Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
saymon

Ludzie ze wsi

Polecane posty

bezeta10    9

Jak przesledziłem temat zgadzam sie z mechanizatorem trzeba zmienic obraz wsi. Pochodze ze wsi obecnie mieszkam w miescie , ale niewidze zadnych przeciwskazan do gospodarowania na wsi rownoczesnie pracuje na gospodarstwie co prawda nie jest duze bo 6h ale dosprzetowione i jeszcze mam produkcje co prawda jedno kierunkowa bo to najłatwiej a dlatego to robie bo poprostu lubie choc bym mogł tego nie robic bo zarabiam dobrze suma 6-cio cyfrowa rocznie. W nawiazaniu do wykształcenia sam skonczyłem szkołe zawodowa , pozniej było wojsko dłuższa przerwa , poszedłem do technikum , nastepnie była długa przerwa i decyzja o studiach , obecnie koncze mgr.wszystko o kierunku elektrycznym, do kazdej decyzji trzeba dojrzec. Wiem , ze szkoły o profilu rolniczym zawsze miały niskie notowania co do poziomu nawe za moich czasów zawsze powod był ten sam niedofinansowanie.

Na marginesie na studia nie zawsze trafiaja ludzie zdolni , sa tez tam tacy co maja duze samozaparcie lub bogatych rodziców , moja druga połowa swego czasu wykładała na SGGW i miałem obraz jak to wygladało szczegolnie tragicznie to było na lesnym.

Panowie wiecej wiary w siebie i samozaparcia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować