Polecane posty

Witam kolegów.Mam problem właśnie zacząłem uprawiać pod czosnek i przyszedł czas na glebogryzowanie,i niestety kadencja mojej gryzarki sie chyba dziś skończyła(chyba oberwało tryby) :) ale to i nawet dobrze bo jej szerokość to 1,6m i nie zastawała mi case'a musiałem przeciagać na jedną strone :huh: ,Ale do rzeczy jakiej firmy polecilibyście mi gryzarke, jaką szerokość?Bedzie chodziła z case jx 80.i jakie są ceny takich gryzarek.

Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi

http://allegro.pl/glebogryzarka-glebogryzarki-akpil-pilzno-freza-i1199770141.html#gallery u nas pojawia sie duzo takich

Takze słyszałem dobre opinie na temat UG Kruk


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

no właśnie i mnie zastanawia czy zda ona egzamin w przygotowaniu pola pod ziemniaki i dodam że mam bardzo ciężkie ziemie. no i czy ciapek by sobie poradził z 2.1m


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lepiej weś glebogryzarkę ze skrzynią na górze, są mniej awaryjne

Ja mam glebogryzarkę Bomet 2.0m i bardzo sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJDJ    2

Polecam Ci tą glebogryzarkę co jest na linku, sam taką mam i jak na razie spisuje się wzorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJDJ    2

Polecam Ci tą glebogryzarkę co jest na linku, sam taką mam i jak na razie spisuje się wzorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no własnie ta z linku dużo tańsza od UG kruk,a opinie słysze ze bardzo dobre,dziękuje za odpowiedzi :)


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ja mam już 5lat jakąś polską nie pamiętam nazwy ale kosztowała coś około 3k.

Od samego początku są problemy z wyciekami oleju.

Dwa razy na gwarancji była naprawiana i lipa,co chwile trzeba dolewać oleju.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian505    0

Witam. Również posiadamy gryzarkę Akpil-u i jak na razie bez żadnych awarii pracuję u nas już ponad 4 lata z c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Znajomy kupił ze 2 lata taką glebogryzarkę jak jest w linku i sobie chwali, naprawdę jest godna uwagi, ja mam talerzówkę 6 lat z akpila i spisuję się idealnie nawet trza ją nie bierze a stoi całe lato na dworze, aby ma drobne ryski. A co do szerokości to poleciłbym ci 2,1 metra będzie brała pewnie trochę szerzej za traktorem to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Powiem tak zakupilem bometowska 1.8 wspaniala sprawa zwykla sie do niej chowa.

Inne ustawienie nozy wal caly jeden bez przerwy na srodku.

JA jak najbardziej polecam Bomet-a

Wykonanie tez bardzo solidne zreszta sama waga mowi za siebie ciezka jak diabli.

 

 

 

Dodam jezszcze ze jakosc malowania tez o wiele przewyzsza akpila :D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca    0
Napisano (edytowany)

Za te pieniądze masz prawie nową polską,więc nie proponowałbym używanych .

post-32758-0-88131400-1297163030_thumb.jpg

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

a taki bomet to pójdzie w łake. podobno bardzo oszczedzają na materiale i dają srubu 4.8 ja mam plugi bomet to wiem pługi mało używane 2003 i wszystko takie rozklekotane ze szkoda gadac z czego robią to g**no ze sie przy 4ha pługi rozlatujką heh bomet ma kiepską opinie a krone to marka sama w sobie mysle jak kupie w dobrym stanie to jeszcze mi posłuży na wiele wiele lat a tu co pare latek i po glebogryzarce, albo remonty co chwile heh a mi sie nie chce sasiad kupił stara grabiarke khun z 72r i nic do niej nie dołozyl mówi ze ten polski sprzet to nie wytrzyma w gosp 5ha, bez remontu. koledzy tak polecają tego bometa bo chyba na niewielkich obszarach robili i sie nic nie zepsuło.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi    0

niby na rynku taki duży wybór glebogryzarek, ale jak przyjdzie co do czego to nie wiadomo na co się zdecydować. Znacie może firmę alko?? widziałam u nich sporo dobrego sprzętu, przynajmniej tak wynika z opisu, no i nie są jakoś bardzo drogie. Jeśli ktoś miał do czynienia ze sprzętem tej firmy chętnie poczytam o doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdanek    0

Właśnie się rozglądam za gleobogryzarką, co powiecie na glebogryzarkę Stiga Silex 103 B? Wiem, że tania nie jest, ale też byle czego nie mam zamiaru kupować. Sąsiad mi tak radzi, ale jeszcze chciałem się upewnić.

Jakbyście mi byli w stanie pomóc, będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woyto    16

witam,panowie produkuje ktoś glebogryzarki takie na stary typ jak unia grudziądz albo akpil,czy obecnie to tylko akpil? 210 szer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj