• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez damianjarosz11
      Witam, mam pytanie czy jest ktoś w posiadaniu schematów instalacji elektrycznej do tego ciągnika oraz czy udostępniłby ją nawet odpłatnie? Potrzebuję ich do zlokalizowania usterki na jednym z przewodów od czujnika hamulca postojowego oraz do modyfikacji oświetlenia.
      Z góry dziękuję.
    • Przez Ryszard123
      Gdy traktor jest podłączony do bańki odpali wszystko działa,natomiast jak przełożę przewody na zbiornik nie działa.
      Pompka zasilająca jest nowa.
      Co jest nie tak???
    • Przez Ryszard123
      Gdy traktor jest podłączony do bańki odpali wszystko działa,natomiast jak przełożę przewody na zbiornik nie odpala.
      Pompka zasilająca jest nowa.
      Co jest nie tak???
    • Przez Ceres96
      Witam mam problem, a mianowicie nie chce opasc podnosnik w renacie, wajcha od podnosnika chodzi luzno, i wychodzi poza zakres (wcześniej tak nie bylo) jakby cos sie zcieło. znalazlem na forum, ze mogla sciąc sie jakas śruba cięgiełka, lecz nie było gdzie ona jest dokładnie i czy trzeba wyciagac rozdzielacz, a jeśli tak to jak go wyciagnac? zdemontowałem siedzenie i podłoge pod, prosze o pomoc
    • Przez lexiflexi
      Mianowicie obrywa mi uszczelkę na wysprzegliku i przyciera mi się tłoczek na boku, gdzie urwało kawałek uszczelki. Dzieje się już to któryś raz z koleji w ciągu kilku godzin. Dwa razy wymieniłem wysprzęglik ale nic nie pomaga... . Pomóżcie bo nie mam już siły zaczęło się od tego że ktoś źle ustawił łapki na sprzęgle i one go hamowały jezdził jakby na półsprzęgle . Cofnelismy je na 3mm od łożyska i wtedy pedał od sprzęgła zaczął się dziwnie zzachowywać. Na początku nie dało się go wcisnąć i w końcu sam się wciskał i nie chciał wrócić, odpowietrzylismy i padła uszczelka i tak w koło macieju.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.