Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja może będę, zależy od pogody i czy coś będziemy robić w domu ;/ będę w sobotę. Obowiązkowo na zielono. Jak będzie stoisko AF to zajrzę lub na stoisko JD, według mnie będziemy tam od godz.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

no i git jak af bedzie mialo swoje stoisko to tam a jak nie to jd nam zostaje w tlumie to raczej cieszko jak w hu... sie ludzi kreci :P


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ja wyjezdzam w piatek o 4 rano zeby zajechac gdzies na 8-9 bo mam 300km i musze wracac wieczorem bo w sobote na wesele ale bede na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

JA bede w piatek :D


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielus    0

Będę w piątek cały dzień wyjazd szkolny...

To ja z tym spotkaniem 12-13 przy JD ???

Będę ubrany w czarną marynarkę i będę miał torbę zieloną na ramię ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

Więc na stanowisku JD ? ;) ponoć jesteśmy[AF.PL] mile widziani ;)

w zeszłym roku przedstawiciel john deere też chciał aby spotkanie było na ich stoisku ale z przyczyn wiadomych odbyło się u sdf


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja jade


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja będę w piątek z ekipą ze szkoły. Jak dam radę ;) to zajrzę na spotkanie. Postaram się być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cybi    1

Witam :D

Ja również będę w sobotę,z wielkopolski :D yyy a to spotkanie to o której godzince w końcu było by :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja też będę w niedziele wcześniej nie mogę;p kujawsko pomorskie :D

 

Masz wpisane Brodnica a jaka okolica dokladniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Będę w niedzielę. Czy ktoś rozmawiał z kierownictwem czy będzie stoisko AF ? :D


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Zielone Agro Show po raz XIX. Jakie maszyny zaprezentowali wystawcy?
      Za nami 19, już odsłona Zielonego Agro Show, które odbyło się w dniach 20 i 21 maja na lotnisku w Ułężu powiat Ryki,vwojewództwo lubelskie. Plenerowa impreza została zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
      W tej edycji brało w nich ok. 50 zestawów maszyn. Warto dodać, że są to największe tego typu pokazy w Polsce. 
    • Przez yacenty
      Miło mi poinformować, że AgroFoto.pl zostało patronem internetowym Same Deutz-Fahr Polska podczas targów AgroShow 2010, odbywających się w terminie od 24 do 27 września w Bednarach.
       
      Zapraszam Was na spotkanie każdego dnia targów, o dowolnej porze, do namiotu AgroFoto.pl, który usytuowany będzie na stoisku Same Deutz-Fahr - nr 109, na wprost głównego wejścia na targi. Codziennie około godziny 13 robimy spotkanie forumowiczów i znajomych z AgroFoto.pl. Będzie poczęstunek, będzie miło.
       
      Na stoisku Same Deutz-Fahr będzie sporo atrakcji, m.in. wyścigi miniaturowymi, zdalnie sterowanymi modelami na niesamowitej makiecie.
      W Galerii Same Deutz-Fahr będzie również profesjonalny fotograf, który zrobi Wam super fotki na tle specjalnej inscenizacji. Następnie fotki będą drukowane, tak więc będziecie mogli sobie je zabrać jako pamiątkę z targów. Wszystkie zdjęcia z tych codziennych sesji znajdziecie również na AgroFoto.pl tak więc szukajcie swoich znajomych :-)
       
      I uwaga będzie niespodzianka!!!! Więcej o niej nie mogę napisać bo ma to być niespodzianka.
       
      Do zobaczenia na targach.
      YacentY
    • Przez Ajwory
      Mam pytanie czy w Bednarach wystawia się firma Agro-Efekt Syców ? Za bardzo nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc sorki jak coś źle.
    • Przez minor15
      czy gdzieś w okolicy Świdnicy (Dolnośląskie) organizuje się wyjzad na Agro Show i czy kazdy może pojechać ??
    • Przez Aldi
      25 - 28 września 2009 r. Bednary, k/Poznania, gmina Pobiedziska


      Organizowana od 1999 roku jest największa międzynarodową imprezą rolniczą w Polsce i jedną z największych w Europie. O jej wysokiej randze świadczą odbywające się tu premiery nowych maszyn i urządzeń.
      AGRO SHOW ma charakter kompleksowy - można tu prezentować i podziwiać nie tylko maszyny i urządzenia, ale również nawozy, nasiona, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych środków produkcji rolniczej. Wystawa odbywa się na terenie otwartym, co nie ogranicza wystawcom miejsca do prezentacji szerokiej oferty sprzętu rolniczego. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 610 wystawców, w tym 80 z zagranicy. Powierzchnia ekspozycyjna wyniosła ponad 110 000 m2.
      http://www.pigmiur.pl/aktualizacja/data/galerie/223_big.jpg
      http://www.pigmiur.pl/aktualizacja/data/galerie/221_big.jpg
      Tradycyjnie wstęp na Wystawę oraz parkingi są bezpłatne. Zwiedzający przy wejściu otrzymają Katalog Wystawy zawierający bardzo przydatne informacje w każdym gospodarstwie.
      XI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2009 to wielka parada najnowocześniejszych rozwiązań dla rolnictwa na której nie może Państwa zabraknąć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj