Skocz do zawartości

Polecane posty

dany1234    0

Witam wszystkich ,czy może ktos wie czy da sie dokupić do mf 3060 wybierak do biegów ten co idzie pod kabina zlewej strony przy wejściu do skrzyni chodzi mi o tą kulkie i kielich od waichi od biegów bo sie ta kulka wyrobiła i wyskakuje z tego kielicha zgóry dzieki

FarmerX2    3

Miałem też ten problem, więc odciąłem oryginalną gałkę i wstawiłem taką z drążka kierowniczego od Fiata. Teraz biegi chodzą idealnie, a ta gałka przeżyje cały ciągnik.

Wiadomość z agroFakt.pl

kazik189    0

oczywiscie mozna kupic wszystko oryginal. Ta plastikowa kulka szara kosztuje okolo 16zl u korbankow. Jak masz katalog to znajdziesz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bartex
      Witam. Mam problem z MF 3060 bez przedniego napędu. Zaświeciła mi się kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni po umyciu ciągnika, wspomaganie działało, EHR też, a żółw/zając, WOM i blokada już nie. Więc przeczyściłem styki na czujniku ciśnienia i od tamtej pory nie zaświeca się po wciśnięciu sprzęgła przed uruchomieniem silnika kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni i żółw/zając. W czym jest problem? Pomóżcie. Z góry dzięki.
    • Przez artb1977
      Witam,
      Mam problem ze skrzynią biegów. Aby zdiagnozować i naprawić problem potrzebuję ją rozebrać, ale utknąłem w punkcie gdzie nie mogę jej rozpołowić.
      Może ktoś zna patent jak to zrobić. Jestem na etapie jak widać na załączonych zdjęciach i wygląda jak by był bardzo mały luz pomiędzy dwiema częściami skrzyni, ale jednak "coś" trzyma te dwie części razem.
      Nie wiem jak się zabrać aby czegoś nie uszkodzić.
      Jak widać na zdjęciu wszystkie szpilki i nakrętki wykręcone, łożysko wałka wyciągnięte. a jednak coś trzyma. Luz jaki udało się osiągnąć to około 1-2 mm i trzyma jak by po lewej stronie (patrząc od przodu).
      Mam nadzieję na pomoc któregoś z forumowiczów za którą będę wdzięczny.
      Pozdrawiam.

• Przez Bartek_0
      Witam, mam problem ze skrzynią biegów. Po przejechaniu trasy, zatrzymałem się gdy chciałem ruszyć wszytko poszlo okey do momentu gdy chciałem wrzucić czwarty bieg...bieg wszedł normalnie tylko traktor nie chciał jechać, tak jak by był na luzie, bieg szósty wszedł także normalnie. Po kilkukrotnej próbie wrzucenia bieg nic nie pomogło. Rozkręciliśmy pokrywy po lewej i po prawej stronie wałków, myśleliśmy że wypadł bieg, postukaliśmy ustawiliśmy tak jak miało być także nie pomogło. Chciałbym zapytac czy miał ktoś podobny problem i jak by mozna było to naprawić. Z góry dziękuje za odpowiedzi 
    • Przez dawid464
      witam morze mi ktoś pomoze a wiec pod pokrywą skrzyni biegów ją otwory gdzie jest kulka i sprężynka, w  katalogu znalazłem  ze ma byc tam kaki mały sworzeń miecz nimi czy ktoś to potwierdzi bo nigdzie w internecie o tym nie znalazłem  
    • Przez Zmudicia
      Witam mam problem z wyciekiem który ostatnio mi się pojawił. Cieknie z prawej strony skrzyni nad filtrem od hydrauliki. doczytałem że jest to zawór hamulca przyczepy dodam że cieknie spod plastikowej zaślepki. Czy ktoś miał taki problem i pomógł by mi to rozwiązać?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.