Polecane posty

GABBER85    1437

ten mocznik bez inhi? też u nich czasem cos biore

>>>>>> 

Marl    448

41 3529359

saletra amonowa polska , u nich jest 1490 zł brutto.

Badwolf    344

Npk żeby poszło do dołu to by głupio nie było... Ale dobry i azot. Jak jeszcze trochę stanieje to można kupić trochę na przyszły sezon

Andpol    1029

Jak pszenica i rzepak do góry idzie to mała szansa na dalsze obniżki azotu ale być może się mylę?

• Like 1

miwigos    3600
21 godzin temu, Badwolf napisał:

Npk żeby poszło do dołu to by głupio nie było... Ale dobry i azot. Jak jeszcze trochę stanieje to można kupić trochę na przyszły sezon

Ile staniały , nieznacznie 

Tomek90    2337
1 godzinę temu, miwigos napisał:

900 cysterna rsm 32 + transport przy 2 autach. 

• Thanks 1

Norman    141
Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez Norman

miwigos    3600
2 godziny temu, Tomek90 napisał:

Chodziło mi o NPK

ozotek    79

Oferta z wczoraj , polifoska 6 , cena 2500 netto przy całym aucie z gwarancją ze jak cena jeszcze spadnie to firma wystawi korekte 

kulczer    110

U mnie takie oferty na dzień dzisiejszy od dealerów ilości całosamochodowe:

polifoska 6 w/p 2480 zł netto

saletra Pulan w/p 1350 zł netto

saletra Pulan macro BB zł 1255 netto

saletrzak tarnów w/p 1140 zł netto

Dnia 13.05.2024 o 13:39, Mariusz2903 napisał:

Miała być zmiana na lepsze po PISie a tu żadnych dopłat nie widać a ceny jeszcze niższe na zboża i inne . Nawozy tańsze ? zobaczymy po podwyżkach energii i gazu od lipca .

Rozumie że dopłaty bezpośrednie jak obiecywali PIsowce zrównane z zachodnimi wziąłęś? Bo ja w tym roku mniejsze niż rok temu!

Dnia 13.05.2024 o 22:54, farmerss34 napisał:

a na co mam narzekać , na strajki też nie jeżdżę .... jak ktoś się męczy w gospodarce  ,zawsze można zmienić branżę

Durne strajki podpuszczone przez cwaniaków doprowadziły do tego że Donald nie rzucił dopłat do nawozów. Ci co się z nim spotykali nie mieli nic do powiedzenia tylko zielony ład im się śni co PiS podpisał a Wojciechowski promował jako program rolny PiS! I nastepny postulat: Ten rząd musi upaść!!. Na takie diktum nikt normalny nic dobrego nie odpowie! Gdzie byli ci protestujący jak Kowalczyk wyszedł i powiedział że trzymać pszenicę była wtedy po 1600 zł u mnie ludzie trzymali potem po 850 zł sprzedawali. Wtedy trzeba było brać za mordę i lać gnojówkę, wywalać gnój im pod KPRM!!!

• Like 1

mysza103    2504
49 minut temu, kulczer napisał:

Rozumie że dopłaty bezpośrednie jak obiecywali PIsowce zrównane z zachodnimi wziąłęś? Bo ja w tym roku mniejsze niż rok temu!

Większość tu pisała że po parę tys zł wzięli wie ej niż rok wcześniej 

melon10641    1226

Kurde co z tym npk? Takie drogie w świecie? Przecież na Białorusi są jedne z największych złóż potasu a my byliśmy za to że szok. 

krychu    164
Tomek90 napisał:

To ile z transportem wychodzi?

thomek    53
40 minut temu, Navara1988 napisał:

Npk 4-12-12 z grupy azoty 1490 brutto stosował to ktoś 

Nie opłaca się.Pomnóż razy 2 cenę i masz polifoskę 8

Badwolf    344

Najbardziej mnie rozwalaja pisowcy z tym zielonym ładem co Morawiecki podpisał. Kiej cholery żesta nie strajkowali, jak on to podpisał? Albo jak czytam że telus protestuje i śpi z rolnikami w sejmie. Był ministrem i co on zrobił wtedy żeby nie było zielonego ladu i żeby z Ukrainą porządek zrobić? Pamiętam jak apelował, żeby nie strajkować . Teraz już strajkuje?Oni się bawią naszymi nastrojami, manipulują chłopem dla swoich korzyści. Już mówiłem dawno wybór między pis a po , to wybór między kiła a rzeżączką 

• Like 2
  • Thanks 1

miwigos    3600

Bo wtedy nikt nie wiedział co nas czeka

• Haha 1

Badwolf    344
14 minut temu, miwigos napisał:

Przecież było o tym głośno, że PiS się zgodził na zielony ład. Było wiadomo ale przecież Mati mówił, że panuje nad sytuacją ( jak z praworządnością i kpo). Panowie trzeba być dorosłym. I wy gadacie że idziecie w strajku z Kaczyńskim czy z Telusem, protestować przeciw zielonemu ładowi? Normalnie mozg się gotuję 

tommy66692    2321
10 minut temu, Mario81 napisał:

syndrom sztokholmski 🤣

Ewidentnie 

marek1977    1339

Dzisiaj był u mnie przedstawiciel Anvilu i mówił, że przełom czerwca i lipca saletra powinna być 1100 brutto. Zobaczymy ,czy się sprawdzi. 

• Haha 1

Badwolf    344
32 minuty temu, marek1977 napisał:

Dzisiaj był u mnie przedstawiciel Anvilu i mówił, że przełom czerwca i lipca saletra powinna być 1100 brutto. Zobaczymy ,czy się sprawdzi. 

No to czekamy. Jak po tyle będzie to kupuje na co najmniej jeden sezon.

GABBER85    1437

a dziś ? ...🤭

>>>>>> 

Badwolf    344
13 minut temu, GABBER85 napisał:

a dziś ? ...🤭

Dziś to chłopaki protestują z PiSem, który spuścił im na głowę ten cały ściek. Dla mnie protesty się skończyły w chwili, gdy ludzie pozwolili politykom iść z nimi i używać ich do swoich rozgrywek. Ja za chu.. bym nie poszedł w takim strajku z Kaczyńskim czy Telusem, czy może z Matim ( który przyklejał zielony ład). Ja się zastanawiam czemu nie protestowali jak GA podniosła cenę nawozów kilkukrotnie... Przykre że chłopa rozgrywają, jak chca

• Like 4
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.

Jest to kontynuacja tematu: 

• Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku

kontynuacja zeszłorocznego tematu:

• Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?

Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj