News
zibi102

Polska kosiarka rotacyjna. Remont.

Polecane posty

damianos95    68

U mnie na duzym kole sa wlasnie miejsca zeby wkrecic sruby od sciagacz i wlasnie dorobilem taki sciagacz a jutro bede meczyl temat dalej ale jak nie bedzie chciqlo isc to sprobuje twojego sposobu mam nadzieje ze jakos to zejdzie 

Gorzej wydaje mi sie bedzie zdjac ten mechanizm co zazebia to kolo duze do pracy co tak stuka jak wylaczymy walek a bebny sie obracaja

Wiesz mimo ze w miare mlody jestem to nauczylem sie ostroznosci przez to ze wiele razy mialem lapki poparzone ale dzieki :)

Napisze jakie efekty bo ruszyc cos potylu latach tragedia

Axd529    15

Nie chciałem zakładać nowego tematu może ktoś podpowie w sprawie kosiarki rotacyjnej Słupsk, ostatnio podczas koszenia pojawił się duży luz na górnym talerzu razem z bębnem,gdy się rusza ręką za talerz górny chodzi góra dół co się mogło stać?

zetorki12    10364

Łożysko się rozsypało . No chyba że śruby się poluzowały . Trzeba rozebrać i sprawdzić .

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ma123
      Witam mam taką przekładnie o przełożeniu 1,75:1 i nie wiem czy będzie się nadawać do tłuki jest również taki problem że ramienia noża które są dostępne w sklepie mają mniejszą średnicę wałka i są na stożku a tu u mnie ktoś ucią wałek wystający do noża i nie wiem czy to coś z tego bedzie jak ktoś wie to niech podpowie zamieszczę również zdjęcia.

• Przez Kondzio342
      Witam stoje przed zakupem Kosiarki rotacyjnej. Do pokoszenia na raz okolo 7ha łąki. Szerokość 1.65. Koledzy jakies porady te firmy mam do wyboru. Chcialbym raczej nowa. prosze o opinie.
    • Przez Rasoir
      Witam, posiadam kosiarkę ZTR-165, na tabliczce jest napis AGROZET PELHRIMOV, ZTR 165, 1987 rok, nr seryjny: 54946.
      Pytanie czy to stary czy nowy typ tej kosiarki?
    • Przez dereniek
      Siema, szukam kosiarki bijakowej którą bym chciał kosić ugory i nieużytki łąki itp. cena to 7 do 8 tysięcy, chodzi mi jeszcze żeby miała wysów jak rotacyjna szła obok ciągnika , piszcie jakie firmy są w miarę dobre i wytrzymałe
    • Przez Paweł1111
      witam chciałbym się dowiedzieć gdzie jest korek spustowy oleju w listwie ile oleju tam wchodzi i jaki olej
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj