DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
john81    5

Witam

Ja koszę JD2054 i od hektara ok 300-320zł a na godzine wykoszę ok.2ha z plonem ok 8-9ton. Jak sądzicie dobra cena?

za malo,minimum 350 za hektar kasuj.....ja tak biore jd 2066,tylko ja zawsze ze swoim paliwem kosze,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    262

Hejka chłopaki może ktoś się orientuje jakie ceny są koszenia Bizonem w łódzkim a dokładnie okolice Sieradza

bizon super 230-260 za godz bez sieczkarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

200 zł/ha to uczciwa cena.

To żeś teraz doj***ł jak łysy grzywką o kant kuli, Człowieku 200 zł to są same koszty prawie


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

wielkopolska powiat pleszewski

U nas na razie 250 - 280zł/ha sieczkarnią lub bez zależy kto jedzie ale jak tu czytam ci co mają powyżej 300zł to bym się cieszył ale kto tu taki przyjdzie jakbyśmy wszyscy tu trzymali jedną cenę to oki ale jedni spuszczą za tyle i klientów mają.ja poniżej 250zł/ha nie jadę niech stoi pod wiatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

@pronar82a to policz mi koszty typowego bizona na godzinę lub hektar ,i zobaczymy czy wyjdzie 200zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1988    3

Wg moich wyliczeń, koszt godziny Bizonem Z056, który jest warty 30.000 zł, będzie robił jeszcze 1500h wynosi 150zł/ha. Cena za Z056 270-300 zł u nas we wschodniej wielkopolsce. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

W tamtym roku kosiłem bizonem z kierowcą najętym po 140 zł sąsiadowi. Tylko koszty brałem.Kierowca 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristofer28    0

 

bizon super 230-260 za godz bez sieczkarni

U mnie w tam tym roku brali po 300 na godzine oczywisc

ie bez sieczkarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

Po przeliczeniach ostatecznie 244 netto ( ze 100% ZAROBKIEM)

11-12 l/ha ON x 4,4 max 54zł.

15 zł - kombajnista,

100000 zł ( 82000 netto komfortowy Claas) x 14% amortyzacja (300 godz/rok) - 38zł/h

20000(większość Bizonów) - 9 zł

 

cześci owrotnie do wartości ok 5 %

Razem 122 zł kosztów Claasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

300 godzin, wydajność 2 hektary na godzine =600 hektarów no to pozdro. Ja mam 5 swojego do tego usługi około 20 ha i cena 220 za godzine - claas mercator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Były takie lata że robiliśmy ok. 100 h na zarobkach plus własne, od kilku lat tylko własne jak myśleć o zarobku jak każdy mający powyżej 10 ha ma kombajn, a Ci co mieli mało to już dawno puścili w dzierżawę.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miturskir    4

300 godz na usługach chciało by się ale o takich godzinach to trzeba zapomnieć bynajmniej u nas.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

300 godz to byś musiał 25 dni po 12godz kosić... w latach 80 to możliwe było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemowitpl    2

ziemowitpl życzę powodzenia i dobrych plonów po 8-9 ton z ha pewnie zarobisz przy wydajności twojego sprzętu .....na paliwko i serwis :)

 

no nie wiem czy cos zostanie chodzi mi o to aby konkurencje denerwowac , u siebie nie mam boza wiec mam czas a jesli o wydajnosc to naprawde robi robote ostatnio 2 ha/godza zboze nie liche.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jankris to za 200 to ja zapraszam do mnie w tej cenie to kazdy bedzie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia4    1

FINN Bizonem bez sieczkarni,nie wiem jaki ma heder szerokość. Tak czy owak płacić trzeba:(

Edytowano przez Basia4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Basia4 to drogo biorą u ciebie za bizona u mnie 300zł bez sieczkarni za bizona Z56 i ma on heder o szerokości 4,20 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

co z tego ze bizon ma taki heder? skoro wydajność na wytrzasaczu i na sitach mała.

brata kombajn ma tylko ciut szerszy heder a kosi ponad 2 razy szybciej niż bizon super, bo spokojnie leci 12ton pszenicy na godzinę


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj