grzybu19

Deutz fahr 35.80 poziom oleju w skrzyni biegów

Polecane posty

grzybu19    5
Witam, Wie ktoś jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni w kombajnie deutz fahr 35. 80? Nie widzę tam żadnej śruby przelewowej ani bagnetu

akmaly    746
Napisano (edytowany)

Korek przelewu znajduje się z boku skrzyni ( obok półosi ) mniej więcej w połowie wysokości skrzyni. Prawdopodobnie z lewej strony ( patrząc od hederu to po prawej )

Tak jest w starszej serii:

image;s=1000x700

Edytowano przez akmaly

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mati116s
      Witam siłownik przyśpieszacza wariatora fahr m900 cieknie w zaznaczonym miejscu jak go uszczelnic proszę o pomoc 

• Przez Dastan
      Jak w kombajnach z tym silnikiem wymienia się pasek chłodzenia silnika? Przy silniku jest sprzęgło elastyczne, ale nie bardzo widzę możliwość jego rozkręcenia, a nie wydaje mi się aby do tej operacji trzeba było ściągać cały wał napędowy z kołami pasowymi.. Mam tez tam bicie, zdaje się jest tam jakieś łożysko ustalajace? Dziwny patent z tym.
    • Przez grzybu19
      Witam, Byłby w stanie ktoś podpowiedzieć jak wyciągnąć podsiewacz z kombajnu deutz fahr 35.80? Mam ściągniętą już gardziel. Muszę wymienić boczne gumy uszczelniające podsiewacz z obudową kombajnu.
    • Przez 1Paqvs
      Witam,prośba o pomoc pacjent Kombajn zbożowy Deutz-Fahr 1320m 6 cylindrów.
      Podczas pracy kombajnu grzeje się ostatni cylinder licząc od strony wiatraka. Chłodzony oczywiście powietrzem wszystko suche i czyste brak wycieków. Niestety nie wiem co robić. Temperatura osiąga 120 stopni Celsjusza. Reszta cylindrów ok temperatura. Czy ktoś spotkał się z takim problemem ? Może zmienić szajbke wentylatora na mniejszą.? Jeśli tak to na jaką?
      Czy jest to normalne zjawisko ? Oczywiście wszystko regularnie nawet w ciągu dnia czyszczone z kurzu. Filtr dmuchany rów iez na bieżąco. Mam dylemat czy grzebać w cylindrze, czy może wymiana wentylatora wystarczy.
    • Przez grzybu19
      Witam, czy w tym kombajnie po naciśnięciu sprzęgła i zmianie biegu wariator od prędkości jazdy zostaje zwolniony do minimalnej prędkości? w bizonie tak jest a jak jest w tych kombajnach ? z góry dziękuję za podpowiedź.
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj