Adam7290r

Jaki kombajn wybrać Claas, new Holland czy John deere

Polecane posty

Adam7290r    0

Witam. Chciałbym się was spytać jaki kombajn polecacie na 150 hektarów oprócz kukurydzy. Interesują mnie marki takie jak new Holland,l John deere i claas 6 klawiszowy i heder koło 6 metrów. Słyszałem że new Holland jest najtańszy z tej trójki ale jak to będzie z jakością, a znowu claas najdrożej wyjdzie ale tam chyba wszystko ba najwyższym poziomie. Kombajn raczej byłby nowy ewentualnie 5 letni. 

Hubert10624    27

Ja bym w szedł stronę tej marki, której masz dobry serwis i sklep z częściami w okolicy :)

• Thanks 1

robert1226    1665

Jak by takie tylko aspekty przeważały nad wyborem kombajnu czy ciągnika np , to 90% rolników by kosiarka bizonami i jeździła ursusami.

Adam ; jak cie stać to biez claasa to ci mogę polecić już 20 lat claasem koszę .

yanek_113    19

A jie myslales o rusku? Rostelmasch? U nas ma jeden i mówi ze innego nie chce znać… 

• Haha 1

W sąsiedniej wsi mieli new hollanda i po 2 sezonach sprzedali bo się psuł bardziej jak medion 330 przęsło 15 letni teraz kupili nowego claasa triona a new holland pojechał do Turcji ciekawe czy trion będzie mniej awaryjny jak medion    

Adam7290r    0

Obecnie mam jd 2066 maszyna bardzo dobra ale też już będzie miał 30 lat na karku też coś tam już zaczyna się już troszkę psuć już by się chciało coś nowszego. 

Z serwisem to te trzy marki mam w promieniu akurat 30 kilometrów także nie jest z tym problem w okolicy też różnorodność kombajnów także ciężko wybrać, tacie się podoba new Holland bo tańszy i też to chodzi, mi się teraz jakoś claas podoba, ale czy to znowu warto dopłacać te 200 tyś, albo zostać już przy John deere i tyle

karat7    34

Koszę od 3 lat  ok 130 ha NH TC 5.70 i jestem bardzo zadowolony. Dla ciebie też by wystarczył , ale jego wydajność jest zawyżona  więc jeśli chce się pogonić szybciej to CX.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szymi195
      Witam mam pytanie fo posiadaczy tucano 440, mam w planach nabyc taki ale w ofercie jest do niego heder 7.5m, co uwazacie o takim polączeniu, nie za duzy?
    • Przez agromechanik19
      Fajny mały kombajn cena do 40tysi
    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj