DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

pynczor    15

my w tym roku bralismy 240 zl/h a teraz to nie wiem jak bd ale duzo wiecej to nie bedzie


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

u mnie brali 270 zł/ha z sieczkarnią 250zł/ha bez.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

W mojej wiosce cena usług zależy od maszyny np,cena koszenia kombajnem:

- Bizon bez sieczkarni 180-200zł,z sieczkarnią 200-220zł za godzine zegarową pracy.

- Claas merkator bez sieczkarni 150zł za hektar.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

My bralismy po 270-300 zl od hektara w zaleznosci jakie zboze, kombajnem NH 8070 z separatorem.W tym roku mysle ze podobnie bedzie moze z 20zl taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to brali w żniwa 2008 a nie wiadomo jak będzie w 2009 bo euro cały czas sie pnie w góre i nie wiadomi jakie beda ceny ropy na wiosnę i w te żniwa ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

Ale u was taniocha ;):D

u mnie za Bizona 300zł/h a za Classa Dominatora 150 360zł/h :angry: innych opcji do wyboru nie ma....


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki93    1

U nas koleś fortschrittem E-514 z kosą 5 metrów bez sieczkarni brał 270 zł za godzinę a z sieczkarnią 290 zł

A bizonami po 250 zł za godzinę


Zetor 7011 + tur
Ursus C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Jak kupisz kombajn to zrobisz konkurencje. Wolny rynek rzadzi sie swoimi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

No właśnie przymiarki do kombajnu są podyktowane tym cenami oraz tym że za bardzo nikt nie chce jeździć na te usługi ;) (stąd pewnie te ceny) w 2007 chcieli 220 za bizona i 240 za classa


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor12245    5

claas mega 218 300 zl od hektara z sieczkarnia czy bez, albo 250 + paliwo


JOHN DEERE 6930, ZETOR 12245 ZTS, CLAAS MEGA 218,,2x U C-360, ZETOR 7211, 2x HL8011,HL 6011, 2x PPS,i inne przyczepki ogolnie 12 ich jest
I maszyny wspolpracujace:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandi61    0

U nas bizony brały bez sieczkarni ok. 270zł/h a z sieczkarnią po ok. 290zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin92    0

Ja brałem w tamtym roku Z056 bez sieczkarni 280 zł za godzinę z sieczkarnia 300 a gdy jeszcze dochodził stół do rzepaku braliśmy 340zł. Za tańsze pieniądze nie opłacało się z podwórka wyjeżdżać, u mnie w okolicy wszyscy tak brali niektórzy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

My (Z056) braliśmy 250zł

 

najtańsze(Z056) kółko rolnicze brało 220zł bodajże

a najdroższy (Z058) stół + sieczkarnia brał 320 (albo 350)

innych kombajnów brak...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

My niestety w zeszłym sezonie nic nie młóciliśmy na usługach ale gdyby ktoś chciał żeby mu wymłócić to poniżej 300 pln za hektar byśmy nie zeszli z ceną. Wolimy żeby kombajn stał w garażu niż mamy ponosić straty.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

ja JD 2056 biore po 300-320zł/ha w rzepaku to zależy jaka ilośc i jaki pole

a w zbożu 250-300 zależy to czy stały klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

nie rozumiem czemu usługa wykonywana rekordem jest droższa, niż suprem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nam młóciły SKRy i brały 250pln za godz. A gościu z naszej wioski wołał 300zyta


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ale za godzine czy za hektar??


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj