Zaloguj się, aby obserwować  
Chota

Najlepszy ciagnik po wzgledem komfortu

Polecane posty

Chota    12

były tematy najlepszy ciagnik : ogulnie,ktory najmniej spala itp a ja zakładam temat jaki waszym zdanie jest najlepszy ciągnik po wzgledem komfortu w kabinie jaki jest najbardziej wypasiony w kabinie

piszcie !!!

moim zdaniem najlepszy ciągnik pod względem komfortu w kabinie to :

1.FEND z różnych serii

2.CASE także z różnych serii

3.zetor 10641 FORTERRA


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

John deere też ma bardzo duży komfort w kabinie i case i nh z serii tvt i cvx :) :)

Oczywiście wszyscy producenci mają wygodne kabiny w swoich produktach, ale to są nalepsze :(:)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
były tematy najlepszy ciagnik : ogulnie,ktory najmniej spala itp a ja zakładam temat jaki waszym zdanie jest najlepszy ciągnik po wzgledem komfortu w kabinie jaki jest najbardziej wypasiony w kabinie

piszcie !!!

moim zdaniem najlepszy ciągnik pod względem komfortu w kabinie to :

1.FEND z różnych serii

2.CASE także z różnych serii

3.zetor 10641 FORTERRA

 

Zetor na 3 :)

Chyba zapomniałeś o innych ciągnikach bardziej komfortowych takich jak:

John Deere, New Holland, Claas, Massey Ferguson, Deutz-Fahr, Valtra. Nie wiem co Ty w tej Forterze widzisz takiego wypasionego :)

 

A wypas zależy od wersji. Wybrałeś Fendta na I miejsce bo ma pełną opcję, a zamów Jelonka w wersji Premium Plus i zobaczymy dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

A ja jak zwykle :( ciągniki marki Claas mają najlepszy komfort. Wszystko pod ręką, dobra widoczność z każdej strony, regulowana kierownica, nawet jest schowek pod kierownicą. Ale to i tak wszystko zależy od pieniędzy jak masz więcej to masz lepszy komfort, a jak mniej to wiadomo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

obrotomierz w claasie to jest zakala calej kabiny :angry: , nawet w axionie, w ktorym wymienili cale wykonczenie i wyposazenie kabiny, deski rozdzielczej nie zrobili "ludzkiej" tylko zostala ta z renowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

heh nie mam pojęcia która jest najbardziej komfortowa bo nie we wszystkich ciągnikach siedziałem ale jak dla mnie bardzo wygodna jest kabina jd z seri 6030 oraz mfa z seri 64xx

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ale nie jest tak źle :)http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=18595 Sorry że się połużyłem czyjimś zdjęciem :(

no kolezko musisz bardziej sie postarac, bo pisalem o axionie, a tam jest zostawiona deska z aresów, jest bardzo nie praktyczna, w broszurach jej nie umieszczaja, na stronie tez nie ma, wiec pewnie sami konstruktorzy by ja chetnie zmienili, ale tutaj ekonomisci trzymaja lape i wychodzi taki klops

a piszac na temat to w polowie lat '90 najwieksze wrazenie zrobila na mnie kabina w jd serii 8xxx, widzialem takiego w bylym pgr, niezapomne tamtego widoku, tarazniejsze juz nie robia takiego wrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

@brzozak2 jeśli ci się niepodoba obrotomierz w claas-ie to wstaw se od ursusa-c360

 

 

 

mój 200 post


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

1.Jd

2.Valtra

3.Fendt

4.Deutz

5.NH

6.Case

7.MF

8.Zetor

9.Ursus

 

Ale i tak nie ma to jak kabinka w 7011 lub 5211-7745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

też uwazam że kabina w ztarszych JD8XXX była taka suuuper bez tablicy ze wskaźnikami pod kierownicą i zetrorek 7211 tez zacheycał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
no kolezko musisz bardziej sie postarac, bo pisalem o axionie, a tam jest zostawiona deska z aresów, jest bardzo nie praktyczna, w broszurach jej nie umieszczaja, na stronie tez nie ma, wiec pewnie sami konstruktorzy by ja chetnie zmienili, ale tutaj ekonomisci trzymaja lape i wychodzi taki klops

a piszac na temat to w polowie lat '90 najwieksze wrazenie zrobila na mnie kabina w jd serii 8xxx, widzialem takiego w bylym pgr, niezapomne tamtego widoku, tarazniejsze juz nie robia takiego wrazenia :)

 

Tu zgadzam się z Tobą. Widziałem deskę rozdzielczą w Aresie i ten obrotomierz mnie dobija :). Jak to wogole wygląda, taki jakby pasek pokazuje obroty... Kiedyś podobnie robiono prędkościomierze w starych Fiatach 125p :(. Oczywiście jest to tylko moje zdanie. Innym może się podobać. Każdy ma swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus89    3
2.Valtra

3.JCB

4.John Deere

5.Deutz Fahr

6.Claas

7.Case

8.NH

9.Ursus 1654

10.Zetor

 

1.Jd

2.Valtra

3.Fendt

4.Deutz

5.NH

6.Case

7.MF

8.Zetor

9.Ursus

 

Podajecie w kolumnach 10 miejsc cignikaów z najwiekszym komfortem, a skad wiecie jaki jest?? Który z Was pracował w polu tymi wszystkimi markami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

prosta odpowiedź-ilu uzytkowników i ich ciagników tyle miejsc...kazdy ma inne wymagania i dla jednego najlepszy komfort ma Zetor a dla innego Xylon :( dla mnie takie tematy sa bez sensu bo nic ciekawego nie wnoszą tylko sieją zament...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus89    3

Mnie ten temat rozsmieszyl, bo komfort ciągnika ocenia sie po wielogodzinnej pracy polowej z róznego rodzaju maszynami, a nie po 1 minucie spedzonej w ciągniku podczas wystaw maszyn rolniczych, Ja sie wożę MTZem i sie ciesze :) A ten temat powinien nosić nazwę "Który ciągnik ma najbardziej kolorowe liczniki, wskazniki, przyciski i dźwignie " :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A wlanie dlaczego Xylon jest komfortowy? Nigdy takiego na zywo nie widzialem i chcialbym sie dowiedziec :(:)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Obejrzyj sobie kabinę -Xylon jest długi ,ma resorowanie przedniej osi,prawdziwe dwa miejsca w kabinie,niesamowitą widoczność-gdybym tak miał pieniążki (jak nie mam :( )-to kupiłbym sobie coś takiego (chociaż po co ? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
@brzozak2 jeśli ci się niepodoba obrotomierz w claas-ie to wstaw se od ursusa-c360

dzieki

"Który ciągnik ma najbardziej kolorowe liczniki, wskazniki, przyciski i dźwignie " laugh.gif laugh.gif

jesli pijesz do mnie, to akurat jezdzilem na polu w tamtym roku caly dzien aresem 836, bo przywiezli z korbankowa, wiec wiem dlaczego mi to nie pasowalo :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Nom calkiem fajna zabawka :) jednak bez maski z przodu troche dziwnie wyglada,ale widocznosc to bedzie spora :):(


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Przecierz wiadmo że każdy lubi innaczej, dla jedenego najwygodniejszy będzie class a dla drugiego c-360. :( Bo naprzykład dla mnie to najwygodniejszy jest Deutz Fahr no i wspaniała widoczność do przodu do tyłu.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj