Pronrar1025aII

sieczkarnie Fendt

Polecane posty

Arni    1

Na rynku rządzą Claas, Jd i Krone ciekawe czy będzie tam miejsce na Fendta B)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek12    18

sieczkarnia taka jak Claas serii 900 tylko inne kolory


----------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukam żony z polem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    42

myślę, że Fendt ma szansę zaistnieć na rynku sieczkarni, zwłaszcz że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile trzeba będzie czekać na temat typu: "Jaka sieczkarnie samojezdną wybrać?" a w nim pierwsze odpowiedzi, bierz Fendt'a bo jest najlepszy B)

 

Jeśli tylko zmieniają kolor sieczkarni produkowanej przez innego producenta, to samym napisem Fendt mają szanse coś ugrać, ale jeśli chcą stworzyć swoją linię produkcyjną, to długo będzie czekać aż dorównają markom, które mają mocne pozycje na rynku w tej dziedzinie.

 

To chyba claas jest, ale nigdzie nie ma o tym wzmianki, by Fendt współpracował z Claas'em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

czemu nie, duże gospodarsta maja fendty to i może przerzucą się na sieczkarnie, ciekawe czy też bezstopniówki? renoma w traktorach może skusić także do sieczkarni B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiejś niemieckiej stronie FENDT'a czytałem(ale za bardzo nie zrozumiałem) o tym że ma być jakaś prezentacja nowej sieczkarnie. Nie myślałem nawet, że to wypali, ale jest kolejna nowość która pewnie się pojawi na AGROSHOW w Bednarach. Dobrze że się tam wybieram. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jest to samodzielna konstrukcja Fendt-a, przystawka jest Kempera, będzie produkowany w nowej fabryce Hohenmölsen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

A no i właśnie bardzo dużo osób twierdzi ( nie jakiś obserwatorów zza krzaka tylko poważnych ludzi u których pracowały takie kombajny) że fendt lepiej żeby sie nie pchał w kombajny zbożowe tylko żeby został przy tym co robi dobrze czyli ciągników bo kombajnom fendt-a ( czyt. przebranym laverdom) to jeszzce naprawde dużo brakuje do claasów i nie prędko je dogoni , podejrzewam że tak samo będzie z sieczkarniami ( czas pokarze) bo puki co to raczej taka katana to będzie jakiś kosmita na polu bo standardem jest claas ewentualnie JD czy krone, nh choć te 2 ostatnie to też raczej rzadkość .

Ehh no i post @Grzesiek12 wprost powala na kolana B) jeśli możesz kolego to powiedz dlaczego uważasz że jest to claas serii 900 tylko w innych kolorach , bo ja np mógłbym powiedzieć że to NH FR tylko w innych kolorach??


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Laverdy, Laverdami, ale są jeszcze kombajny na 8 wytrząsaczach, rotorowe i hybrydowe. Na amerykańskim forum kombajnianym Gleaner i MF cieszą się dobrą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

jest to samodzielna konstrukcja Fendt-a, przystawka jest Kempera, będzie produkowany w nowej fabryce Hohenmölsen

 

Kemper czytaj John Deere B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co do kombajnów to mają one bardzo daleko do claas'ów, a co dopiero mówić o sieczkarniach. No ale.... no właśnie zawsze jest te ALE. Mogą być to sieczkarnie na podstawie innych np. claas czy JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Jak już pisałem, sieczkarnia jest to samodzielna konstrukcja AGCO. Co do kombajnów to w USA AGCO sprzedaje ich dużo więcej niż Claas, który jest tam na 4 pozycji.

Odnośnie przynależności Kempera, to należy on do Deere&Co, czyli subtelna różnica jest B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj