Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maxpoter

ursus 360 ładowanie

Polecane posty

maxpoter    0

witam posiadam c-360 i mam w nim jeszcze prądnice i chciałbym zmienić na alternator i teraz zastanawiam sie nad jakimś innym np. żuk albo z fiata dużego

aha jeszcze jedno można o jakiś schemat instalacji do c-360 ale całościowy schemat

Wiadomość z agroFakt.pl

kris82    4

jeśli cię stać to kup typową do c-360 a jak używaną to od poloneza sam mam od niego i ładuje dobrze

maxpoter    0

no tak ale alternator kupie o żuka albo fiata za 20 do 30 zł w sumie nie chce tyle wydawać bo jeszcze czeka remont silnika kapitalny i dlatego się pytam co by pasowało najlepiej i najtaniej

zenas    6

B) powiem tak jak kogoś stać niech kupi nową od 60-tki ale można też kupić za 50 zł na szrocie altka od poldka lub dużego fiata sam mam taki przy JD i jest dobrze to po co przepłacać B)

Radekk    154

Ja mam założony alternator od fiata 125 p i też świetnie daje rade, tylko musisz sobie uchwyt dorobić i troche instalacje przerobić i jest ok. Tutaj schemat instalacji ale to jest z prądnicą Instalacja c 360 a co do podłączenia alternatora to też nie ma tam jakiejś wielkiej filozofi żeby to podłączyć ważne żebyś miał razem z alternatorem regulator napiecia a najlepiej elektroniczny i wtedy zależnie od czego bedziesz miał alternator to są różne podłączenia.

kukum    7

Witam mam stara pradnice od c-360 i chcialbym która szpilka do czego idzi gdyz sa 3 styki 2 preciki od cewek i jeden od szczotki i cialbym sie dowiedziec gdzie sie co podpina tylko tak dla wiedzy

Połączony

Edytowano przez MAT912

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować