sabek27

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn?

Polecane posty

MrPrzemek    0

Czasami kiepa z tym fotografowaniem, już nie raz ludzie patrzyli się na mnie jak na jakiegoś... <_< :) <_< A ja tam na to leje :lol: każdy ma świra na jakimś punkcie :lol: :) Jak wpadam do agromy albo na jakąś wystawę to aparat nie stygnie :) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

mnie jeden gości sie pytał po co robie te zdjęcia z kolegą

ja odpowiedziałem że do udukomentowania popatrzeł i poszedł.

jeden goścu to mi nawet fakera pokazał,

a drugi zwolnił uśmiechnoł a jak przejechał koło mnie to buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja jak robię zdjęcia to patrzą Ci ktorzy aparatu nie widzieli nigdy na oczy....albo jakieś wieśniaki co siedzą w domu i żadnych nowości nie widzieli nigdy na oczy. Kiedyś jak robiłem zdjęcia to koleś z sąsiędniego RSP jadąc ciągnikiem tak się zajął patrzeniem jak ja robie zdjęcia, że aż w rów wjechał. Później nie mógł wyjechać.... <_< <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

Raz miałem taką akcje. moja miejscowośc leży przy trasie E4 i kiedyś sie zdażyło że przejezdzał ciągnik JCB kierowca zatrzymał sie na pętli autobusowej i poszedł do sklepu. To ja kożystając z chwili czasu wziołem komureczke i robie mu fotki po paru minutach właściciel wraca i z wielkiem py..... do mnie co ja robie i kazał mi usunąc te fotki co zrobiłem !!!!

Kojelna akcja to podczas nocnego postoju 6 wielkich "Wibratorów" Geofizyki z Krakowa stało zaparkowanych koło siebie był akurat zachód słońca to aparatem robiłem zdjęcia nagle podszedł do mnie ochroniarz i mnie prosi o odejście bo w przeciwnym razie wezwie policje. Odszedłem ale i tak na zoomie zrobiłem to zdjęcie!!!!! poza tym niemiałem takich akcji taty koledzy niemają nic przeciwko temu że robie zdjęcia czasem nawet sami mówią zeby robi zdjęcia!!!!


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik96    3

Ja jak robię zdjęcia to wszyscy rolnicy mówią o to mój fotograf i nic nie maja przeciwko:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

U mnie w wiosce to ludzie są "z deka zacofani" , jak ktoś robi coś nietypowego wyróżnia się z tłumu to zaraz każdy się "z niego brecha", gdy ja robie foty to ojciec do mnie mówi tak : "wziąłbyś się za za nauke" , a znajomy sąsiad , "żebym się wziął za robote, bo krowy po wymiona w gnoju stoją" ,ale nikt nie ma nic przeciwko, żebym robił foty ich sprzętom. :P


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Nie zgadzam sie że komurką nie można zrobic dobrej foty :P ... Moje wszystkie fotki były robione komórkami najpierw sony w880i a póxniej nokia N73 i moim zdaniem aparat 3.2mpx carl zeis wystarczy do niezłych zdjęc chyba że ktos chce robic nadzwyczajne :P


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel423    0

Zgodzę się z przedmówcą moje wszystkie foty były robione Nokią 5310 (2mpix). A co do tematu to mnie raczej nie widzą jak robię foty ale ojcu pokazywałem je na AF i nic niema przeciw temu.


MOJE CIĄGNIKI:
-Belarus 820
-C360
-T25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepek2    11

Kilka lat temu na Polagrze robiłem wiele szczegółowych zdjęć pewnej maszyny z myślą o zrobieniu czegoś podobnego "made in stodoła". Zainteresował się mną przedstawiciel firmy i półżartem powiedział, że to się kupuje, a nie fotografuje :angry: . Potem jednak dowiedziałem się od niego o kilku istotnych szczegółach tego sprzętu i wszystko skończyło się dobrze :P .


Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

U mnie sie ludzie dziwią lecz to takie małe żarty a nic obrażliwego nie mówią więc nie ma kogo oklepć :) mój dziadke najlepiej mówi jak robie fotke ciapkowi ''łapiesz go""?? :)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

A jak ja robie to się nie dziwią... Dlaczego??? Dlatego, że zanim zrobie zdjęcia to pytam czy mogę zrobić albo mówię, że będę robił i wtedy jest zdziwienie... :) A potem już nie... :)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

heh jak ja robilem zdjecia traktorowi ktory u nas odsniezal to traktorzysta sie poskarzyl soltysowi ze ktos mu zdjecia cyka :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Mi naprzykład rodzinka sie nie dziwi ze robię fotki maszynom czy zwierzakom:) ale jak kiedyś fajny JD wyjechał z stacji paliw i robiłem fotke i jak gościu zobaczył flesza to mi faka pokazał


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie na chacie sie tylko pytają "Już porobiłeś foty??"

A tak to sie nie dziwia bo nie maja o co;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja sąsiadom sprzętom fot nie robie, po pierwsze to nie ma czemu robić, bo faktycznie to sprzęta jest dużo, ale mam taki sam ;);) A tak ogółem to mój ojciec sam niekiedy serfuje po AF, i czasem pisze jakieś posty, jak go kogoś niewiedza, i sianie propagandy zirytuje ;);) Ale zawsze się spowiada, że tam w tym i tym temacie coś takiego napisał ;) A foty to sam czasem mówi, na początku to na jakiego czorta ci ten aparat, teraz to sam jak wystawiał ciągnik latał i foty cykal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

U mnie w domu się już wszyscy przyzwyczaili że zdjęcia do AF cykam , a jak cykam to nikogo obcego w pobliżu zazwyczaj niema.


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

U mnie w domu wiedzą po co robię te zdjęcia, wujo też ale ludzie inni się dziwią po co ja robię zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

ja jak pstrykam fotki to nikt się nie pyta do czego one mi są potrzebne albo coś bo mówię że to jest moje zajęcie


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

a mnie jak sie pytają to mówie im niech pilnują w tygodniku bo właśnie do niego robię...xD

a jak robie razem z kumplem i sie ktoś zapyta to on odpowiada "chu* cie obchodzi ale zapytac sie możesz" i już więcej ta osoba nie pyta... ;)


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

U mnie ojciec wie że wstawiam fotki na AF ale ludzie jak widzą jak biegam po polu z aparatem to puźniej pytają się ojca poco? naco? ;)


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godlech912    1

Ja się trochę wstydzę przy tacie robić fotki bo ciągle się pyta a po co a dlaczego itp... A ja mówię dla zabawy ;) Ale unikam robienia fotek przy ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja taz jak robie to nikt nie widzi

a dzisiaj tak ladnie sie utopilem zetorem z opryskiwaczem i zapomnialem wyjsc z traktora zeby zdjecia zrobic na wpadke tygodnia by sie swietnie nadawalo ale walczylem do konca i udalo sie wyjechac

ale trafi sie pewnie okazja na wpadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Kiedyś obok mojego domu na sąsiedniej działce sąsiad orał JD 5720. Miał chyba 3 czy 4 zagony na polu. Jak orał blisko mojego płotu to sobie podszedłem i pstryknąłem fotkę. Sąsiad chyba trochę się zdziwił i speszył, bo od niedawna robię zdjęcia jakiś rok, to przejechał na ostatni zagon, najdalej od mojego domu <lol2>. Ale szczerze mówiąc trochę mi głupio tak komuś foty robić bez zagadania wcześniej. Większość osób mówi że ok nie ma sprawy ale są i takie odmieńce że nie pozwalają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1537

haha ja raz uprawialem pole pod kukurydze ursusem 912, obok pola jest ulica i zatrzymal sie jeden samochod, wysiadla jakas mila pani i wyciagnela aparat, jakas lustrzanke i to mi juz podpadalo, ze z takim aparatem, a to byla babka z jakiejs gazety ;) ale specjalnie zwolnilem i sie usmiechnalem :)

 

ja staram sie robic zdjecia jak nikt nie patrzy bo wtedy sie pytaja a po co to??. moj tata nie jest za bardzo zadowolony jak mu strzelam foty lub nakrecam film podczas pracy, no ale moze sie przyzwyczai :)

 

i tu by sie przydala koszulka lub jakas kamizelka z duzym napisem "robie zdjecia na AGROFOTO.PL" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj