Zaloguj się, aby obserwować  
Chota

Najlepszy ciagnik po wzgledem komfortu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pavel    12

@Piostrus89: hmmm... obiektywnie rzecz ujmując wsiądz na minute do mojego 914 a na 20 sekund do JD 8530...

 

nie wiem czy nie za dużo te 20 sekund?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor11441    1

Fendt

Valtra

JD

DF

MF

NH

Case

Same

Lamborgini

Zetor

Ursus

Pronar


Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Najlepszy ciągnik pod względem komfortu to taki który posiada wyciszoną i amortyzowaną kabine, pneumatyczny fotel, przednią oś resorowaną, pełne elektrohydrauliczne sterowanie, klimatyzację i dobre audio. O czymś zapomniałem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

to chyba temat bez ograniczeń... w szczególiki :P

 

w końcu najwygodniej jest siedziec i nic nie robic albo całkiem... leżeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Według mnie najlepszy ciągnik pod względem komfortu to jcb farstrack, fendty, john deerey i new hollandy


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Osobiście uważam, że nie da się jednoznacznie określić który konkretnie model/ która marka jest najbardziej komfortowa. Wszyscy producenci maszyn z górnej półki mają dostępne wiele opcji mających wpływ na komfort. Osobiście miałem kontakt z Claasem wyposażonym w wiele takich udogodnień (automatyczna skrzynia, resorowana przednia oś i kabina, pełna elektronika etc)


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0

Ja na codzień użytkuje ursusa zetora df i JD. No i bez porównania stwierdzam że najwygodniejszy jest JD. Nawet 6210 z 2000r jest wygodniejszy od agroplusa z 2004r. Gdybym w 7211 miał klime i przedni napęd to też bym uznał że komfort jest lepszy niż w DF. A 6330 to już całkiem inna bajka. TLS, pneumatyczne siedzenie... brakuje mi aby AutoPower, Ale PowerQuad Plus też jest ok. O innych markach niestety niemoge sie wypowiedzieć aby stwierdzić poziom komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najbardziej wypasionym ciągnikiem jest valtra :)

dlamnie to nie bo ma zaduzo elektroniki

dla mnie case'y maja bardzo wygodna i poreczna kabine wszystko jest pod reka i niemaja az tak wiele elektroniki

pozdrawiam a wszczegolnosci tych co sa posiadaczami case'ow i ich wielbicieli :):)


Power by tradition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Moim zdaniem najwiekszy zakres komfortu ma Hew Holland a szczególnie New Holland Wersji TM Case Też są Fajne ciągniki i tez mają niezłą komfort!!! :):)

post-2011-1185265417_thumb.jpg


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Zakres komfortu? Próbujesz zabłysnąć i ci nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Dlaczego ja nie prubuje zabłysnac tylko mówie że zakres kmfortu!!

 

A co sam niewiesz coto ,,zakres Komfortu" I chyba niezabronisz mi pisać słowo zakres!!!:):)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja juz NH to mi sie podobają te z seri TS-A


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

A co z tańszymi sprzętami, wszędzie czytam i słysze jaką to wspaniałą kabine ma proxima (chociaż w sumie słabo wyciszoną), Czy faktycznie proxima bije na łeb pod względem komfortu pronary farmery farmtracki ( o ursusie nie wspomne), i jak się ma ten wypas w porównaniu do lamburghini lampo, czy małe lampo jest wygodniejsze od proximy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Ja moge pow to nie podam listy na 10 pozycji:P ale Kabina w case Np moim jest bardzo wygodna fotel ma wiele opcji dopasowania do ciala wyciaany zaglowke opcje plywajaca ulatwia spoglodanie do tylu po przez mozliwosc lekkiego obrotu fotela i pozostawienie go w pozycji wybranej przekladnia biegow pod reka revers mozna dosciegnac jednym palcem z kierownicy elektrozawory dobrze widoczne i przeloczniki latwe w obsludze jak dla mnie to wysoki standart komfortu ... do tego mam schowki pod reka miejsce na napoje duzo miejsca w kabinie dobra widocznosc ale kazdy ma inne zdanie :]


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

tylko tyle odpowiedzi myślałem ze będzie więcej ???

i nikt jeszcze nie napisze odpowiedzi na ten temat ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
tylko tyle odpowiedzi myślałem ze będzie więcej ???

i nikt jeszcze nie napisze odpowiedzi na ten temat ???

Ja moge napisać ;) tylko powiedz jakiej odpowiedzi oczekujesz, bo widze że dotychczas żadna Cie nie satysfakcjonuje <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj