• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez WiktorGorzaa
      Witam od nie dawna posiadam fadrome z silnikiem (internacional) 3cyl problem polega na tym, że gdy jest zimny bardzo długo kręci, gdy jest ciepły odpala od razu, gdy na zimny psikne plak w wąż pali od raz co to może być? Pompa? Wydaje mi się że paliwo nie schodzi bo jak kręci kopci 
    • Przez magdac
      CTR zmieniły datę i odbędą się w tym samym terminie, co agrodays. Planowałam wybrać się na oba wydarzenia i teraz mam dylemat. Na ctr byłam w zeszłym roku i było ok. Na agro days miałam jechać pierwszy raz. Ktoś się jeszcze wybiera do Warszawy w lutym? Które targi lepsze? A może jednego dnia da się ogarnąć obie imprezy?
    • Przez nowa11
      Posiadam 3ha ziemi rolnej (piękny widok na jezioro) myślę o wynajęciu jej na cele turystyczne.Jak to wygląda od strony prawnej (czy muszę przekształcić , jaka z umową wieloletnią itd.)🤔
    • Przez eryk94
      Cześć wszystkim wybiera się ktoś na MTP w Poznaniu na Narodową Wystawę Rolniczą 30.11-2.12.2018 ?
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.