Zaloguj się, aby obserwować  
blondynek2004

ile za ładowanie obornika

Polecane posty

Witam wszystkich pytanie takie jak w temacie ile wziąć za ładowanie obornika z pryzmy trollem warfarmy 350 chodzi mi o cenę jednego rozrzutnika

zenas    8
:P oblicz ładowarka bierze 70 zł na godzine,przez ilość załadowanych rozrzutników,rachunek jest prosty B)

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

sanexx3    0

valtra N101+Q55 krokodyl 2M biore 150zl za godz a za rozrzutnik hmmm...raz poloze i maly rozrzutnik jest:D:D:D

Wiadomość z agroFakt.pl

Stachowy    3

u nas co prawda ruskiem i turem od 60 ale zap******a nie ma co to niby jakis moj wuj czy ktos to bierze odemnie 7 zl za rozrzutnik

milanreal1    291

E no fajnie macie u mnie nawet 15zł za rozrzutnik 3,5t potrafią brać :D

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Witek2010    32

-

Edytowano przez Witek2010

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez AgroTuning
      Sprzedam ładowacz czołowy Fliegl Variant do Tuza.
      Ładowacz jest używany od 2 lat tylko do podnoszenia big bagów z nawozami. Stan idealny. Dodatkowo zamontowany jest elektro rozdzielacz umożliwiający używanie ładowacza z jednej pary wyjść hydrauliki.

Bardzo mocna konstrukcja pomimo tego że nie wygląda. Ładowacz nie jest zrobiony ze stali budowlanej jak w polskich sprzętach tylko z dobrej jakości materiału.

Sprzedaję bo zmieniłem ciągnik i mam zwykły ładowacz.

Specyfikacja:
      - Wysokość podnoszenia ok. 3800mm
      - Udźwig ok. 1500kg
      - Ramka typu EURO
      - Mocowanie do ciągnika za pomocą TUZ-a

Na przednim TUZ-ie uniesionym na 90cm od podłoża oraz po maksymalnym rozłożeniu maszyny, ładowacz osiąga wysokość 3,55m.

Cena brutto 13500, faktura VAT.

• Przez dawmal1222
      Witam, co sądzicie o tych siłownikach do łychokrokodyla? boję się, że to chińszczyzna  nie za tanie? potrzebuję dwóch takich. https://www.olx.pl/oferty/q-silownik-c50/, https://www.olx.pl/oferta/silownik-c50-pomocniczy-podnosnika-hydraulicznego-mtz-dwustronny-tanio-CID757-IDkt4yS.html#c538a4ad1d, https://www.olx.pl/oferta/silownik-c-50-CID757-IDt0cnb.html#c538a4ad1d
    • Przez Hibi1990
      Witam z racji tego że próbowałem dopytać o tura agro max  am30e i nigdzie nie uzyskałem odpowiedzi postanowiłem założyć nowy wątek.  Przymierzam się do zakupu takiego ładowacza i potrzebuje trochę opini.
      Jak wam się spisują te tury Am30e, chodzi mi o wytrzymałość, jak wysoko podnosza, wykonanie tura i o wszystkie opinie. Ma być zamontowany na Ursus c360. 
    • Przez dombeb2
      Witam . Posiadam ładowarkę manitou 634-120 od pewnego czasu pojawia się problem z wysuwem teleskopu zacina się i nie chce wysunąć zero reakcji w odwrotną stronę działa słychać jak wyje pompa taki sam problem jest z 3sekcją otwiera sie ale nie chce się zamknąć krokodyl . Proszę o pomoc
    • Przez Mateusz320
      Witam jestem przy zakupie trolla na PROW i składałem na trolla ursus mikrus 1 tylko że teraz ursus nie produkuje trolli 
      Jakie inne trolle można kupić? Jakie polecacie? Głównie troll będzie mi potrzebny do załadowania obornika na rozrzutnik dość wysoki bo cynkomet 4.5 t i teraz tak sobie myślę że ten mikrus by miał problem z zalodowaniem na niego obornika rozgladalem się za hydramet tylko ceny dość wysokie. Jakie są jeszcze inne firmy? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.