Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kriss17071989
      Witam,
      Martwi i jednocześnie zastanawia mnie to, co pojawiło się na mojej roślince a mianowicie na moim życie ozimym .  :blink:  :wacko: Nigdy wcześniej nie miałem takiej przypadłości, szukałem już w różnych źródłach informacji co może byc przyczyną tej czerwonej barwy, co to w ogóle jest ale niestety nic nie znalazłem.
      Martwię się,że zagraża to mojej uprawie.
      Czy ktoś wie, co to jest? Co może byc przyczyną? Może mieliście podobną sytuację i udało Wam się z niej wyjśc? Co mam robic? Pomocy :unsure:  :unsure:

Zaznaczę,że żyto nawoziłem: 1-luty:Puławska Saletra Amonowa 200kg/ha, 2-kwiecień:Puławska Saletra Amonowa 150kg/ha
      a ostatnio oprysk: Moddus 0,3l/ha, Zenit 1l/ha, antywylegacz 1,5l/ha

Z góry dziękuję za odpowiedź, radę, chcę szybko zareagowac jeżeli dzieje się coś złego....

Pozdrawiam     

• Przez Ceran
      Sprzedam zboże: owies (5 ton) i żyto (2 tony)- możliwość zakupu również mniejszej ilości. Bardzo dobra jakość! Województwo Mazowieckie, Okolice Sokołowa Podlaskiego i Kosowa Lackiego. Telefon:660 564 131
    • Przez AgroFerdekxD
      Witam mam zamiar wywiezć jutro obornik pod żyto .Ale widziałem na pewnym forum ze żyto niby żle reaguje na obornik czy to prawda czy jakiś mit ? Co o tym myślicie proszę o szybkie odpowiedzi.
    • Przez DominikKruk
      Witam. posiadam Kombajn MF 506. po dłgim ustawianiu kombajnu(wiatr, sito lustrzane, cepy) nie mogę ustawić szczególnie w pszenżycie kombajnu tak by pełne kłosy nie trafiały do zbiornika ze zbożem. co może być tego powodem? regulacja nic nie daje. Ziarno jest dobrze wymłacane tylko do zbniornika dostają się także pełne kłosy. Proszę o radę.
    • Przez radekz200
      Witam chciałbym w tym roku kupić żyto populacyjne z centrali, tylko zastanawia mnie fakt że norma wysiewu to 90 kg, siał ktoś z was takie żyto nie było za rzadko? jaką wybrać odmianę na słabsze gleby?