MFargo

Claas arion 610c jak podlaczyc hydraulike ladowacza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MFargo    0

Witam przychodzę z zapytaniem czy ktoś wie jak podlaczyc węże od adaptacji do ciagnika może ma ktoś to prosiłbym o zdjęcia. 

Claas arion 610c

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Paweł20
      Witam zmieniłem linke od ustawiania predkosci motowidel lecz to nie pomogło, tak jakby to koło nie rozchodziło się. Co mogę jeszcze zrobić by to naprawic
    • Przez Poettinger
      Mam problem z ciągnikiem jak jest na biegu A1 i rewers jest na N to ciągnik powoli jedzie do przodu jak da mu się gazu. Próbowałem zrobic kalobracje ale niechce przejść kalibracji. Co może być?
    • Przez Damiaeq1929
      Witam, mam problem w clasie Dominator 85,mianowicie gdy po włączeniu obrotów młocarni obroty wyskakują na 1100 i w górę ale gdy już chcę je zmniejszyć to już nie mogę. Schodzą tylko do 1100 i tyle. W czym problem może być? 
    • Przez mistrzkacpero
      Wie ktoś może jak ustawić wiatr oraz sita w claas protector do pszenicy owsa oraz pszenżyta? Oraz w moim kombajnie przy dźwigni gazu jest ogranicznik na wolne obroty oraz na 80% zakresu na max gazu. Zastanawia mnie czy do koszenia powinno być 100% czy 80% bo wydaje mi się że powinno być 100 bo często mam zasyfione sita
    • Przez uycjhARES
      Witam
      Posiadam Claas ares z 2006r
      Z wałka WOM jest wyciek oleju i chciałbym sie dowiedzieć jak się zabrać za jego uszczelnienie. Czy można tak po prostu go wyjąć wymienić uszczelniacz i wsadzić z powrotem na miejsce?  
      Skrzynia biegów to 16x16, prędkości wałka 1000 i 540.

• Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj