Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Belarusik    2

Mazowieckie zawita w Sobotę :D nie wiem w jakim stanie ale napewno dotrzemy :D


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

mazowieckie bedzie w sobotę i w niedzilę :D

 

oj będzie sie działo :D


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitekk    58

Ja z ekipą będę w niedziele :D Mamy nieco ponad 200 km :D


"Każdy istniejący porządek ma to do siebie, że trzeba go bez przerwy robić."

@Pitekk All right reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Ja będę w piątek :D

Wyjazd o piątej jadę autokarem z ODR'u :D

Możecie mnie spotkać tylko przy Ursus'ie :D


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

Mazowieckie zawita w Sobotę :D nie wiem w jakim stanie ale napewno dotrzemy :D

widzę że sam z mazowieckiego nie będę

@ pawelll48 szkoda, że nie jedziesz w sobotę, miałbym sprawę do ogadania do ciebie


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pako    0

Będę w sobotę lub w niedzielę. Z pewnością zajdę na stoisko John Deere żeby odebrać wygraną piłkę oraz powalczyć o kolejną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

Ja będę w piątek. Jedziemy z Małopolskiego.

Jak coś będę w szarym podkoszulku z napisem Twenty 3 lub garfitowej bluzie.


POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukash    5

Ja mam pytanie ,ponieważ jadę pierwszy raz. Czy trzeba mieć jakiś bilet wstępu? Wybieram się jutro i widziałem ,że odbywały się pokazy we wcześniejszych edycjach ale czy one będą w piątek? Widziałem w programie ,że są jakieś pokazy nowości o 16.30 czy to wszystko czy są jeszcze wcześniej jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blogRol    0

Tylu was było i nikt nie zdaje relacji ?;)

Jak wrażenia? Warto się wybrać?

Zdjęcia i relacje znalazłem jeszcze tutaj, ale fajie byłoby usłyszeć Wasze opinie i może macie jakieś foty?B)

filmiki z YT wymiatają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

Ja byłem 3 rok i nie jeżdze rok w rok. I w tym roku uwiecznili mój kawałek łba na zdjeciach na www.agroshow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blogRol    0

Ja byłem 3 rok i nie jeżdze rok w rok. I w tym roku uwiecznili mój kawałek łba na zdjeciach na www.agroshow.pl

 

 

 

Power - jesteś na focie na stronie głównej? :huh:

 

Z tego co czytuję w sieci to chyba powinienem żałować, że mnie tam nie było.

Filmy zachęcają :huh:

 

A o co chodziło z tymi autami? to była jakaś nagroda czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowlaniec    0

Hej,

Jestem nowy na forum, więc witam Wszystkich. Co do samego tematu, to niestety nie udało mi się wyrwać na AGRO w tym roku, choć bardzo chciałem. Ale słyszałem sporo doniesień i czuję się, jakbym tam był B) To prawda, że w tym roku ludzie mniej dopisali niż w roku poprzednim? Dało się to jakoś zauważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Byłem tam pierwszy raz ale jeszcze tam wrócę. Co mi sie podobalo na pewno ogrom imprezy byłem na różnych wystawach ale nie na tak wielkiej tyle maszyn i ludzi w jednym miejscu aż głowa boli .


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
79agroJOHNY    5

To trzeba im przyznać - impreza jest ogromna i spokojnie można ją nazwać jedną z większych w Europie. Zresztą wystarczy spojrzeć na spis wystawców z zagranicy i wszystko jasne - gdyby to była peryferyjna wystawa, to nikt by się na niej nie prezentował. Miejmy nadzieję, że targi będą się dalej rozwijać, bo każdy na tym skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Zielone Agro Show po raz XIX. Jakie maszyny zaprezentowali wystawcy?
      Za nami 19, już odsłona Zielonego Agro Show, które odbyło się w dniach 20 i 21 maja na lotnisku w Ułężu powiat Ryki,vwojewództwo lubelskie. Plenerowa impreza została zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
      W tej edycji brało w nich ok. 50 zestawów maszyn. Warto dodać, że są to największe tego typu pokazy w Polsce. 
    • Przez yacenty
      Miło mi poinformować, że AgroFoto.pl zostało patronem internetowym Same Deutz-Fahr Polska podczas targów AgroShow 2010, odbywających się w terminie od 24 do 27 września w Bednarach.
       
      Zapraszam Was na spotkanie każdego dnia targów, o dowolnej porze, do namiotu AgroFoto.pl, który usytuowany będzie na stoisku Same Deutz-Fahr - nr 109, na wprost głównego wejścia na targi. Codziennie około godziny 13 robimy spotkanie forumowiczów i znajomych z AgroFoto.pl. Będzie poczęstunek, będzie miło.
       
      Na stoisku Same Deutz-Fahr będzie sporo atrakcji, m.in. wyścigi miniaturowymi, zdalnie sterowanymi modelami na niesamowitej makiecie.
      W Galerii Same Deutz-Fahr będzie również profesjonalny fotograf, który zrobi Wam super fotki na tle specjalnej inscenizacji. Następnie fotki będą drukowane, tak więc będziecie mogli sobie je zabrać jako pamiątkę z targów. Wszystkie zdjęcia z tych codziennych sesji znajdziecie również na AgroFoto.pl tak więc szukajcie swoich znajomych :-)
       
      I uwaga będzie niespodzianka!!!! Więcej o niej nie mogę napisać bo ma to być niespodzianka.
       
      Do zobaczenia na targach.
      YacentY
    • Przez Ajwory
      Mam pytanie czy w Bednarach wystawia się firma Agro-Efekt Syców ? Za bardzo nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc sorki jak coś źle.
    • Przez minor15
      czy gdzieś w okolicy Świdnicy (Dolnośląskie) organizuje się wyjzad na Agro Show i czy kazdy może pojechać ??
    • Przez Aldi
      25 - 28 września 2009 r. Bednary, k/Poznania, gmina Pobiedziska


      Organizowana od 1999 roku jest największa międzynarodową imprezą rolniczą w Polsce i jedną z największych w Europie. O jej wysokiej randze świadczą odbywające się tu premiery nowych maszyn i urządzeń.
      AGRO SHOW ma charakter kompleksowy - można tu prezentować i podziwiać nie tylko maszyny i urządzenia, ale również nawozy, nasiona, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych środków produkcji rolniczej. Wystawa odbywa się na terenie otwartym, co nie ogranicza wystawcom miejsca do prezentacji szerokiej oferty sprzętu rolniczego. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 610 wystawców, w tym 80 z zagranicy. Powierzchnia ekspozycyjna wyniosła ponad 110 000 m2.
      http://www.pigmiur.pl/aktualizacja/data/galerie/223_big.jpg
      http://www.pigmiur.pl/aktualizacja/data/galerie/221_big.jpg
      Tradycyjnie wstęp na Wystawę oraz parkingi są bezpłatne. Zwiedzający przy wejściu otrzymają Katalog Wystawy zawierający bardzo przydatne informacje w każdym gospodarstwie.
      XI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2009 to wielka parada najnowocześniejszych rozwiązań dla rolnictwa na której nie może Państwa zabraknąć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj