DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

osmy888    1

ble... pomyliłem się.. z sieczkarnia brałem 240 :huh::(


a ja mam Fortschritt-a E-512 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

@Turbina, coś nie wierze, że tyle mógł zgubić, chyba, że ma pogięte cepy i ziarno zostaje w kłosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

Ja biorę 270 z sieczkarnią i 220 bez sieczkarni za hektar BS-em.


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
@Turbina, coś nie wierze, że tyle mógł zgubić, chyba, że ma pogięte cepy i ziarno zostaje w kłosie.

Rzepak to chyba i przy pogiętych cepach się wymłóci, najprędzej pewnie leciało na sitach. za duży wiatr.

Rzepak niestety trudno się zorientować czy leci bo go prawie nie widać, dopiero jak wyrośnie.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

Jak nie ma włączonej sieczkarni to widać czy gubi rzepak. 500 kg musiały być bez stołu. A w bizonach rzadko dają duży wiatr, częściej się spotykam z zadużymi wiatrami w kombajnach nowych bo właściciele chcą pokazać jakie one są wydajne.


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mój somsiat bieże 210zł bez sieczkarni i 250zł z sieczkarniom

 

zapomniałem kombajnem bizon z056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek11    0

a u nas z sieczkarnią czy bez jest cena taka sama wiecie dlaczego?????

 

każdy myslał że zaoszczędzi na sieczkarni a potem.......................... płonęły ogniska dookoła wsi................. od tego czasu cena z sieczkarnią czy bez jest taka sama.

 

a ja DF nowym biore 300 za ha i u nas to najtaniej ze wszystkich na wiosce.

200 zł bierzecie........ to gratulacje.... to widze że robicie za friko chyba musze was wynająć bo w takim razie mi nie opłaca się jeździć moim jak taka cena........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

płonęły ogniska :o ?? Co na to agencja?? :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

u nas za bizona z056 standartowo

 

200zl/h bez sieczkarni

220zl/h z sieczkarnia.

 

w sumie ojciec sie zastanawia, czy nie brac jeszcze drozej z sieczkarnia, bo nie usmiecha mu sie kosic z sieczkarnia po ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuś    5

U mnie w okolicy

Bizon BS 5110 200 zł/ha (z sieczkarnią lub bez)

Bizon Z056 250 zł/h z sieczkarnią, bez 20 zł taniej

Massey Ferguson 32 620 zł/h efektywną (z sieczkarnią lub bez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
płonęły ogniska :o ?? Co na to agencja?? :P

A czy w ogóle agencja o tym wiedziała, bo watpie... w tamtym roku jeszcze dało się coś spalić słomy(bo u nas byli tacy):/ ..ale w tym roku ostro będą ścigać i dobrze :P

Bizon Z056 250 zł/h z sieczkarnią, bez 20 zł taniej

tak samo u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek11    0

U nas palą dalej, ale to tacy rolnicy...................... co ich tam agencja obchodzi.

I bardzo dobrze że będą ścigać tylko ciekawe czy dotrą do nas.

 

acha a jak myślisz co potem z tą słoma robili...... zapałka i...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

u nas cena koszenia Z056 wacha się między 200 a 230zł, oczywiście beż sieczkarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

U mnie ceny za omlot zboza Bizonem Z056 wahaja sie na poziomie 200-230 zl,a jesli do tego chcemy ciac z sieczkarnia to trzeba doliczyc okolo 20zl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Z056 z sieczkarnią wlasnie zjechal z pola - 210 za godzine


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

u mnie rekordem z 2002r w tamtym roku kasował 250 bez sieczkarni a z to 270 mysle ze w tym roku nie podniósł cennika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

u mnie w tamtym roku kilku letni rekord rekord kosztował 250 +20 za siekacz. 56 mnie kosztował 200


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantavision    1

Ja zawsze ustalam cenę taką jak biorą w "ZKR-ach". W moim regionie jest już tyle kombajnów, że nie opłaca się już kosić zarobkowo. Poza tym mam za dużo swojego żeby kosić po ludziach. A jeszcze teraz po zamianie Bizona na JD nawet nie wiem jak go porównywać do Bizona (cenę chyba będzie trzeba ustalić od hektara). Sporadycznie może będękomuśkosił ale jeszcze nie wiem. Na pomorzu żniwa dopiero ruszają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol0604    0

Ja biorę 250 za godzinę młocki bez sieczkarni a z sieczkarnią 280 koszę dominatorem 68 s z 2002 roku i u nas biora własnie w takich granicach (szerokość kosy 4,20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Znalazł nas klient z 60ha pszenicy do wymłocenia JD 1450 CWS. Jaką cenę proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szorti    0

Kupiłem niedawno claasa dominatora 98sl maxi i nie wiem ile brać za usługi. Może ktoś się w tym orientuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj