ProstyRolnikZPodlasia

pytanie case mx

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukas85    37

Przepraszam ale takie posty to juz przesada. wystarczy poszukac temat był poruszany setki razy - to po pierwsze. Po drugie kupiles ciagnik za kilkadziesiat tysiecy złotych i nie mozesz kupic całej instrukcji? po polsku znajdziesz za max 100zł, czy to taki duzy koszt? To juz nie jest stary ursus do ktorego nie trzeba było instrukcji. Prawidłowa obsługa to podstawa jezeli ciagnik ma jeszcze troche posłużyc

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursusek-360
      Ma ktoś może numery filtrów do case 845xl 86r? Jaki olej silnikowy wlać ?
    • Przez szymonnis
      witam mam problem z case 4220. Ciągnik pod ciężarem podnosi ale już nie opuszcza a na pusto podniesie i opuści . Co może być przyczyno .
    • Przez Karta2288
      Witam mam problem z rozpołowieniem mostu tylnego z skrzynia w case 885xl. Zrobiła się szczelina na ok  5mm i coś blokuje. Jest wstanie ktoś pomóc?
    • Przez Rafalekzizu
      Posiadam case 5120 od pół roku i teraz się dopatrzyłem że są dwie kostki rozłączone czy poprostu tak musi być np jakieś dodatkowe czy muszą być połączone? Dołączam zdjęcie. Pierwsze zdjęcie jest przy dużym kole za pompa a drugie z tyłu nad podnośnikiem.

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj