MartineZ

Gdzie kupic żmijke?

Polecane posty

MartineZ    14

Szukam nowej zmijki, jednak wszytskie oferty jakie znajduje sa z miejscowosci bardzo oddalonych ode mnie. Chcialbym zaznaczyc ze chodzi mi o nowa zmijke i nie chcialbym tutaj pisac dlaczego bo nie o to chodzi. Zalozylem nowy temat zeby sie dowiedziec gdzie w okolicy moge kupic nowa zmijke.

Jestem z woj. opolskiego powiat kluczborski. Jak by ktos mial jakies namiary na tego typu firme to niech da znac. Z gory wielkie dzieki:D pozdrowienia dla wszytskich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undergrand    0

Tak jak przedmówca napisał kwestie dogadania. Mi za 100 zł przywieźli jakieś 2 lata temu.

A teraz nie ma problemu, bo kurierzy nawet wożą :P

Wtedy brałem od producenta...

A teraz jakiś miesiąc temu brałem agregat uprawowo-siewny, zamówiłem przez telefon, szybko przywieźli, zapłaciłem kierowcy.

Maszynę brałem z http://maszyny-rolnicze.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer121    4

Tez brałem nowa żmijkę jakieś 2 lata temu i tez jestem z opolskiego. Zmijkie brałem z drugiego końca polski i przywieźli za jedyne 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Ja jestem z okolic dobrodzenia-olesna i mi przywieźli z dość daleka bo kierowca jak dobrze pamiętam powiedział 230 km gdzieś za Krakowem patrząc na wschód. Firma nazywa się agropart, moja zmijka jest zielona mam ją drugi sezon i mogę ją polecić przeleciało przez nią jakieś 120 - 130 ton i jest ok. nie wiem czy to dużo czy mało dla żmijki 6 m i silnik 2,2 kw ale mniejsza o to. Wiem ze jak byłem rok temu w opolu w grene to na placu mieli różne nowe zmijki, nawet przyczepy i jeszcze jakieś maszyny. Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

undergrand ja tam kupowałem agregat, to za 250km zapłaciłem nie pamietam 150-200zł, naprawdę firma spoko :D nie ma chyba nigdzie indziej maszyn w tak niskich cenach. Najpierw tata pojechał ze znajomym(wozi towar w tamte strony) oglądnął agregat, zamówił(bo były 2,5m a my braliśmy 3m) po jakimś czasie zadzwonili że kierowca przyjedzie, kierowcy się zapłaciło i git :P a i możesz luknąć na allegro, koszt transportu to max 250-300zł to już górna stawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Chłopaki co do grene to macie racje ale na razie nie mam czasu tam iść (w piątek to zrobię) co do przeyslki- wiem ze za góra 200zl dowiążą w każde miejsce Polski ale bardziej mnie martwi to czy brać w ciemno, nie oglądając tego bo ojciec nie ma czasu żeby cisnąc w sumie 500 km

 

 

A tak na marginesie: w grene w ogole maja jakieś maszynki bo nigdy nie widziałem w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Sprowadzają drobne maszynki prosto od producentów chyba.

Kiedyś byłem w głównej siedzibie Grene k. Konina to mieli kosiarki, TUR'y i takie tam drobne na placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdanek    0

Chłopaki co do grene to macie racje ale na razie nie mam czasu tam iść (w piątek to zrobię) co do przeyslki- wiem ze za góra 200zl dowiążą w każde miejsce Polski ale bardziej mnie martwi to czy brać w ciemno, nie oglądając tego bo ojciec nie ma czasu żeby cisnąc w sumie 500 km

 

 

A tak na marginesie: w grene w ogole maja jakieś maszynki bo nigdy nie widziałem w ofercie?

Musisz popytać w Grene, albo poszukaj na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undergrand    0

undergrand ja tam kupowałem agregat, to za 250km zapłaciłem nie pamietam 150-200zł, naprawdę firma spoko :huh: nie ma chyba nigdzie indziej maszyn w tak niskich cenach. Najpierw tata pojechał ze znajomym(wozi towar w tamte strony) oglądnął agregat, zamówił(bo były 2,5m a my braliśmy 3m) po jakimś czasie zadzwonili że kierowca przyjedzie, kierowcy sie zapłaciło i git :) a i mozesz luknąć na allegro, koszt transportu to max 250-300zł to juz górna stawka.

No ja miałem kupować z agro-masz'u, wcześniej widziałem na żywo ten agregat i mi się nawet podobał, wykonanie do ceny szczególnie. Miałem go wziąć u nich, ale pogadałem przez telefon i powiedział mi gości że poleca grano-system, że jak coś kupować to coś porządnego.

No i kupiłem w ciemno i jestem bardzo bardzo zadowolony, myślę że wykonanie jest dużo lepsze, a cena, kosztował tyle co agro-masz z wałem pakera, a mój jest z wałem rurowym....

Wykonanie grano-system porównuję do Uni Grudziąc, a ten jest dużo droższy.

 

Ja też mam z agropartu. Tak jak mówiłem kupiłem na allegro, przez telefon i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj