• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez wojti333
      Witam prosba o pomoc w znalezieniu problemu, odnośnie podnosnika.
      W załączniku zdjecie bezpiecznikow, na tych zakreslonych nie mam wogole pradu, czy ktos wie za co sa one odpowiedzialne

• Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , przymierzam się do kupna zetora 4340-7340 albo 4341-7341 , i mam takie pytanie czy któryś AgroFotowicz posiada takiego zetorka 4341 ? 
      1.Są jakieś różnice mechaniczne pomiędzy serią x340 / x341 ? 
      2.Czym się różni zetor 4341 od 5341/6341/7341 ? wiadomo 7341 ma silnik z turbiną ale 5341 ma ten sam typ silnika z6202 ale 6341 ma już inny silnik i tu rodzi się pytanie czym ten silnik się różni od tych stosowanych w 4341-5341 ?
      3.Szybka skrzynia w zetorze ? Dobry pomysł czy raczej unikać ?
      4.Na co zwracać szczególną uwagę przy oględzinach zetorów 4340-7341 ? 
      5.Jaki przebieg jest "magiczny" dla tych zetorów ? 
    • Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.

• Przez PaweMakowski
      Witam czy ktos urzytkuje ten agregat jakies opinie ?
    • Przez MichalP
      Witajcie.
      Mam problem z podnośnikiem w swoim MF-IE  Po zakupie nowego pługa w końcu znalazłem  chwile żeby go podczepić  przestawić i sprawdzić obrót. 
      Po podczepieniu  okazało się ze   MF - podnosi plug gdzieś  do połowy siłowników dalej nie idzie.  Ani  Ehr , ani sterowanie ręczne z błotników nie jest wstanie wymusić żeby poszło wyżej.  
      Pług waży  około 1500kg. 
      Dodam że  mam bronę talerzową  która waży  1200kg i podnosi ją  bez  żadnego problemu do samego końca.
      Ma ktoś  jakąś podpowiedz od czego  rozpocząć sprawdzanie, gdzie jest   problem?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.