Polecane posty

Łukaszek    1163
3 minuty temu, marks50 napisał:

Skąd wiesz gdzie byłem i gdzie jape darłem :) a ten protest 20 w Zosinie aktualny ? 

Nie powiem Ci bo jeszcze przyjedziesz i będziesz dymił.

marks50    3367
Napisano (edytowany)

To w końcu mam dymić czy nie bo już nie rozumiem :) . Moja kamizelka  już sie rozlazła ale najważniejsze napis jest to do dymienia bedzie git . Kumpel lokum juz w Warszawie zapewnił to moge dymić w Warszawie :) 

Edytowano przez marks50

alvaro2    60

Ten nasz wice jest dobry  ktoś taki jest potrzebny

poosa21    856

Przyznać się zwolennicy peło który z was dostał 90% dopłaty z uni na nowy ciągnik którymi wyjechaliście na protesty? Bo tak się wypowiedziała jedna z waszych poślinek. Gratuluje wyboru, nie jesteście lepsi od pisowców.

• Like 5
  • Haha 1

Pitraszek    494
Napisano (edytowany)
10 minut temu, poosa21 napisał:

Przyznać się zwolennicy peło który z was dostał 90% dopłaty z uni na nowy ciągnik którymi wyjechaliście na protesty? Bo tak się wypowiedziała jedna z waszych poślinek. Gratuluje wyboru, nie jesteście lepsi od pisowców.

Głosowałeś na PO że czujesz się zawiedzony, opuszczony, przegrany? Ja na miejscu Tuska to wieś bym tak uj***ł. Zabrał wszystkie mozliwe dotacje, wprowadził podatek dochodowy, ZUS. Koła gospodyń zdelegalizował jako środowiska wywrotowe. Zaoszczędzona kasę przeznaczył bym na darmowa siłownie i aerobik dla mieszkańców miast. Lekcje tenisa i korepetycje dla dzieci. 

Wieś i tak nie głosuje na PO. A po takich działaniach miasto by zagwarantowało drugą kadencję 😍

Oczywiście to ironia, mająca uzmysłowić niektórym gdzie ma nas miasto. Głosowanie na PiS które nic nie zrobiło żeby wieś mogła się rozwijać to dla mnie, jak by mi ktoś pluł w twarz. A od Tuska nie oczekuje nic, bo na niego nie głosowałem. 

Jak dla mnie jedynym rozwiązaniem jest reprezentacja prawdziwego środowiska rolniczego w sejmie. Tylko to się nie moze zrealizować , przyczyn jest kilka. 

Edytowano przez Pitraszek
  • Haha 2

rocknrollnik1    1276
1 godzinę temu, Damianek20 napisał:

Powinno się ich gnojowicą polewać za to 

kiedyś za czasów samoobrony w Bartoszycach, jak zaczęli polewać gnojówką to pały rzygały jeden przez drugiego , hehe.

Ale pamiętam też bardzo fajną postawę ówczesnego komendanta . Sam mówił, że zaraz idzie na emeryturę , a jego ojciec jeszcze ileś lat będzie tyrał na gospodarce. 

9 minut temu, Pitraszek napisał:

Głosowałeś na PO że czujesz się zawiedzony, opuszczony, przegrany? Ja na miejscu Tuska to wieś bym tak uj***ł. Zabrał wszystkie mozliwe dotacje, wprowadził podatek dochodowy, ZUS. Koła gospodyń zdelegalizował jako środowiska wywrotowe. Zaoszczędzona kasę przeznaczył bym na darmowa siłownie i aerobik dla mieszkańców miast. Lekcje tenisa i korepetycje dla dzieci. 

Wieś i tak nie głosuje na PO. A po takich działaniach miasto by zagwarantowało drugą kadencję 😍

no weź nie podpowiadaj, bo jeszcze tusek to przeczyta  i przejmie twój projekt ustawy , hehe.

• Like 3

poosa21    856
23 minuty temu, Pitraszek napisał:

Oczywiście to ironia, mająca uzmysłowić niektórym gdzie ma nas miasto. Głosowanie na PiS które nic nie zrobiło żeby wieś mogła się rozwijać to dla mnie, jak by mi ktoś pluł w twarz. A od Tuska nie oczekuje nic, bo na niego nie głosowałem. 

Jak dla mnie jedynym rozwiązaniem jest reprezentacja prawdziwego środowiska rolniczego w sejmie. Tylko to się nie moze zrealizować , przyczyn jest kilka. 

W Polskim sejmie nie ma żadnej parti dla rolników, niektórzy myślą że  psl coś robi a to tacy sami jak po i pis.  

Ps na po jeszcze nigdy nie głosowałem więc mam czyste sumienie.

• Like 2

marks50    3367
23 minuty temu, Pitraszek napisał:

Niestety nie może bo raz że za późno bo rolników to już garstka została chyba że ideę powiększyć nie tylko o rolników a mieszkańców wsi których ubywa ale jakis elektorat jest . Niestety wiemy jak traktowani sa ludzie na wsiach przez media , jak cos o wsi to wybiora najlepiej jakiegoś dziadka bez zębów z demencja i po 30 lata chlania a pod spodem na pasku Pan Zdzisław przeciętny mieszkaniec wsi . Pedagogika wstydu jest tak zakorzeniona w mediach że rolników w życiu nie wypromują .Zawsze będzie niszczenie tej części Polski zgodnie z programem indiańskoświecznikowym . Co robili z Lepperem ? jak by go nie osądzać to dopiero dzis mu wszyscy racje przyznają . Dzis gdybyśmy zebrali najmądrzejszych jako liderów typu jak ten gość co Va Bank rozbił w programie jeden z dziesięciu to i tak media z niego zrobią karykature na typa który pochłaniał wiedzę a mu samo rosło :) , słoma z butów mu wystaje a miasto na niego pracować musi , Nie ma szans by miasto choc część głosów oddało na kogoś ze wsi bo to dla nich by ujma była a tylko w ten sposób mogą się dowartościować w polskich realiach . Choć z drugiej strony patrząc na Holandie która pierwsza strajkowała i wypromowała partię która wygrała w wyborach a dziś doszli do takiego miejsca że domagają się HOLenderExitu :) .

• Like 3
  • Thanks 1

Pitraszek    494
22 minuty temu, poosa21 napisał:

W Polskim sejmie nie ma żadnej parti dla rolników, niektórzy myślą że  psl coś robi a to tacy sami jak po i pis.  

Ps na po jeszcze nigdy nie głosowałem więc mam czyste sumienie.

Więc teraz nie oczekuje że ci po dobrze zrobi. Nie po się płaci gruby hajs za badania opinii  społecznej żeby nie wiedzieć o kogo trzeba dbać. Rolnik na po nie zagłosuje więc vice versa 

Jacolino    46
2 godziny temu, marks50 napisał:

Niestety nie może bo raz że za późno bo rolników to już garstka została chyba że ideę powiększyć nie tylko o rolników a mieszkańców wsi których ubywa ale jakis elektorat jest . Niestety wiemy jak traktowani sa ludzie na wsiach przez media , jak cos o wsi to wybiora najlepiej jakiegoś dziadka bez zębów z demencja i po 30 lata chlania a pod spodem na pasku Pan Zdzisław przeciętny mieszkaniec wsi . Pedagogika wstydu jest tak zakorzeniona w mediach że rolników w życiu nie wypromują .Zawsze będzie niszczenie tej części Polski zgodnie z programem indiańskoświecznikowym . Co robili z Lepperem ? jak by go nie osądzać to dopiero dzis mu wszyscy racje przyznają . Dzis gdybyśmy zebrali najmądrzejszych jako liderów typu jak ten gość co Va Bank rozbił w programie jeden z dziesięciu to i tak media z niego zrobią karykature na typa który pochłaniał wiedzę a mu samo rosło :) , słoma z butów mu wystaje a miasto na niego pracować musi , Nie ma szans by miasto choc część głosów oddało na kogoś ze wsi bo to dla nich by ujma była a tylko w ten sposób mogą się dowartościować w polskich realiach . Choć z drugiej strony patrząc na Holandie która pierwsza strajkowała i wypromowała partię która wygrała w wyborach a dziś doszli do takiego miejsca że domagają się HOLenderExitu :) .

My na wschodzie zaczęliśmy strajkować w zeszłym roku, reszta Polski a co dopiero zachód nie widział jeszcze problemu. 

• Like 3
  • Thanks 2

Wicherek    4007
7 godzin temu, Łukaszek napisał:

Wy obaj jesteście po jednych piniedzach na forum nawołują do buntów a publicznie mordki nie chcą pokazać. Nie ufam wam i powiem jutro Wieśkowi aby na Cb uważał.

Jak znasz dobrze Wieśka a on Ciebie to On się domyśli o kogo chodzi i Ci powie ale tą wiedzę zachowaj dla siebie i nie rozgłaszaj  , nam nie chodzi o osobistą popularność tylko o walkę o swoje prawa   !

Łukaszek    1163

Jesteś już na proteście bo ja się właśnie wybieram.

marcianjargit    154
8 godzin temu, rocknrollnik1 napisał:

dzięki za dobre słowo, ale gdybym był mądry to nigdy bym się nie wpakował w gospodarstwo ( chociaż niestety wciąż to lubię ), tylko uderzyłbym w coś innego , co nie kosztowałoby tylu lat wyrzeczeń i marnych dochodów w porównaniu do nakładu i ryzyka.

Jesteś rolnikiem bo kochasz swoją ziemię jak każdy z nas lubisz to co robisz,Nie dopuśćmy do tego żebyśmy robili to za darmo !!!!

• Like 1

Tigon    1483
10 godzin temu, Pitraszek napisał:

Tak jasne, najpierw głośno krzyczeli że nie poprą a później mówili że się pomylili w głosowaniu. Przykładowo głosowanie o spożywaniu robaków😂 cały PiSiu się pomylił. 

Jestem gotów uwierzyć w to że się pomylili, oni tam są dla kasy, przecież do parlamentu idą najbardziej zasłużeni by sobie kieszenie dobić, myślicie że oni tam czytają te steki papierów? Tylko pierwszą stronę i wsio, ina tym opiera swoje decyzje.

Łukaszek    1163

Kilka lat temu Sławomir Sośnierz z Konfeseracjii nagrał film jak wygląda głosowanie w europarlamencie.

witejus    8506
8 godzin temu, Pitraszek napisał:

Więc teraz nie oczekuje że ci po dobrze zrobi. Nie po się płaci gruby hajs za badania opinii  społecznej żeby nie wiedzieć o kogo trzeba dbać

Jak wygląda to ,,dbanie" PO o swoich wyborców widać coraz lepiej, a ,,dbać" będą jeszcze bardziej po wyborach w czerwcu.

• Like 4
  • Thanks 1

Damianek20    2020
9 godzin temu, rocknrollnik1 napisał:

kiedyś za czasów samoobrony w Bartoszycach, jak zaczęli polewać gnojówką to pały rzygały jeden przez drugiego , hehe.

Ale pamiętam też bardzo fajną postawę ówczesnego komendanta . Sam mówił, że zaraz idzie na emeryturę , a jego ojciec jeszcze ileś lat będzie tyrał na gospodarce. 

no weź nie podpowiadaj, bo jeszcze tusek to przeczyta  i przejmie twój projekt ustawy , hehe.

Sam fakt że tamtejszy wojewoda odmówił rozmowy to już kawał dziada a dwa urząd jest dostępny dla wszystkich więc psy powinni być spacyfikowani broniąc wejścia do niego.  Od i taka jest demokracja i wolność utopijna w tym kraju ,na papierze możesz dużo a w praktyce psom i wojsku daje się tyle kasy żeby pałowali każdy protest jak jest tylko takie polecenie 

8 minut temu, witejus napisał:

Jak wygląda to ,,dbanie" PO o swoich wyborców widać coraz lepiej, a ,,dbać" będą jeszcze bardziej po wyborach w czerwcu.

Pakiet migracyjny przeszedł i od 26 r po 2 tys sztuk bydła będą ściągać co roku albo kary 20 tys euro. Pakiet socjalny dla urkow przebywających w pl uchwalony na równi z nami. I ponoć ma być jakiś podatek solidarnościowy na rzecz odbudowy i uzbrojenia urki ale to jeszcze nie mam potwierdzonego infa 

• Like 1
  • Thanks 1

Pitraszek    494
13 minut temu, witejus napisał:

Słupki rosną. Nauczyciele i budżetówka podwyżki dostaną. Tak działa demokracja. Dbasz o tych którzy się odwdzięczą. 

Warszawiakom murzyni nie przeszkadzają bo ich widza na ulicach od lat. 

• Sad 1

grys    279

wczoraj na strajku niesamowita nienawiść ze strony kierowców i pasażerów wyzwiska pokazywanie środkowego palca (to przeważnie dziewczyny) i ciągłe pytania nie za dobrze wam takie traktory powiedział gość jadący volwo nosz ku....wa myslałem że go wywlokę z tego autka

Pitraszek    494
9 minut temu, grys napisał:

wczoraj na strajku niesamowita nienawiść ze strony kierowców i pasażerów wyzwiska pokazywanie środkowego palca (to przeważnie dziewczyny) i ciągłe pytania nie za dobrze wam takie traktory powiedział gość jadący volwo nosz ku....wa myslałem że go wywlokę z tego autka

PiSiu wyruchal rolników jak nikt inny a wy oczekujecie poparcia społecznego jak wieś na nich głosowała. Jedzcie do Kowalczyka i morawieckiego. Ludzie chcą do pracy jechać a wieś urządziła pokaż milionowych traktorów. Takie są komentarze w internecie, zero poparcia w społeczeństwie. 

• Like 1
  • Thanks 1

ws71    1818
6 godzin temu, Jacolino napisał:

My na wschodzie zaczęliśmy strajkować w zeszłym roku, reszta Polski a co dopiero zachód nie widział jeszcze problemu. 

Pierwsze strajki były w  styczniu,lutym 2022 właśnie w Bydgoszczy, gdzieś większość obecnych na tym forum zachwycała się cenami zbóż i wieszczyła świetlaną przyszłość , ciekawe czy ktoś wie przeciwko czemu był ten protest i ilu rolników że Wschodniej Polski go poparło?

oregano    948

Za czasów dyktatury Kaczyńskiego takie protesty nawet nie miały szans powstać, bo policja blokowała wjazd do każdego dużego miasta. Ot taka różnica jeśli chodzi o wolność w tym kraju.

PiS rządziło 8 lat, co dobrego zrobili dla rolników? Nic. Przypomnę tylko, że jednym z ojców zielonego ładu jest Wojciechowski - człowiek PiS-u a przepisy te na szczeblu krajowym zatwierdził Morawiecki. Rynek zbóż również zdestabilizował PIS swoją nieudolną polityką, najpierw wpuszczali wszystko jak szło a później jak im słupki sondażowe spadły to wielkich obrońców rolników zaczęli udawać, robiąc pseudo blokadę granicy.  Ale oczywiście wina Tuska.

Rolnicy nie głosowali na PO, raptem 9% dostali od nas a teraz wielkie oczekiwania.

• Like 2
  • Thanks 4
  • Haha 1

Pitraszek    494

Tylko połowa rolników nie wie gdzie jest Bruksela a to co mówi TVP to święta jedyna prawda. A jak d*pa boli bo PiSiu wyruchal to dadzą na wazelinę i jest git! 

• Confused 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku

kontynuacja zeszłorocznego tematu:

• Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost

Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 

• Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?

Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj