sabek27

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
19Damian89    0

Ja przewaznie robie telefonem jak jestem u kuzyna i mam chwile to pstrykne kilka fotek on wie gdzie to idzie i wujek tez ale zawsze przed dodaniem z nim ustalam jakie fotki moga isc a jakie nie zeby nie bylo pozniej nie porozumien, a sasiadom nie robie a jak juz to z daleka i nie dodaje na AF tych fotek. Mnie jeszcze sie nikt nie pytal po co dlaczego a nie raz jak pole przy dordze to ja stoje i robie zdjecia lub nagrywam film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian131091   
Gość damian131091

Troche tak. U mnie w gminie nikt poza mną nie ma konta na af, ani nie robi filmików o tematyce rolnicze, więc ździwko troche jest wśród innych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Ja na kompie prowadze taki mały zbior zdjec kombajnów zbozowych. Mam ich ponad 1500. W zniwa gdy jakos niema nic do roboty to siadam w auto i poluje na kombajny. Ostatnio spotkałem taki dziwny kombajn(nigdy jeszcze takiego nie widziałem chyba jakas samoróbka) to poszłem do goscia(akurat przerwe sobie zrobił) czy moge mu cyknac fote. Wytłumaczyłem mu co i jak a ten kazał mi wypier....ć. Gdy wracałem nocka była. Patrze ten sam gosc i kombajn stoi na drodze bo złapał wystrzał na przednim kole. Zatrzymuje mnie i pyta czy mam latarke? A ja mu na to....(Nie trudno zgadnac co mu powiedziałem) :D


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

No cóż ja od niedawna robię fotki i to raczej swoim maszynom.W domu nic mi o to nie mówią,bo nie przerywam pracy na sesje zdjęciowe,a tak to raczej nie przy ludziach.Raz byłem u kumpla zobaczyć w pracy jego zetora i jego ojciec nie miał nic przeciwko.

W zeszłym roku robiłem kombajnom przy kukurydzy nikt nie miał nic przeciwko.A ostatnio złapałem jeden kombajn w jęczmieniu zagadałem fajnie do pana który woził zboże i bez żadnych przeszkód pozwolił mi fotografować.Czekam teraz na żniwa.Będę chciał złapać kombajny ode mnie ze wsi wiec ludzie na pewno mnie zobaczą.Mam nadzieję,że nie będzie źle.A tak to planuje jeździć kilka km dalej tam gdzie mnie nie znają o ile czas pozwoli.

Myślę,że każdy miły człowiek się na to zgadza bo co ma do stracenia,a do takich którym wydaje się,że są nie wiem kim to nawet szkoda podchodzić i nerwy sobie psuć.

@astrzak z których okolic Krakowa jesteś??


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Kolego @kacu połnocne okolice krk W połowie drogi miedzy krakowem a proszowicami. Wracajac do tematu w niedziele przybyło mi 109 nowych zdjec w tym 11 zdjec wistuli bez zbiornika na zboze w akcji


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

U mnie na początku rodzina jakoś trochę nie chętnie np. "A co ty z miasta jesteś ze kombajnów nie widział" :) ale to było jakoś gdy miałem 10lat ale wtedy to nie były zdjęcia takie niektóre... :) a Teraz to nawet z hęcią mnie wspierają np. wożą do rolników a co do zgód to pierw ojciec zanim mnie jeszcze gdzieś podwiezie a potem ja dla pewności kilku rolników ze wsi pewnie zagląda także z mojej winy bo im tyle nagadałem o tej stronce że różne porady tu są dla rolników o maszynach,uprawach i hodowlach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

niektorzy sie dziwia to zalezy gdy robie foty u mojego wujka lub dziadka to nikt sie nie pyta nie dziwi (dzidek to pewnie nawet nie wie ze ja foty robie telefonem :) )

ale gdy robi sie foty gdzies w terenie :) to zdarzaja sie takie dziwne spojrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj