Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Zetor15

Gdzie kupić prasę rolniczą??

Polecane posty

Zetor15    0

Witam. Jeżeli nie w tym dziale to przepraszam. Jeżeli jest już taki temat, to tez przepraszam. Tak jak w temacie potrzebuję pomocy, gdyż nigdzie nie mogę dostać żadnej prasy rolniczej. Byłem już we wszystkich kioskach w mieście, w empiku i nigdzie nie ma. Bardzo proszę o pomoc! B) :) B)

hubertuss    626

gdzie ty mieszkasz? wielkopolska to region rolniczy żeby takich gazet w kioskach nie było. Poszukaj w necie stron www tam beda informacje o prenumeracie.

Zetor15    0

gdzie ty mieszkasz? wielkopolska to region rolniczy żeby takich gazet w kioskach nie było. Poszukaj w necie stron www tam beda informacje o prenumeracie.

No właśnie mieszkam w wielkopolsce i nigdzie nie moge dostać. B)

Wiadomość z agroFakt.pl

19Damian89    0

z torunia kolega kupuje w kiosku babka co u niej bierze mowil ze ma tylko 5 egzemplarzy bo i tak wiecej jej nie schodzi .. ale popatrz w necie i zamow sobie prenumerate i beda ci do domu poczta przynosic i wyjdzie cie pewnie taniej niz w kiosku B)

przemrolnik    13

nawet jakiegoś ABC rolnicze ? u mnie to we wsi w sklepie normalnie jest z 30 sztuk co tydzień w soboty chyba B)

Zetor15    0

U mnie nic, ale popytam w innych kioskach może będzie, ale dzięki za odpowiedzi.

lazyboy    0

Kolego najlepiej wybierz się na jakąś wystawę rolniczą, niedługo będzie agroshow, tam jak zaprenumerujesz to jeszcze dostaniesz jakieś gratisy np. kubek, wydania z poprzednich miesięcy, notatnik B)

Hubert8245    23

do Grene jedź tam zawsze coś jest z gazet, a co do AgroShow to w Bednarach koło Poznania, gmina Pobiedziska, w dniach 24-27 września jak dobrze pamiętam B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Daria88
      Witam, Czy istnieje możliwość ubezpieczenia się w krusie jako domownik w pełnym zakresie ale wstecz? Od kwietnia zeszłego roku nie podlegam ubezpieczeniu w zusie i chciałabym tą lukę zapełnić ubezpieczeniem w krusie. Jeśli jest taka możliwość , jak należy przeprowadzić cały proces ?
    • Przez piotreks90
      Witam
      Mam pytanie rodzice planują przepisać mi kilka hektarów ziemi lecz mam skończone technikum o profilu nie  rolniczym a odrazu po szkole podjąłem pracę na etacie. Z przepisaniem ziemi to raczej nie będzie problemu ale żeby być '' rolnikiem '' w dzisiejszych czasach potrzebne jest wykształcenie , co mogę zrobić czy jest jakieś obejście przepisów, nadmienię że pracuje z rodzicami od małego. 
      Oraz mam drugie pytanie odnośnie założenia nowego siedliska na przepisanej zmieni potrzebuje być rolnikiem , jak ktoś ma szerszą wiedzę niech udzieli mi trochę wiadomości w przystępny sposób
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez grzesiek0782
      Nie przyglądałem się czy ten temat już był. Ale myślę że nie. Piszcie więc jaka jest obecnie cena dzierżawy jednego hektara w waszym rejonie. nie zapomnijcie dodać za jaką klasę i na jakich warynkach (czyje są dopłaty, kto płaci podatek?) u mnie teraz to poniżej 1000 za hektar II klasy nikt nie chce rozmawiać ale dopłaty są po stronie użytkującego a podatek płaci właściciel.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.