Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dzik82lysy4

MTZ 82(duża kabina) vs ZETOR 10245

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
dzik82lysy4    0

A więc.W którym z tych ciągników jest bardziej komfortowo ?W której kabinie jest ciszej?MTZ 82 w dużej kabinie,czy w zetorze 10245?

casemxu125    0

po mojemu to zetor jest bardziej komfortowy. a w którym jest ciszej? ten który ma szczelniejszą kabinę B) no i mieszanie biegów w mtz porażka...

Life Is Brutal...

UrsusCzesio    306

Raczej powinieneś porównać 8245 bo ma tą samą moc co MTZ. Akurat ZTS ma bardzo dobrą kabine. Jak się umei to się w biegach połpaie w MTZ. Mi się mylą biegi w skrzyni 3 biegowej ZTS B) 4 lepsza. i nie myli sie B)

Mój Wladimirec podbija świat

Wiadomość z agroFakt.pl

Hubert8245    23

A ja powiem tak: w jednym i drugim za głośno żeby podczas transportu lub pracy z agregatem, pługiem itp. czyli w pracach na dużych obrotach silnika nie posłuchasz se radia spokojnie, tak jak np w case jx chociażby B) W mtz jest głośniej bo skrzynia wyje na 9-tce, w zetorze za to dość głośno chodzi pompa hydrauliczna i mikropompka jeśli ma swoje lata B)

macieja910    0

@Hubert8245 nie wyciągaj tu Case JX to inna półka cenowa i technologiczna B) A moim zdaniem ciut lepiej jest w zetorze chociaż komfort i tak mają porównywalny B)

PGRTVP    0

jeżeli o kabinę chodzi to nie mogę wydać opinii ale ja mam trochę mniejszego zetora i mtz82 i wolę cokolwiek robić mtz-tem

I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Hubert8245    23

@macieja910 Nie nie ten mój komentarz to odpowiedź na inne komentarze jak to ludzie "spokojnie" słuchają radia w ZTS-ach i innych dużych zetorach starszego typu, wszystko dokładnie słyszą, a prawda jest taka że żeby coś słyszeć na dużych obrotach to bez dyskoteki w kabinie się nie obejdzie niestety, chyba że ktoś sobie dobrze wyciszy kabinę to co innego B)

UrsusCzesio    306

Huber ale dlaczego za innych też chcesz sie wypowiedzieć, dobra rozumiem u Ciebie może jest głośno. Ale ja jeżdżąc ZTS 12245 czy 16145 idzie słuchać przy wypierdzianych głośnikach w orce. Nie wiem czy 6 garow ma lepszą kulture pracy i cichszą, bo 4 garowym nie jeździłem. Ale w 12245 w grubrze czy pługu słychać elegancko i wcale nie musi być na max vol B)

Mój Wladimirec podbija świat

Hubert8245    23

@UrsusCzesio ja nie wypowiadam się za innych B) w ogóle tego nawet na myśli nie miałem B) tylko mówię jak jest, nawet Bobek_Farmer pisał kiedyś, że jak w john deerze 5720 ma otwarte szyby to radia nie włącza, bo musi być głośno. Ja się przyznam mam włączone radio w każdej pracy zetorem, ale i tak kiepsko słyszę a głośniki mam za głową w tylnej części kabiny 2 po 80watt, chociaż na nawrotach to jeszcze słyszę wyraźnie wszystko tylko gorzej jak wyjedzie się na prostą :)

EDIT: jeszcze zauważyłem jedną rzecz: ciszej jest jak stoję na schodkach przy lekko uchylonych drzwiach niż na siedzeniu operatora :)

Hubert8245    23

hmm powiem tak: żebym słyszał dobrze radio, to musi być tak głośno że jak wyjdę z ciągnika to je słyszę B)

ten hałas może być też spowodowany krótkim tłumikiem, przez co dużo dźwięku pakuje się do kabiny przez atrapę od świateł w górnej części kabiny B)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ludzie opamiętajcie się zetora porównywać do mtz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Xardas321
      mam dylemat nie wiem co wybrać zetor crystal 150 czy moze new holland t6.145. Byłby to główny ciągnik w moim gospodarstwie na areale 40h
    • Przez piotrek202127
      Witam,
      Który z podanych ciągników sprawdziłby się najlepiej jako główny ciągnik na 25ha gospodarstwo. 
      Który jest najmniej awaryjny, czy Fendt spali mniej niż JD'y.
      Jak jest z cenami części zamiennych i ich dostępnością.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
      Pozdrawiam
    • Przez Karolc360
      Witam interesują mnie te dwa bliźniacze modele czy ktoś je posiada jak z eksploatacją?, a co wy o nich myślicie ciągnik pracował by głównie przy kosiarce-rozdrabniaczu zamiast starej poczciwej c360

• Przez jendrek88
      Witam wszystkich interesuję się kupnem tego modelu ciągnika,czy ktoś jest w stanie mi poradzić czy to dobra decyzja czy lepiej się wstrzymać? proszę o opinię w tym temacie.

• Przez Piotrass
      Wiitam zastanwiam sie nad tymi dwoma ciagnikami  bylem zdecydowany na new hollanda ale teraz jest promocja na john deera i sam niewiem. Ciagnik mialby  byc do tura ale glownie chodzilby w transporcie  i w polu jako pomocnik. New holland kosztuje 235 tys netto jest na oponach 420przod 520 tyl, obciazniki w cenie zaczep automatyczny skrzynia 17/16, a  JOHN Deere w promocji od 250 tys z skrzynia AutoQuad plus ECo 24/24, i tls. wiec roznica wynosi okolo 20 tys bo z new hollanda moze sie urwie kilka tys bo stoi na placu a diler do  konca roku musi sprzedac albo rejestrowac na siebie bo od nowego  roku jakies nowe wymogi sa, Co polecacie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.