Skocz do zawartości
DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
przemrolnik    13

350zł za godzinę zegarową (60 minut)

z sieczkarnią 370zł.

Kombajn John Deere 965

Hektar w godzinę wymłóci. ;)

CASd    0

LUBELSKIE 400złna godz z sieczkarnią ustalone kółko rolnicze bez 30zł mniej bizon 56

Edytowano przez CASd

damian40000    85

to drogo u was mi w tamtym roku sąsiad rekordem kosił za 300zł za godzinę w stojącym zbożu hektar w godzinę spokojnie wykosi. W tym roku nie pytałem ile będzie brał ale podejrzewam że około 320zł/h

Wiadomość z agroFakt.pl

dyczkowski    3

Tylko że Twój sąsiad fakturki nie daje, a w kółku dadzą...wiec wyjdzie podobnie.

Ja w tym roku zdecydowałem na 300zł/ha

bezeta10    9

Ja poczekam jaka cene wystawi SKR i 20 zł mniej tylko jak ktos sobie zyczy wystawiam fakture

iwik073    0

ja 300 brałem w zeszłym roku bez sieczkarni płatne od razu i nie mogłem sie odegnać od klientów a wtym roku już się zapisują i nie pytają o cenę, zawsze brałem 3 godziny na beczkę ropy i wtym roku będę brał tak samo woj kaliskie

MarcinNH    42

^^ ile hektar kosisz ?

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

balcerek1    91

300 bez sieczkarni 330 z sieczkarnią bizon Z056 godzina.Łódzkie. :) Za mniejsze pieniądze to niech w garażu stoi :D Pozdrawiam

iwik073    0

ja siekę hektar mieszanki 50 minut ,żyto mocne 1ha a cena prognozuje na ten rok pomiędzy 350 a 380 bez sieczkarni płatne od razu okolice kalisza,pozdrawiam.

Drakula    0

Witam wszystkich!Pierwszy raz na forum.Mam Dominatora 86,heder 3,65.1 hektar koszę średnio 45-55min.zalezy od zboż i wielkości kawałka koszonego.W tym roku 300zł. z orkanem i 280zł. bez orkana.Rocznie około 140-160 hektarów.Zaznaczam na słabych glebach większości koszę. :rolleyes:

Witam wszystkich!Pierwszy raz na forum.Mam Dominatora 86,heder 3,65.1 hektar koszę średnio 45-55min.zalezy od zboż i wielkości kawałka koszonego.W tym roku 300zł. z orkanem i 280zł. za godz. bez orkana.Rocznie około 140-160 hektarów.Zaznaczam na słabych glebach większości koszę.Górny Śląsk . :rolleyes:

pawelzaza    5

Witam w zeszłym roku za godzinkę JD 1065 heder 4,25 kasowaliśmy 330zł bez względu na to czy ze sieczkarnią czy bez.

Kristofer28    0

Hejka chłopaki może ktoś się orientuje jakie ceny są koszenia Bizonem w łódzkim a dokładnie okolice Sieradza

pabloooo    13

u nas 300-310 zł za ha ,koszone Claas Tucano 450 oczywiście z paliwem,bez paliwa 220-230zł za ha

pawel885    434

Bez paliwa czyli usługodawca leje do baku? Mając sprzęt za kilkaset tys nie ryzykował bym że ktoś mi wleje np odbarwionego opału...

malyxxl    0

Witam

Ja koszę JD2054 i od hektara ok 300-320zł a na godzine wykoszę ok.2ha z plonem ok 8-9ton. Jak sądzicie dobra cena?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tracer93
      Witam,
      Orientuję, się ktoś w jaki sposób zdobyć bilety na Polagrę ? Nigdy tam nie byłem. Szukałem też w internecie, ale nie mogę znaleźć.
    • Przez PrzemoO
      Przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy 6 rzędowej. Ma pracować z Claasem Dominatorem 98 Maxi. Jaki system cięcia polecacie śmigłowy czy rotorowy? Jaką markę polecacie? Przystawka ma być w przedziale cenowym do ok 50-60 tyś.
    • Przez Dajmiżyć
      Witam,

Planuję otworzyć na początek skup ziół oraz własną suszarnię.Potem rozszerzyć może jeszcze ofertę na owoce,grzyby,warzywa.Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie?
      Środki chciałbym pozyskać z dotacji Młodego rolnika.Myślę też o wykorzystaniu części własnej ziemi(posiadam 8h łąki i pastwiska) pod uprawę ziół tylko gleba jest dosyć ciężka i gliniasta więc może coś innego?
      Kolejne pytanie to czy mogę tego typu biznes prowadzić jako rolnik czy muszę założyć działalność gospodarczą?

Za wszystkie opinie i rady z góry dziękuję.

Przez pomyłkę umieściłem w nieodpowiednim dziale...jak ten temat przenieść?:)
    • Przez Diwad890
      Przyjme w dzierzawe grunty orne i ugory w woj.swietokrzyskim powiat pinczowski
    • Przez Julas1990
      Witam zaczynam rozglądać się za kombajnem i chciałbym się doradzić. Zastanawiam się nad Claas 208. Mega, Case 527 i NH tx66. Dodam że chce na kombajn wydać Maks 140tys i będzie on pracował na 60 h.+ usługa.
      I może zna ktoś jakiegoś w miare rzetelnego handlarza z Wielkopolski lub kujawsko- pomorskiego