DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

dyczkowski    3

Ja moim Dominatorkiem (4,6 kosa, 150 KM ) na usłudze to po 300 za godzinke latam, ludzie zadowoleni.... Już na dzień dzisiejszy mam jakieś 90 ha u ludzi zamówionego, więc moze sie za te paliwo koszta zwrócą chociaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petroszz    4

ja osobiscie jeszcze nie wiem ile bede bral w tym roku. zmienilismy supra na NH 8070 z kosa 4.5m. i wlasnie sie rozgladam ile ludzi podobnymi mam zamiar brac za godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub992    0

umnie w tamtym roku cena wynosiła 300zł z sieczką 320zł jest u mnie gościu co ma rekorda i brał sobie 320 zł i 340 z sieczką i dotego ociągał się jak wół raz mi zrobił taki numer że omijam jego usługi daleko mam kawałek niedaleko domu miał mi wykosić ale wrył się ktoś inny więc pojechaliśmy na inne pole tam wykosiliśmy wróciliśmy do domu o 12 w nocy my już kładziemy się spać około 1 w nocy a ten przyjeżdża do nas pod dom i muwi że wykosił i żeby przyjechać do niego i tam nam wysypie <_< i za 50 arów koszenia zapłaciliśmy 400zł <_< ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas za kombajnowanie za 1 godz. bierze się 200-220 zł bez sieczkarni, a z sieczkarnią 240-260. Zależy jeszcze jaki kombajn <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

No najgorzej jest gdzy jest tylko 1 kombajn we wsi, a kosic trzeba <_< Wtedy to sobie za kombajnowanie moze brac ile mu sie uwidzi, ale jak sie we wsi pojawi 2 potem 3 kombajn to juz nie bedzie tyle zbieral za koszenie <_<


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

wuja bral w zeszlym roku 240zl za godzine a w tym mowil ze ma w nosie jezdzenie po ludziach nie oplaca mu sie swoje muci i do garazu kombajn.. w zeszlym roku tylko 10ha nie cale na usludze skubnol chcoiasz juz nie chetnie .. w tym roku jedynie pojdzie ale za darmo do kolesia co ma mu ziemnie sprzedac.. zaden interes moim zdaniem te uslugi bo po 1 nie kazdy placi od razu a jak placi to na zime albo tuz przed nastepnymi zniwami po 2 koszty paliwa i napraw czy to sie zwroci?? jak ktos ma nowy kombajn to moze bo smiga i nie patrzy tylko smaruje i jedzie .. a starymi bizonkami co pojedzie jak w zeszlym roku sasiad pojechal kolesiowi kosic cos kolo 4ha i caly dzien siedzial i na drugi pod wieczor konczyl bo zaczol i mu cos sie syplo .. zjechal naprawil niby wrocil do kolesia i znow cos mu poszlo szkoda nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a ja znalazłem ofertę 250zł za ha z sieczkarnią i 230 bez sieczkarni.kombajn jakiś tam NH z 5m hederem i 5t zbiornikiem.

 

bizony ok 250zł/h


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szeryf bierze 350zł za h rzepaku. Usługa NH TC 5070 RS 4.5m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

Zależy co kosice i czym u mnie narazie to 250zł/h bez sieczki. A w zeszłym roku 200 . Ale ogólnie im więcej kombajnów to jest większa konkurencja i cena spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

U mnie ceny podskoczyły do nawet 350zł/godz bizonem Z056, a mam takiego sąsiada że będzie wołał 380 zł :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'szpeniek26' 380zł to u nas jest standart Bizonem i cena nawet dochodzi do 420zł.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ale tanio :rolleyes: Ja to 390 zł i 420zł zależy czy leżało czy nie. To może podnieś cene w tym roku na 320zł :huh:


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid16    0

@Gago U mnie za te pieniadze musiał byś dorzucić swój transport i rozładunek.

NH 1520 ok 170-190 , ZO56 ok 220 +20/30 za sieczkarnie żniwa 2008

 

Ile powinien cenić w takim razie Class Mercator 75 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik7333    1

czy nie myślicie że aż tak duże różnice w cenie w stosunku do ubiegłego roku mogą zrazić ludzi, ja myślałem o 270-300 zł, ale po tym co piszecie to nie wiem ile powiedzieć ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

W moich stronach ceny napewno nie spadną każdy tak mówi. U nas w okolicy od zawsze tak było drogo z tego co ojciec mówił.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobik85    0

w ubiegłym roku kosiłem po 250-300 za godz.NH TC 54 kosa 4,5m

stawka lekko zaporowa (tyle co za supra) ale musiałem jakoś wejsc na rynek bo wszyscy myśleli że ledwo swoje skosze

teraz będzie po 300 bo pokazałem klasę :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

200 za koszenie przenicy bizonem bez sieczkarni


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

ja myślę że 300-320 zł/h bizon zo-50 to nie będzie zbyt wygórowana cena przy dzisiejszej cenie paliwa częściach itd...


"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam chciałbym ostrzec wszystkich przed sprzedającym z okolic Wandowa woj. wielkopolskie, który specjalizuje się w sprzedaży kombajnów marki claas dominator, maszyny są wyszykowane tylko powierzchownie często gęsto ściągane w beznadziejnym stanie, niestety ja złapałem się na jego haczyk. Zakupiłem u szanownego pana kombajn marki claas, który był w stanie wręcz idealnym, z racji szybkiego ukończenia żniw zdecydowałem się na szybki zakup i to był mój błąd, według zapewnień sprzedającego maszyna gotowa do pracy, w rzeczywistości po zakupie rozleciała się w drobny mak sieczkarnia, po przeanalizowaniu przez autoryzowany serwis Claasa okazało się, że wał był złożony z dwóch elementów, w obudowach były łożyska zużyte, po głębszej analizie okazało się, że brakuje w znacznej części czujników a dużo elementów dorobione były na wzór. Przestrzegam wszystkich forumowiczów przed szybkim i pochopnym kupowaniem maszyn rolniczych, naprawdę warto wydać te 200-500zł na serwisanta, która przejrzy sprzęt prze zakupem. Próbowałem sprawę załatwić osobiście ale sprzedający śmiał się ironicznie i powtarzał cytuje NIE JEST PAN PIERWSZYM I OSTATNIM.... skorzystałem z pomocy adwokata i dzięki jego pismom i groźbą skierowania sprawy do sądu udało mi się wymienić wadliwy element jakim była sieczkarnia, cały proces trwał od lipca 2013 do stycznia 2014. Także szanowni forumowicze uważajcie i sprawdzajcie bo dużo jest nieuczciwych handlarzy, którzy tylko czekają.Sprawa zakończyła się mam nadzieję pozytywnie chociaż ostateczna próba maszyny odbędzie się w te żniwa i to zadecyduje czy zostanie w moim gospodarstwie.
    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj