DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

Adam753    25

ile brać za koszenie zboża bez sieczkarni i z sieczkarnia Claasem Mercatorem 70??

Edytowano przez Adam753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2601    3

a może ktoś sie orietuje jak biora w Lubelskim bo kupiłem Claasa Dominatora 98 i nie wiem ile brać za godzine ?? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

U mnie w końcu ceny ustalone.Chłopaki suprami 280pln\godz.Ja nh heder 3.6 dychę mniej.Z sieką 20 pln więcęj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5    0

ja w tamtym roku brałem 280 zł z sieczkarnią skosiłem w 10h 20 ha pszenicy claasem dominatoren 86 i powiem ze nie zarobilem na tym zalezy jakie kawalki male na godziny duże za ha lepiej wyceniać w tym roku biore 350zl/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile mogę wziąć za koszenie JD1470?

W tamtym roku sąsiad brał 400zł/ha NH TC56.

 

Ogólnie lepiej brać na godzinę czy od hektara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

wszystko zawsze zależy od konkretnej sytuacji i od umowy z rolnikiem do którego jedziesz.

nowsze kombajny w mojej okolicy jeżdżą na hektary, starsze na godziny.

 

u nas idzie się ogląda pole jak wygląda i dopiero wtedy się ustala stawkę.

punkt wyjścia to 350-380zł od hektara


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ale przecież pisałem - idziesz oglądasz łan do cięcia i ustalasz cene.

widząc łan już wiesz czy masz do czynienia z pszenicą ekologiczną czy bogatą :-)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerszen16    0

Na początek witam wszystkich ponieważ jestem tu nowy. :rolleyes:

Chciałbym się dowiedzieć ile miał bym brać w tegoroczne żniwa za koszenie kombajnem Deutz Fahr 2685.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATUS2    3

Hejka;)

 

Ja jestem z Dębna koło Leżajska ;d;d BROWAR LEŻAJSK !! mam Fortschritta E-512 z sieczkarniąi w tym roku brałem 220 bez sieczkarni z z sieczkarnią 250. :huh:

Lezajsk bardzo dobry :):) :lol:

 

a ja was zaskoczę mój sąsiad New hollandem bierze po 300zł/h. nie pamiętam jaki symbol kombajnu ale wiem ze heder to samo co u bizona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

@matus to Sławek tyle bierze, a model to chyba new holland 8060 lub 8070 ( jeśli o niego chodzi,


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dykon    73

a orientuję sie ktoś ile w kujawsko pomorskim biorą ?? Bo na razie deszcze ;/ a ceny wszystkiego w górę poszły :D tylko nie tego co rolnik w oborze trzyma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

mam roczne avero mysle ze 350 zl/h nie bedzie zbyt duzo cena paliwa ponad 5zla same koszty utrzymania kombajnu sa zaskakujace odsetki od kredytu gdzie dofinansowala agencja 9500zl preglad 2500zl ubezpieczenie1700zl razem maly szok 13700 i jesli usluga to dopiero jak swoje obrobie bo to najwazniejsze zwlaszca przy tej pogodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5298

u mnie SKR bierze 280zł/h a co do ludzi co mają kombajny (zależy jaki) to jest już różnie od 220 do ok. 320zł


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momek    27

u mnie w SKR wystawili cene 350zł/h bizonem z056 !!!!! co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

ja suprem biore 350 bez sieczkarni 370 z taniej mi sie nie opalaca wychodzic ceny wszystkiego to szok juz na rzepak mam ustawionych klientow czyli okolo 25 ha i kazdy u mnie sie z cena zgadza jeden przyszedl co ma prase i mowi ze drogo to mu powiedzialem czy by bele za 5 zl robil to przyznal racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skr u nas bierze 280 dla członków i 300 dla reszty zwykłym bizonem rekordem bez rozdrabniania. dużo ...


Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

To tanio macie ja za 320-340bez sieczkarni Z056 jeszcze nie wiem, i nie wydaje mi się to dużo 300zł było rok temu jak ropa była po 4.4


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

claas dominator 88s tylko po sąsiedzku 280zł/ha bez sieczkarni (1ha zyta w niecałą godzinkę zalezy od wielkości kawałka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj