Skocz do zawartości
MANIEK21071995

XII Dni kukurydzy w Skrzelewie

Polecane posty

robert812    54

Ja oczywiście również będę jak co roku. Szkoda by opuścić taką imprezę i na dodatek w mojej gminie.

Zapraszam wszystkich serdecznie.

rumin    0

Byłem tam w tamtym roku 2 lata temu i 3 lata temu :P

Fajnie tylko mało tego wszystkiego :D

Mam to tego 10 km :)

"Kto gówno sieje, ten gówno zbiera..."

Wiadomość z agroFakt.pl

Tanco96    10

fajne święto fajne maszyny co tu chcieć więcej?!?

http://www.youtube.com/watch?v=Y4Yn_cnRXtI

Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Tanco96    10

Tylko szkoda że co roku jest mniej maszyn :(

Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

robert812    54

Niema się co dziwić, przecież nie jest to impreza tej skali co Bednary. Jak na nasza gminę Teresin to i tak nie jest źle. I wcale nie jest co roku mniej maszyn, raz jest więcej a raz mniej. Mi się tam mimo wszystko podoba. Również co rok jestem :)

Tanco96    10

w Skrzelewie to i mi sie podoba mam tam z 14km można pooglądać i powypytywać się o dane techniczne maszyn rolniczych itp. Po mojemu to mogły by być tam jeszcze jakieś kombajny na wystawę prasy i takie jeszcze tam . Ogólnie to niewiem czy to już tam wcześniej było ale też coś w Drybusie było w roku 2010. A tak na koniec pasowało by żeby w Skrzelewie było jak w Bednarach :)

marekjsp    6

no maszyn może i mało ale z drugiej strony dobre i to może z biegiem lat tych maszyn tam przybędzie..

KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KrystynaNawijka
      Czy polecić możecie jakąś sprawdzoną, zdrową żywność? Chodzi mi o suche produkty, takie jak kasza, mąki, ale ze sprawdzonego źródła. Co myślicie o produktach VIVIO, znalazłam ich stronę i jestem ciekawa, a nie ukrywam, że wraz z wiosną chciałoby się zrzucić parę kilo. Pomóżcie!
    • Przez general2381
      Witam. 
      Przymierzam się do zakupu pompy do studni kręgowej (średnica 1m) jaką mam w ogrodzie.
      Nie wie na jaką się zdecydować. Lustro wody jest na wysokości 1m a dno na ok 5m.
      Obecnie mam plastikową pływakową , według producenta wys. podnoszenia maks jest 11m- nie daje rady
      Potrzebuje pompy głównie do podlewania warzywniaka, który jest ok 50m od studni -   spadek terenu +20 stopni. Czasem do podlewania warzyw wykorzystuję studnię sąsiada, która jest 20m dalej.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat? 

• Przez blawatek98
      Arena Agro 2015
      Pierwsza w północno-wschodniej Polsce wystawa halowa   
      14-15 luty, czynne od 9 do 17, wstęp bezpłatny   
      Ktoś się wybiera ? 
    • Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.