DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ile można wziąć za młócenie rzepaku TC 5070 z dwoma kosami bocznymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

4,67 metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

U mnie w okolicy za bizona z szarpaczem chcą 300 złotych.To mi się wydaje że ja za swojego TC z hederem 5,2 m i wydajnością 12-13 ton na godzine mogę zarządać 550-600 zlotych za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Tc56 @ wiesz co możę bierz za hektar , bo jak klient usłyszy cene za godzine , to lepiej przyjmie te 300 za hektar , bo nie karzdy wie jaką wydajność ma twój kombajn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Osobiście uważam, że lepiej jest brać za ha, ja będę młócił rzepak tylko usługowo w zboże się nie bawię ;P @TC56 z tą kwotą to chyba trochę za dużo, tak mi się zdaje, tc56 nie jest dwukrotnie wydajniejszy niż rekord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ceny omłotu świadczonego przez miejscowy SKR są następujące:

Bizon Z056 z sieczkarnią - 270PLN/godzina

Bizon Z056 bez sieczkarni - 250PLN/godzina

 

Dodam jeszcze, że prasowanie prasą Z224 kosztuje 148PLN/godzina

Pozdrawiam :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuś    5

Cena omłotu kombajnem MF 32 za minutę efektywną to 11.5 zł netto (738.3 zł/h efektywną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7
My bierzemy po 250 złotych za godzine bizonem ZO56 :)

 

ile brac z szarpaczem clasem dominatorem 80 z hederem 4,5 m???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bizonem od trzech lat brałem po 250 za godzine i w okolicy wszyscy brali tak samo.Teraz przymierzają się 280-300.Ja zmieniłem kombajn na CASSE 525 i teraz niewiem ile wziąźć na godzine czy może lepiej przejść na hektary?U nas na pomorzu żniwa jeszcze nie ruszyły i nawet niewiem nic o wydajności tego kombajnu.Heder mam 5,40m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

U mnie w w SKR ustalili 300 z szarpaczem netto za Bizona ZO56. Ja będę brał po 300 za hektar bez szarpacza a 330 z szarpaczem, z reszta nie wiem czy będą chętni bo poszła fama że ja ludzi zbozem zawalam :) i zwykłe dmuchawy nie dają rady. Mi się wydaje że spokojnie zrobię tyle co dwa stare Bizony w godzinę ale nie tyle co dwa rekordy(bo rekord zrobi dziennie do 15 ha a ja swoim do 25 w pszenicy- oczywiście dwóch kombajnistów i długi dzien pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

u nas za z056 300zł bez sieczkarni i 360 z sieczkarnią - będzie łatwiej liczyć


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz16s    0

jakie u was są ceny my naszym classem dominatorem 96 heder 4,5 metra bierzemy 320 bez sieczkarni a z sieczkarnią 360 zł rzepak 380 zł


JD 6220+ tur , 6400+tur , URSUS 1614, URSUS912 ursus 360 +tur oraz Deutz Fahr potęgą na moich 136 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

A ile u was biorą za godzine Fortschrittem E-512???? Bo mój tata się zastanawia ale chyba gdzieś tak 250-260zł/h Ale to się jeszcze zobaczy :) :)


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bizon Z056 240zł/h a z sieczkarnią 270 zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

za 512 ceni się tak około 300bez szarpacza w moich stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

w tamtym roku bylo 260 zl/ha, teraz mysle ok. 300 zl/ha, wiec za godzine najmniej 450 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer07    1

U mnie na wiosce poszła fala przed żniwami że za 1 godzinę koszenia Z-056 bez szarpacza ma być 300zł, z szarpaczem 330zł/h ale nie wiem jak to będzie bo jeszcze nikt nic nie kosił a pozatym jest taki jeden co koszenia mu zawsze mało no i jakieś ceny promocyjne zawsze wymyśla. W zeszłym roku sie rozreklamował że jest najtańszy a jak przyszło do liczenia to liczył tak jak każdy inny, takie promocje to prawie jak w supermarkecie ;) Ciekawe co wymyśli w tym roku-prasa w cenie kombajnowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek11    0

a ja biore 350 zł/ha DF 5485 HT

bez szarpacza czy z nie gra roli, dlatego że jak kiedyś u nas tak wymyslali różne ceny to wszyscy brali bez a potem............

ogniska dookoła i strach tylko ciągle o swoje zboże (bo wiadomo kto pali.......) wiec teraz jedna cena jest

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardy12    1

U mnie w okolicy za kombajnowanie nowym kombajnem coś około 320 zł a starszym coś około 280zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj