DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

yacenty    3838

samo koszenie, bo z tego co wiem to znajomy ma tylko jeden ciągnik a przyczepy też nie za bogate


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

bamse , no a jak skoro zapowiadaja nieurodzaj w tym roku to sadze ze bedzie bardzo mało rolników majacych wysokie plony. tydzien temu juz ktos pisał na AF ze miał 6t/ha , ktos inny miał niby 7t/ha jeczmienia. hm ciekawe czy sie chwala czy tyle maja . jednego z uzytkowników ktory tak napisał sprawdzilem okazało sie ze ma 16 lat , takze chyba chciał sie pochwalic :D. ból AF - brak wiarygodnosci, kto chce to pisze co chce , klawiatura kompa wszystko przyjmie;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEVID    1

Ja w sobotę wjechałem do jęczmienia ale niestety zaczoł się NH zapowietrza chyba coś z pompa paliwa więc musiałem zjechać dzisiaj będe z tym walczył.Mogę tyle powiedzieć realny plon jest wyższy niż myślałem.

3-4t/ha wychodzi na V klasie bonitacyjnej ale jak będzie zmłócony to wtedy będe pewny bo jak u nie których wichury grad i wtedy mogę pomarzyć o plonie :D

Pozdrawiam wszystkich użykonwików Af

Ja w tym roku będe brał 200zł/h bez i 230zl z cieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

przed chwilą byl znajomy - 3 wioski od nas i mówi ze u nich cenią 400zł od ha, u nas jeszcze nikt nie ruszył to cena póki co wielka nieznana

 

no nie ciekawie.. Dziś po 16 ma wpaść znajomy skosić jęczmień, ale póki co tak jak mówisz Jacku, cena za godzine koszenia to wielka nieznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gomez01 ja jestem z okolic Wrześni :) jak za supra to 250 jest w miare ok. Ale nie mniej bo wlaśnie jak wspominaliście oleje, pasy itd. troche to wszystko kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszE38    25

Niedaleko mnie już są stawki: 350zł/ha bez sieczkarni i 380 zł/ha z. Oczywiście klienta nic przy kombajnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek12    3

Ile brac za koszenie Fendtem 5180 z hederem 4.80 za hektar?? w Zachodnipomorskim. Na godzine to się nie opłaca dużymi kombajnami kosic poniewaz sporo można skosic w tą godzine i byc do tyłu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

byłem wczoraj w SKR Rudzienice

-zwykły bizon - 340 zł/h

-rekord z sieczkarnią - 495 zł/h :blink:

-prasa kostkująca - 190 zł/h

Edytowano przez chaner123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feliks135    3

Tak ceny ciekawie wysokie, ale widocznie są rolnicy którzy zapłacą. Iława,,, to nie okolice Łodzi ;)

U nas o wiele mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45

Ci z SKR Rudzienice to nie za duże ceny dali?:o

Przecież to kombajny o wydajności średnio 1ha na godzine

NH TC5050 280zł/h i 300zł/h z sieczkarnią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

byłem wczoraj w SKR Rudzienice

-zwykły bizon - 340 zł/h

-rekord z sieczkarnią - 495 zł/h :blink:

-prasa kostkująca - 190 zł/h

 

Channer, nie ma sie co dziwić.. Oni zawsze są hed do przodu.. z cenami.

A prędkość w usłagach ciągnikami, to tylko pyr pyr pyr.

Ten rekord, to chyba Ci się pomyliło? Może 395 ? ostro..

Za qq w tym roku tak zaczeli liczyć ceny, i tak szybko" jeżdza, że juz stracili klientów, i ciągniki i sieczkarnia stoją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

@przem musiałbyś sam zajechać żeby uwierzyć jak to zobaczyłem i "parsknąłem" śmiechem to prezes z biura wyszedł :) dobrze ze mam własny sprzęt ale szkoda mi tych drobnych rolników którzy korzystają z ich usług <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magic6920    0

250za ha to cena wmiare jeszcze rekord 058 a jak nie to niech stoi w garazu i dalej rdzewieje;d

Oczywiście cena do negocjacji.

Edytowano przez Magic6920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

U mnie nh nowy jakiś nie pamiętam, 4,5m heder 300zł/h robi jakieś 1,5 ha w godzine fakt faktem strasznie nędznego jęczmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten SKR to ładne stawki za ha osiągnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

W moim regionie najniższe stawki to 350 zł/ha... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Ten SKR to ładne stawki za ha osiągnie. :D

 

Nie tylko za koszenie wink.gif Za uprawianie pól też sobie liczą, i ich sposób na duża wydajność i zarobki to obroty ciągnika ustawić na 1200 laugh.gifdry.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomogit    0

ok. 200 zł/h

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj