Zaloguj się, aby obserwować  
dromik

kosiarka dyskowa z gniotownikiem czy bez

Polecane posty

dromik    4

witam mam problem zamierzam kupic kosiarke dyskowa ale niewiem czy z gniotownikiem czy bez prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

chodzi ci zapewne o kondycjoner-nie zastanawiaj sie i kupuj, nie skraca szuszenia o 50 % jak pisza ale o 40 to napewno.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy84    28

ale pamiętaj że musisz mieć wtedy zapas mocy większy a na większej masię zielonej będziesz musiał "wolniej chodzić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

ale koledze chodzi o zgniatacz (dwie gumowe rolki przez które przechodzi zielonka) czy o spulchniacz pokosu (rotor) bo to jest rónica - napewno takie urządzenie sie przyda - kwestiatylko taka ze jesli bedziesz zbierał głównei trawy to wybierz spulchniacz a jesli wiekszość to bedzie lucerna/koniczyna to lepiej weź ze zgniataczem - obydwa rozwiazania przyspieszają suszenie a co za tym idzie polepszają jakość siana czy sianokiszonki


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
    • Przez sinek
      Witam szukam kontaktu z osobami które posiadają i użytkują pokosówek forshint e303 z góry dzięki i pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj