DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

UrsusCzesio    310

a orientuję sie ktoś ile w kujawsko pomorskim biorą ?? Bo na razie deszcze ;/ a ceny wszystkiego w górę poszły :D tylko nie tego co rolnik w oborze trzyma ;/

tak jak u mnie to 240/godzine Fortschritt E-514 Jak widzeniektóre Ceny Bizonem to mnie krew zalewa 350 w zwyż? Aż takie smoki to są na paliwo czy co :lol: u nas SKR 250 dla udziałowców


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Ale za godzinę czy za hektar? Jak za hektar to dobra cena, jak za godzinę to złą ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Ja TC5070 brałem po 300/ha, ale kombajn się topi i trzeba ryć lub na lince wyciągać to cena idzie na 350/ha, a pada codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas616    9

ja mam fortschritt e 512 z sieczkarnia, stołem i kosą boczna biore 350 za hektar.jesli komus nie dopowiada wtedy staram sie dogadac.Mysle ze to dosc rozsadna propozycja bo klient wie z gory ile zaplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biesiu    0

Witam!

Ile kosztuje godzina pracy kombajnu w okolicach Rzeszowa (Podkarpacie)?

Pozdrawiam!

Proszę o szybką odpowiedź.

Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

My Bizonem Z058 bierzemy 360zł za godzinę a z sieczkarnią 420zł

Może i sporo ale u nas tak biorą w okolicy a spalanie to około 12-14l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

okolice jeziorska - 300zł/ha większym sprzetem lub 250-300 bizonem a mniejsze to też pow 200. ja biore 250na godzine bizon z056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

U mnie 300zł/ha, ew 300zł/h [bizon Super], 320zł/h [Claas Dominator 68S] lub 335zł/h [NH CSX], ceny brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekzxc    0

widzę że niektóre ceny za kombajnowanie bizonem są poniżej 300zł. w mojej okolicy cena 350zł bez sieczkarni, 380z sieczkarnią. przy tej cenie ropy to za 300 to nie opłaca się kombajnować.

 

ale po czytaniu wcześniejszych postów stwierdzam że niektórzy biora 300zł za 1h + olej napędowy od rolnika. jeżeli bizon łyknie 18l to wyjdzie koło 400zł za 1h

Edytowano przez jarekzxc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerszen16    0

Ja za godzinę koszenia biore 300zl-bez sieczkarni i 330zl-z sieczkarnią, Deutz Fahr-em.

A New Hollandem 1545 280zl-bez i 310-z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

280zł/h bez sieczkarni i 300zł/h z sieczkarnia...


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

widzę że niektóre ceny za kombajnowanie bizonem są poniżej 300zł. w mojej okolicy cena 350zł bez sieczkarni, 380z sieczkarnią. przy tej cenie ropy to za 300 to nie opłaca się kombajnować.

 

ale po czytaniu wcześniejszych postów stwierdzam że niektórzy biora 300zł za 1h + olej napędowy od rolnika. jeżeli bizon łyknie 18l to wyjdzie koło 400zł za 1h

 

To Bizon tak dużo łyknie? :blink:

 

Mój New Holland TC 5070 RS spala 15 litrów z sieczkarnią na hektar, bez sieczkarni trochę mniej.

 

Ja biorę od hektara z sieczkarnią 360 zł a bez 350 zł za hektar, do tego wystawiam fakturę VAT !!


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekzxc    0

To Bizon tak dużo łyknie? :blink:

 

Mój New Holland TC 5070 RS spala 15 litrów z sieczkarnią na hektar, bez sieczkarni trochę mniej.

 

Ja biorę od hektara z sieczkarnią 360 zł a bez 350 zł za hektar, do tego wystawiam fakturę VAT !!

ja nie mam bizona ale właściciele bizonów w mojej wiosce twierdzą że bizon pali 18-20l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

co bizon 18 l/h. w życiu po 10 godz pracy non stop napełniłem ponownie bak to weszło ok. 115 litrów. dodam że pracował w pszenicy i życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Claas dominator 98ds heder 3.9m lub 4.2m, to koleś takim kombajnem z mojej wsi berze 400zł za godzinę. A inne to około 300zł za hektar, z sieczkarnia 50zł więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalC360    0

Ja Bizonem Z0-56 biore 260zł/h bez sieczkarni, a z sieczkarnią 310 zł/h u mnie SKR bierze 290 - 300 /h. A kolega Claasem Tucano 320, 320zł/ha bez sieczkarni, a z sieczkarnią 360zł/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claas dominator 98ds heder 3.9m lub 4.2m, to koleś takim kombajnem z mojej wsi berze 400zł za godzinę. A inne to około 300zł za hektar, z sieczkarnia 50zł więcej.

 

kto ma takiego dominatorka?


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Claas Mercator 50 cena 240 zł/godzinę a Vistula 260zł od hektara


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Ja za koszeniem MF 440 bez sieczkarni brałem 350 zł za ha (wiem że drogo :) ),przez całe żniwa wykosiłem na usłudze 38 ha ,jedna mała awaria -na jednym polu w zbożu był łańcuch (taki jak się wiążę bydło w oborze ) trafił w kosę i dwa bagnety do wymiany i 3 nożyki na kosie -koszt naprawy 95 zł.Na te 38 ha usługi i 10 swojego kombajn spalił ok.700L ON .Było jeszcze chętnych na koszenie na około 7 ha.ale na ten sezon mam już dosyć (smarowania ,przedmuchiwania ...i żniw )

Ja akcję żniwa uważam za zakończoną na ten rok,do zobaczenia za rok w temacie "żniwa 2012"

Pozdrawiam kombajnistów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj