marcint19

New Holland T7.210

Polecane posty

anto    14

mam prosbe . napisz coś o tym ciągniku jak sie sprawuje , jakie wrazenia i co robi? bo mam zamiar takiego nabyc ale nie jestem jeszcze na 100 % przekonany z góry dziekuje

ja mam t7 220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Koledzy i zwolennicy NH a jak to sie ma do mocy traktorow gdyz NH np t7 170 ma 170 koni wedlug normy ecr 120 i to przy wykorzystaniu bostu wedlug normy ecr24 taka uzywa JD i Fendt ma okolo 145-150 Konni czy faktycznie jest to tak odczuwalne?? ze tych koni brak i wkacu niby 170 Koni ale nominalnie tylko 129 Kucykow i to wedlug zawyzonej normy czyli wedlug normy ecr 24 takiej jak w JD czy Fend ma ze 115 . O co w tym chodzi >>?? Jak to wyglda w praktyce. czy Fendt 714 scr bedzie mocniejszy niz ten nNH t7 170 . Cena niegra roli

Edytowano przez kgbck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

No fendt podaje wedlug ecr24 czyli najbardziej rygorystyczna a nh wedlug ecr 120 czyli najmniej rygorystyczna zaklamanie w zaleznosci od wyposazenia ( KLIMA Wntylator itp ) trzeba w NH odejmowac okolo 30 Kucykow . Poprostu pytam czy rzeczywiscie jest to odczuwalne ze 170 konny NH jest slabszy niz 170 konny traktor wedlug bardizej rygorystycznej mocy . a moze poprostu to tylko taka papranina w papierkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus15    0

Model fendt 724 vario jd 6210 r direct drive Mf 7624 dyna Vt nh t7 .270 Ac valtra t203 direct

Fendt Jd Mf Nh Valtra

moc znam. 220 209 222 228 205 (z boost)

Moc na wom bez boost

moc znam. 211 186 203 199 153

moc max 230 210 222 227 183

Moc na wom z boost

moc znam. brak 215 brak 226 171

moc max brak 224 brak 245 195

Uciąg( w koniach mechanicznych )

przy obr.znam 169 169 166 168 134

maksymalny 187 191 180 196 161

Moment obrotowy ( bez boost ) w Nm

maks 1039 903 961 997 715

 

 

 

 

To test ciągnikó z pekładniami bez stopniowymi( oprócz jd ) i tu mamy moc mierzoną na wom czyli już bez rzednych norm . Był też w teście jd 6210 r AP ale niepisałem go z uwagi nato żę okazywał się średnio o 6km słabszy w porównaniu z direct drive . I jeszcze jedno tylko fendt podaje moc w regorystycznej normie ( i wbrew temu co wielu sądzi konie jd są w iso podawane czyli tak jak nh ). test z top technica 2/2013 . A jęli chodzi o valtrę to u finów konie mamy tylko podawane z boost i to w iso ( tylko w tych dużych z serii t ) małe chyba mają moc podawanę bez boostera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

koledzy ja mm nh t7030PC i nh t7040 AC. I jak trzeba jechać wyciągnąć kogoś z błota to jadę PC bo tam wiem że jak włącze napędy dam gaz to ciągnik jedzie a nie myśli czy ma kręcić kołami czy nie :) AC jest zajebistą skrzynią ale jak dla mnie PC nic nie brakuje.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Użytkuję T7.210AC od czerwca 2012r. W październiku 2014r. ciągnik przy przebiegu 700mth otrzymał modyfikację softu sterownika silnika i z 157,77KM oraz 706Nm mocy i momentu na wałku dysponuje teraz 172,50KM oraz 768Nm mocy i momentu na wałku. Jeździ się teraz dużo przyjemniej niemniej jednak ciągnik nadal ma co robić z kompaktową talerzówką Vaderstad Carrier 420 (4,2m). Teraz gdybym brał T7 wziąłbym T7.220 AC + soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

Witam chciałbym się Was poradzić w sprawie wboru modelu a mianowicie t7.210 czy 220?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Witam.Mam mniejszy model bo T7 170 ale pozwole sobie napisac tutaj zeby nie zakładac bezsensownie nowego tematu. mam w nim następujący problem,podczas opuszczania pługa przyciskiem,nie opuszcza mi do konca zeby wejsc w glebe tylko zostaje 5cm na Ziemią,a zeby wszedl musze przytrzymac przycisk opuszczania.co to może być? nagle cos takiego sie stalo.

Edytowano przez Eryko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

Bierz 220 ma już inne mosty inny podnosnik.

Tak tylko 220 to już całkiem spory byk i nie wiem czy nie będzie za duzy, bo jak mam wszystkie maszyny wymieniać pod niego to tez mi sie to nie widzi, mam ok.120ha głównie produkcja zwierzęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Taki sam jak do wszystkich innych skrzyń NH z Fusch'a AGRIFARM UTTO MP lub FUCHS AGRIFARM STOU MC 10W40 ale ten drugi to taki olej do wszystkiego a wg. co jest do wszystkiego to jest do niczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ursusss
      Holland t7.210 190km 2013r czy pociągnie bezorkowca 3m na trochę górek,gliny piachu?
    • Przez Jakubhhhh
      Witam co może oznaczać błąd 12801 New holland t7 165s 2020r.?
    • Przez iwarucia
      Co oznaczają te błędy , i czy może ktoś ma jakiś schemat ?



    • Przez karol6530
      czy ktos z was usuwał dpf i 
      adblu czy jest różnica w mocy czy jest roznica w mocy czy nic sie nie dzieje z elektronika nie wyskakuja jakies błedy
    • Przez ZetorPower
      Witam mam pytanie do uzytkowników skrzyni power command. Mam ciagnik nowy 25godzin dopiero opisze wczorajszy przypadek, podczas transportu dojeżdzałem do skrzyżowania powoli zmniejszajac biegi az do 12, zeby sie zatrzymac wcisnąłem sprzęgło rewersu nie brałem na luz, odpuszczajac sprzęgło ruszyłem chciałem zmienic bieg na 13  to nie wszedł klikałem dalej tylko ten kwadracik na wyświetlaczu przeskakiwał aż do 16 a biegu nie przełaczał i wyswietlał 12, wruciłem jeszcze raz do12 kwadracikiem i jeszcze raz do góry i już biegi wchodziły normalnie. Ktoś wie o co może chodzić ? Potem juz bylo normalnie nie wiem czy dzwonic po serwis
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj