DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

dyczkowski    3

Tylko że Twój sąsiad fakturki nie daje, a w kółku dadzą...wiec wyjdzie podobnie.

 

Ja w tym roku zdecydowałem na 300zł/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Ja poczekam jaka cene wystawi SKR i 20 zł mniej tylko jak ktos sobie zyczy wystawiam fakture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

ja 300 brałem w zeszłym roku bez sieczkarni płatne od razu i nie mogłem sie odegnać od klientów a wtym roku już się zapisują i nie pytają o cenę, zawsze brałem 3 godziny na beczkę ropy i wtym roku będę brał tak samo woj kaliskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

300 bez sieczkarni 330 z sieczkarnią bizon Z056 godzina.Łódzkie. :) Za mniejsze pieniądze to niech w garażu stoi :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

ja siekę hektar mieszanki 50 minut ,żyto mocne 1ha a cena prognozuje na ten rok pomiędzy 350 a 380 bez sieczkarni płatne od razu okolice kalisza,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drakula    0

Witam wszystkich!Pierwszy raz na forum.Mam Dominatora 86,heder 3,65.1 hektar koszę średnio 45-55min.zalezy od zboż i wielkości kawałka koszonego.W tym roku 300zł. z orkanem i 280zł. bez orkana.Rocznie około 140-160 hektarów.Zaznaczam na słabych glebach większości koszę. :rolleyes:

 

Witam wszystkich!Pierwszy raz na forum.Mam Dominatora 86,heder 3,65.1 hektar koszę średnio 45-55min.zalezy od zboż i wielkości kawałka koszonego.W tym roku 300zł. z orkanem i 280zł. za godz. bez orkana.Rocznie około 140-160 hektarów.Zaznaczam na słabych glebach większości koszę.Górny Śląsk . :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelzaza    5

Witam w zeszłym roku za godzinkę JD 1065 heder 4,25 kasowaliśmy 330zł bez względu na to czy ze sieczkarnią czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristofer28    0

Hejka chłopaki może ktoś się orientuje jakie ceny są koszenia Bizonem w łódzkim a dokładnie okolice Sieradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

u nas 300-310 zł za ha ,koszone Claas Tucano 450 oczywiście z paliwem,bez paliwa 220-230zł za ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Bez paliwa czyli usługodawca leje do baku? Mając sprzęt za kilkaset tys nie ryzykował bym że ktoś mi wleje np odbarwionego opału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malyxxl    0

Witam

Ja koszę JD2054 i od hektara ok 300-320zł a na godzine wykoszę ok.2ha z plonem ok 8-9ton. Jak sądzicie dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

Bez paliwa czyli usługodawca leje do baku? Mając sprzęt za kilkaset tys nie ryzykował bym że ktoś mi wleje np odbarwionego opału...

 

tak paliwo daje usługodawca,podpisujesz umowę w której jest napisane jakie ma być paliwo i co z tego wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@basia, ale to bizonami czy mniejszymi kombajnami..

 

Bo ja to zastanawiam się swoim E516b aby coś ok 400zł za godzinę.. heder 6m...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj