Skocz do zawartości
jac00

Wadliwe działanie podnośnika w proximie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aster453    24

a ja mam inny problem jak podniosę ramiona i opuszczę to przy braku ciężaru muszę na nie stawać bo nie chcą zejść w dól co może być przyczyną nadmiar oleju? To chyba nie to bo mam tur i raz wskazuje mi ok (z tyłu tam gdzie się sprawdza a raz pokazuje że za mało )

romek6340    203

Jeżeli pod obciążeniem opadają normalnie to nie masz się czym przejmować. Normalne zjawisko, że na pusto nie opadaja. Po prostu potrzeba pare kilo żeby "przepchać" olej z siłowników.

Piotrek1985    4

Jeśli lata z rozsiewaczem nawozów i potem mycie myjka to masz brud i rdze pomiędzy uszczelnieniami i zgarniaczami brudu tłoczysk

przerabiałem to na gwarancji

obecnie założyłem ucięte nogawki ze spodni i jak ręką odjął a docelowo myślę o osłonach gumowych

możesz spróbować szczykawka olej wstrzyknąć pod uszczelniacz nieraz pomagało

Wiadomość z agroFakt.pl

proximaplus    1

Witajcie,nie zaśmiecając forum nowym tematem napisze tutaj,mianowicie czy wy w swoich proximach smarujecie krzyżaki w przednim moście?

marulekk    61

z tego co ja zobaczyłem przy skręonych kołach w lewo-prawo to nigdzie nie ma tam żadnych smarowniczek, te krzyżaki są zamknięte i nic tam się nie smaruje jedynie to olej w "piastach" się mienia

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odświeżę trochę temat.

Czy w proximie plus z lutego 2013r też może się podnośnik zacinać? Może macie jakieś rady co robić żeby tego uniknąć.

Kamil1998    85

No niestety może. Dużo pomaga zapięcie cięgła z ciężkim sprzętem na najniższą dziurę . Wtedy ten zawór  tak nie fiksuje, chociaż czasem zdarzy się lag,więc wtedy obie dźwignię w górę i w dół. Czasem trzeba trochę szarpnąć ciągnikiem i oblatuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się