paul7

Stacyjka w C-330

Polecane posty

paul7    1

Witam.Ostatnio robiłem przy ciągniku remont(nowy wał,panewki itd.) mechanik powiedział że gdyby działo się coś ze stacyjką to mam kupić taką od Zetora.Czy to dobre rozwiązanie? Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz22    1

Stacyjki od zetora są lepsze ale mają 2 pozycje a od ursusów (c330,c360) ma 3 pozycje (3 pozycja długie światła). Ale co ma remont silnika do stacyjki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

jestem tego samego zdania co kolega wyżej

 

zamiast tych co zalaly rynek jakis czas temu kup rodzimą z Lublina


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul7    1

mateusz22 mechanik powiedział mi że mam wymienić stacyjkę bo kluczyk jest luźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Jak wszystko działa tak jak trzeba w stacyjce to po co pieniądze wywalać ta Ci jeszcze trochę posłuży B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul7    1

chyba już jest do niczego bo od pewnego czasu nie idzie ,,postojówek" włączyć ( pozycja 1 )

w dodatku coś nie styka w stacyjce bo trzeba ,,manewrować'' kluczykiem żeby odpalił B)

Więc opłaca kupić za 10zł więcej zetorowską czy taką produkowaną w Lublinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzba1272    8

A tak w ogóle to od jakiego Zetora miała by być ta stacyjka. Wydaje mi się, że żadne z Zetorów nie miały świateł włączanych stacyjką, tylko osobnym włącznikiem. W takim przypadku podłączenie stacyjki bez przeróbek jest niemożliwe. Ale jak chcesz kolego.

Ja bym kupił tą z Lublina, ale tylko z metalową nakrętką, bo te plastikowe to bubel, i nie można porządnie dokręcić bo gwint puści.


UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul7    1

A z resztą, każdy "majster" lubi trochę po ściemniać B)

przecież taka przeróbka dużo pracyś nie kosztuje. mam nawet przełącznik świateł od cinklaczento B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten przełącznik nic Ci nie da bo i tak dalej nie masz świateł drogowych, kombinuj dalej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzba1272    8

No ale jest już coraz bliżej B)

Zostaje ci tylko zmiana mijania drogowe i będzie git. Może przełącznik pod kierownicę???


UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul7    1
No ale jest już coraz bliżej B) Zostaje ci tylko zmiana mijania drogowe i będzie git. Może przełącznik pod kierownicę???

 

taki jak w np: 4512 ??? to za dużo grzebania, a za dużo po głównych drogach nie jeździ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzba1272    8

To kombinuj kolego dalej, może coś wymyślisz.


UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabriell    0

witam. mam właśnie problem ze stacyjka bo był kluczyk luźny wiec ja rozebrałem żeby podgiąć blaszki to mi się rozleciała jak ustawić blaszkę przy składaniu na 0??? stacyjka jest na 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

niektóre rzeczy sa bezsensownymi rzeczami tak jak remont starej wyświechtanej stacyjki ,


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil355    7

A stacyjka od URSUSA 3512 to nie dobry pomysł ? widziałem takie rozwiązanie :lol: na AF jest fotka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

tak osłona stacyjki jak nie masz kabiny i stoi pod chmurką, miałem takie cos ale odkręciłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackkk1988    7

nie potrzebne Ci to jest? jak by Ci zbywalo ? bo własnie nie mam kabiny.. i szkoda mi znowu kupowac stacyjke..


[CE] [DE]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

musiałbym poszukać czy jeszcze gdzies sie wala hehe, ja tego sie nie pozbywałem chyba ze mój stary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Polski_czlowiek
      Jak naładuje akumulatory to padają następnego dnia albo w ten sam dzień
      Alternator chyba ładuje 
      Ursus c360 
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Mam następujący problem. Ursus C 330 nie chce odpalać z przełącznika świec. Przekręcając go grzeje sie kabel od stacyjki do rozrusznika i zaczyna sie topic po kilku probach. Alternator sie nie rusza. Ostatnio stopilo przelacznik swiec i kabel od rozrusznika do stacyjki i  od stacyjki do przełącznika świec. Wymienilismy stacyjkę, bendiks z rozrusznika, przelącznik świec i stopione kabel i bez rezulatatu.
      Z góry dzięki!
      Pozdrawiam!
    • Przez ffox
      Witam,
       
      Planuję zmodyfikować nieco instalację w moim Ursusie C-330. Otóż chcę założyć rozrusznik szybkoobrotowy oraz alternator. Zmieniony byłby też akumulator. Jaki akumulator wystarcza do takiego rozrusznika? Czy to może być taki, jak w samochodach osobowych 55-65 Ah? A może potrzebny jest większy?
    • Przez PatrykDawid
      Macie jakoś osłonięte kable pod licznikami w C330? Porozwalane na wierzchu wyglądają trochę nieestetycznie 😅
    • Przez ENDURAK91
      Mam taki problem z radiem FM w ciagniku słabo odbiera, gubi zasięg szumi wymieniłem antene i nadal to samo odwrócę się ciągnikiem i już radio nie odbiera, co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj