kiki

sznurek do sipmy224\1

Polecane posty

kiki    0

jaki sznurek do sipmy 224 kostka gruby czy cienki jaka cenna za usługe na godzinę120zł czy za kostkę jak tak to ile 50gr

gdzie jest zamocowany licznik kostek w sipmie 224\1 bo słyszałem ze są montowane i gdzie mozna nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie prasa chodzi po 150zl na godz...kostkownica sipma a za kostke gotowa bez dowozu bralem 3zl,ja nie mam licznika kostek...a co jeszcze masz prasowanie slomy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    518

Ja na samym początku stosowałem Z Juty 2000 ale teraz jak mi się skończył to wziąłem od rolującej i na 3000 też idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtecc    22

do prasy kostkującej najlepszy jest sznurek polipropylenowy 2000TEX

Za godzinę około 150 zł.

Licznik zamontowany jest przy ramieniu na którym przykręcone są igły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeonOr    1

ja cały sezon wiązałem TYTAN`em 500 i muszę przyznać, że wydajny jest, gorzej na wilgotnym bo rozwiązywał się, chyba zbyt śliski jest i węzły się wyślizgują


KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

ja stosuje bezalin 2000. Sprawdzałem różne i ten najlepszy. Już chyba 8 sezonów na nim jade, co roku ok 30 rolek.

A za godz 140 pln

Edytowano przez DUCH1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

140 wraz ze sznurkiem prasujesz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek7340    107

U nas w tym roku po 130zł za godz prasowania (sznurek klijenta) wszyscy jechali to i my. A na sznurku Chemiteksu Sochaczew 2000 i juty 2000 prasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

U mnie idzie chemiteks -tytan trochę gorzej, ale moim zdaniem wszystko zależy od ustawienia prasy ;)

W poprzednim sezonie brałem 100/h, ale w tym co najmniej 130 będę brał bo trochę za dużo miałem klientów i ciągnik za bardzo dostał w d*pę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie 130 140 godzina bez sznurka ja prasuje na sznurku 2000 siano i słomę raz próbowałem na 3000 słoma szła ale siano się rwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc360    12

my używamy tak jak większość w mojej okolicy tytan 400 albo 500

u nas to idzie po 120-130zł ale sznurek trzeba mieć swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomban    0

Przy mojej Sipmie licznik mam zamontowany przy ramieniu od iglic. Jak ramie idzie do przodu to pociąga za sznurek i przesuwa cyfry w liczniku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

moja na każdym wiąże czy 1600 m 2000 czy nawet 3000m ale wspólczuje temu co układa bo w ręce się wcina ten sznurek mocno


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

A co sądzicie o sznurku Defalin TUR 2011? Ja na nim trochę prasowałem i powiem, że mam mieszane odczucia.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz2507    21

jak dla mnie to jednak jeden z lepszych. Ogolnie jak aparaty sa oki, wszystko idealnie ustawione to bedzie szla nawet na takim od zwijki. Ale to juz wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jak miałem problem z aparatami to tylko DEFALIN TYTAN, jak aparaty naprawiłem to aby sznurek był.

 

Ogólnie teraz nie wybieram sznurka kupuję co jest w sklepie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

No u mnie wiązać to raczej dobrze znaczy 1-2/100 puści więc nie jest źle, ale zdarzały się takie kłębki, że się zrywał, miejscami to nawet rękoma można było go przerwać.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Ja prasowałem TYTANEM-em i TUR-em ale to mniej i też uważam że jedne z lepszych sznurków. Do tego Jeszcze Chemitex i bezalin (czy jakoś tak).

A kojarzycie taki sznurek- trochę z wyglądu opakowania i nazwy podobny do chemitexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam mam problem z prasa sipma z224/1 po zerwaniu zabezpieczenia które pociąga iglice i zmianie tej sruby przestała wiązać i wydaje mi się że podgarniacz spotkal się z tłokiem bo ten pierwszy od tłoka został przygiety . Jest ktoś kto ma mozliwosc pokazać zdj jak jest prawidłowo ustawiony rozrząd czy inaczej zapłon w tej prasie? 
       
    • Przez ursus3600
      Witam. Poszukuję mechanika do prasy sipmy z 224 z Małopolski.
    • Przez farmer1999
      Witam. Stoję przed wyborem prasy kostkującej do współ pracy z c-360... do prasowania około 7-10 hektarów rocznie razem z łąkami. Po prostu kostki dla mnie wygodniejsze. Do wyboru nasza polska sipma z224 lub niemka Fortschritt k442. Cenowo jest różnica bo nasza droższa ale po przepytaniu kilku starych operatorów z SKR to stali bardziej za niemką tylko wiadomo części coraz trudniej zdobyć. A na forum co mogą rolnicy doradzić? Za zbędne komentarze typu że nikt już kostek nie robi z góry podziękuje. teraz wiadomo części.
    • Przez Szymonx
      Witam mam problem z prasa kostkująca New Holland 376 robi krzywe kostki są one skręcone w lewą stronę jak mogę to naprawiać bo to przeszkadza w układaniu na przyczepie
    • Przez evolution93
      Witam wszystkich.
      Niestety jak ktoś się nie zna na prasach to musi coś się zepsuć.2 lata temu kupili prasę Welger AP 12.Na początku było z nią w porządku dopóki nie został ruszony mechanizm długości kostki kiedy nie pracowała.Od tej pory prasa prasuje jedną kostkę 0,5m a nie które zdarzały się do 2m.Czasami zawiąże a czasami nie .Robi czasami po 5 słupłów na jednym sznurku.Wiem że ta prasa jest już wiekowa ponad 25 lat .Czy ktoś ma jakieś materiały dotyczące tej prasy lub o jakieś podpowiedzi bo w takim stanie to na pewno jej nie sprzedam bo kto to już kupi tak więc albo będzie mogła służyć albo zrobią z niej nową w hucie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj