Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal511

Problem z czujnikiem wytrząsaczy w John Deere 1166

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
michal511    0

Mam problem z czujnikiem wytrząsaczy w John Deere 1166. Prawie przez cały czas mi świecił i piszczał w kabinie a na wytrząsaczach było czysto. Próbowałem go trochę odgiąć ale nic to nie pomagało. Wie ktoś może jaka może być tego przyczyna??

ArekJD1177    11

Prawdopodobnie masz za niskie obroty silnika, mi w 1177 ten czujnik wlanczal sie jak spadaly obroty, bo w tym komajnie pracuje sie na gazie do samego konca.

Grześ    3

Jeżeli chodzi ci o czujnik obrotów to zamień go z czujnikiem od podajnika kłosowego.

Wiadomość z agroFakt.pl

grande    0

prawdobodobnie padl ci przerywacz w czujniku odginanie nic nie da proponuje go wymienic na nowy mozna tez go odlaczyc i piszczec przestanie

michal511    0

Obrotów na pewno nie mam za niskich bo gaz daje do samego końca ale faktycznie jak zmniejszyłem trochę obroty to kontrolka świeciła. Coś mi się wydaję że będę musiał zrobić tak jak kolega wyżej napisał czyli albo kupie nowy ten czujnik albo go odłączę bo jak mi przez większość dnia piszczał w kabinie to go później nawet podczas snu słyszałem :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez przemo932
      Witam, proszę o opinię tych kombajnów. Jestem na zakupie kombajnu i na pewno będzie to kombajn z rodziny JD - mam szybki, bliski i bardzo tani serwis. Chciałbym żeby się wypowiedzieli właściciele a nie dzieci, które widziały kombajn zza płotu. proszę o wszystkie zalety oraz wady.
    • Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
    • Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.