jakub97

Nowy opryskiwacz 2000l

Polecane posty

jakub97    0

Witam, stoję przed wyborem nowego opryskiwacza o pojemności 2000l i szerokości belki 21m. Póki co biorę pod uwagę Gaspardo Campo 20C, oraz Unie Egret 2021. Opryskiwacz na GPSie. Może się ktoś wypowiedzieć na temat tych opryskiwaczy? A może ktoś poleci inną markę?

edi89    39

Ja u siebie postawiłem na krukowiaka model Apollo z belką PHB, wtedy konstrukcja belki i opryskiwacza według mnie wyglądała lepiej od Unni. Ale ten EGRET to już bardziej porównywalny byłby do Goliata. Ja z opryskiwacza generalnie jestem zadowolony. 

Pod uwagę mogę jeszcze polecić Agromechanika (chociaż 2000l chyba nie mają 21 metrów) lub sporo jest w naszej okolicy Agrio 

Oprócz marki pomyśl jeszcze który diler miałby cię obsługiwać i jaką opinie ma serwis.

jakub97    0

I Gaspardo i Unie ma serwis, który bardzo dobrze znam i jestem z nich zadowolony 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Stepano
      Witam,

jak ustawić w tym komputerze dawkę początkową, gdy tylko ruszamy i zaczynamy pryskać. Jest może ktoś na forum i posiada taki sterownik? Mam problemy z ogólnym ustawieniem go.

Pozdrawiam.

• Przez michal009
      Planuję zakup opryskiwacza 600 Litrów 12m do 3512. Z opcji na pewno wezmę podnoszenie hydrauliczne i poziomowanie hydrauliczne. 
      - Co jeszcze warto wziąćz opcji dodatkowych? Co u was usprawniło pracę?  
      - Jaki firmy na rynku mają belkę 15m/12m? 
      - Jakiej firmy opryskiwacz warto wziąć pod uwagę. 
      - na lance rozkładane hydraulicznie raczej nie dam rady finansowo. 
      Opryskiwacz musi być nowy. 

Większość pól mam takich, że belka 12m mi wystarczy. 

• Przez krzysiek0666
      Witam. Jak wybić łożysko z pompy p120?

• Przez MateuszJaszczyszyn
      witam kupiłem opryskiwacz evard tm 2500 w opryskiwaczu nie działa dawkowanie cieczy oraz nie liczy hektarów. Jak włącze sekce i rusze to pika i spada ciśnienie do 1.5 bara i nie robi czy jade szybko czy wolno moim zdaniem nie ma podanych wszystkich parametrów.

• Przez johnyrs
      Witam posiadam opryskiwacz Berthoud z  Genius agro system can bus - zapomniałem hasło do ustawień, zna ktoś? 

• Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj