Skocz do zawartości
MANIEK21071995

XII Dni kukurydzy w Skrzelewie

Polecane posty

robert812    51

Ja oczywiście również będę jak co roku. Szkoda by opuścić taką imprezę i na dodatek w mojej gminie.

Zapraszam wszystkich serdecznie.

rumin    0

Byłem tam w tamtym roku 2 lata temu i 3 lata temu :P

Fajnie tylko mało tego wszystkiego :D

Mam to tego 10 km :)

Wiadomość z agroFakt.pl

tomi217    1

Ja tez bywam co roku mam tak samo blisko jak użytkownik @rumin@ a maszynn rózniee jest raz wiecej raz mniej ale pokazów jest bardzo mało a jak sa to jeżdza cały czas jednym sprzętem.

robert812    51

Niema się co dziwić, przecież nie jest to impreza tej skali co Bednary. Jak na nasza gminę Teresin to i tak nie jest źle. I wcale nie jest co roku mniej maszyn, raz jest więcej a raz mniej. Mi się tam mimo wszystko podoba. Również co rok jestem :)

Tanco96    10

w Skrzelewie to i mi sie podoba mam tam z 14km można pooglądać i powypytywać się o dane techniczne maszyn rolniczych itp. Po mojemu to mogły by być tam jeszcze jakieś kombajny na wystawę prasy i takie jeszcze tam . Ogólnie to niewiem czy to już tam wcześniej było ale też coś w Drybusie było w roku 2010. A tak na koniec pasowało by żeby w Skrzelewie było jak w Bednarach :)

marekjsp    6

no maszyn może i mało ale z drugiej strony dobre i to może z biegiem lat tych maszyn tam przybędzie..

robert812    51

No... koledzy, za miesiąc kolejne święto kukurydzy w Skrzelewie. Kto się wybiera? Bo ja na pewno

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się