Skocz do zawartości
Tomato0

Ciągnik SAM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomato0    0

Witam! mam zamiar kupić ciągnik samorobiony na silniku s 231. Mam pytanie, ponieważ niewiem od jakiego seryjnego ciągnika jest tył (most, zwolnice itp.) traktorka (zdjęcia zamieszczone poniżej). Czy jest on może od ursusa c-325/ c-328? Prosze o odpowiedź. Z góry dziękuję.

zdjęcia S 231

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomato0    0

moim zdaniem to sie nie opłaca dołóż i kup coś fabrycznego  

Jeszcze się zastanowie, ale nie potrzeba mi nic więcej bo mam tylko jeden hektar pola, a ciągniczek mam mi służyć do prac przydomowych.

tomi382    97

To Quada można nabyć i poza domem zrobisz co trzeba i w drogę wyjedziesz jak "Pan" B) Przeraża wysoka cena benzyny ? To LPG i robota tańszym kosztem ( ale to juz żarcik B) )

Tomato0    0

To Quada można nabyć i poza domem zrobisz co trzeba i w drogę wyjedziesz jak "Pan" :) Przeraża wysoka cena benzyny ? To LPG i robota tańszym kosztem ( ale to juz żarcik :) )

Heh.. w sumie też by starczył ale nie cena benzyny, lecz jego samego przeraża (chińskie produkcje nie wchodzą w gre) :)

Dare0x    1

To Quada można nabyć i poza domem zrobisz co trzeba i w drogę wyjedziesz jak "Pan" ;) Przeraża wysoka cena benzyny ? To LPG i robota tańszym kosztem ( ale to juz żarcik ;) )

qada za 2,700zł ?? lol2

Dare0x    1

noo wiadome , sam miałem esa to wiem . Choć mój es był jak oryginał foto jest w mojej galerji

Tomato0    0

Wracając do tematu.

Właścicielem tego sam'a od dawna jestem ja B) A spisuje się ZNAKOMICIE!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się