konteno

Pogoda rolnicza w 2024 i nie tylko

Polecane posty

Bananek    16852
4 minuty temu, Qwazi napisał:

ja w stolicy to tak jak Tomek...

Niemile widziany? 🙊🤣

Wybacz, nie mogłem się oprzeć.

• Haha 2

Strongman    3202
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Słyszeliście cos o tym? 

Chłopaki wspominali coś o Izdebskim że to śliski gość. 

https://www.facebook.com/share/r/y3vCSdfoiXp9ACNB/

Za zboże ludziom nie chciał płacić w terminie ,ja raz mu nawet sprzedałem gotówka najpierw potem towar a za 3 razem na przelew ze zapłaci no i musiałem się upominać ale zapłacił.

jacus    3045

wystarczy wpisac imie i nazwisko w wyszukiwarke.....jesli ktos taki ma was reprezentowac to cos nie jest halo...

17 minut temu, Bananek napisał:

Niemile widziany? 🙊🤣

Wybacz, nie mogłem się oprzeć.

wiesz po czympoznasz warszawiaka ?? nawet tego w 1 pokoleniu ???

on na ruchomych schodach idzie .zawsze mnie to smieszy.

• Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

pedro2    7209
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Nie

Dziś P0goda to trzeba drzewo ciągać i ciąć

Się zarobi i w dvpie mieć tuska

IMG_20240227_100628_9.jpg

IMG_20240227_100330_2.jpg

• Like 1

..

marulekk    5320

🇵🇱

IMG_20240227_102151.jpg

• Like 7

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Belaruss820    1557

Taka piękna pogoda a w nocy dolało deszczu....myślę zabrać się za wymianę olejów i filtrów w ciągniku. Z racji tego że długo stoi nie odpalany to zlać olej na zimnym czy go odpalić na troche i na ciepłym silniku?🤔 Hydrauliczny też wymieniam

Qwazi    7897
58 minut temu, jacus napisał:

wystarczy wpisac imie i nazwisko w wyszukiwarke.....jesli ktos taki ma was reprezentowac to cos nie jest halo

Jakie "was"?

15 minut temu, HF86 napisał:

Gdzie żeś jest?

IMG_20240227_110406_386.jpg

• Like 1

HF86    690

Przy transparencie. Syreny strażackiej pilnuję. Niebieski kaptur, zielony plecak 

• Like 1

konteno    1764
39 minut temu, Belaruss820 napisał:

Taka piękna pogoda a w nocy dolało deszczu....myślę zabrać się za wymianę olejów i filtrów w ciągniku. Z racji tego że długo stoi nie odpalany to zlać olej na zimnym czy go odpalić na troche i na ciepłym silniku?🤔 Hydrauliczny też wymieniam

a kiedy i jaka pierwsza robota z wiosny miałaby być że po niej na rozgrzanym nie byłoby czasu tego zlać 

najlepiej na ciepłym , rzadszy i wszystko spływa do czysta czy to silnik czy skrzynia 

• Like 2

Belaruss820    1557
17 minut temu, konteno napisał:

a kiedy i jaka pierwsza robota z wiosny miałaby być że po niej na rozgrzanym nie byłoby czasu tego zlać 

najlepiej na ciepłym , rzadszy i wszystko spływa do czysta czy to silnik czy skrzynia 

Pierwsze prace to dopiero orka po oborniku pewnie w połowie marca jak da się wjechać. A kilka dni później siew. Hydrauliczny to mogę teraz spuścić bo i tak będę jak najbardziej się da zlać z całego układu. No z silnikowym mogę poczekać w sumie 

Bananek    16852
Belaruss820 napisał:

17 minut temu, konteno napisał:

Pierwsze prace to dopiero orka po oborniku pewnie w połowie marca jak da się wjechać. A kilka dni później siew. Hydrauliczny to mogę teraz spuścić bo i tak będę jak najbardziej się da zlać z całego układu. No z silnikowym mogę poczekać w sumie 

to odkręć korek podczas orki. wtedy będziesz miał pewność, że wszystko zleciało. i tak z hektar zaoraj.

stempos1980 napisał:

Urwa te szpitale to dramat..Dziecko na cito 6 godzin przyjmowania na oddział🤦

dopóki się rusza to nie wymaga szybkiej reakcji. w styczniu spędziliśmy z młodym 15 dni w jednym szpitalu i 4 w innym. bardzo podobny schemat działania jak ten u Ciebie. choć nie powiem, w powiatowym przyjęli nas raz dwa jak młodemu przy oddychaniu boki chodziły jak cielakowi przy zapaleniu płuc.

czy ja właśnie odpisałem na to, co Stempos napisał chwilę po mnie? co to za zaginanie czasoprzestrzeni?

stempos1980    7905

Urwa te szpitale to dramat..Dziecko na cito 6 godzin przyjmowania na oddział🤦

• Sad 3

marulekk    5320
13 minut temu, Qwazi napisał:

Ja dopiero to okno mijałem 

• Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

slawek74    12180

Adam ja widziałem na sor jak nieprzytomnego co leżał 3 razy e wyczytywali 🤦

Qwazi    7897
1 minutę temu, marulekk napisał:

Ja dopiero to okno mijałem 

Ja jestem zaraz za tym czołgiem na lawecie

stempos1980    7905
13 minut temu, Bananek napisał:

to odkręć korek podczas orki. wtedy będziesz miał pewność, że wszystko zleciało. i tak z hektar zaoraj.

dopóki się rusza to nie wymaga szybkiej reakcji. w styczniu spędziliśmy z młodym 15 dni w jednym szpitalu i 4 w innym. bardzo podobny schemat działania jak ten u Ciebie. choć nie powiem, w powiatowym przyjęli nas raz dwa jak młodemu przy oddychaniu boki chodziły jak cielakowi przy zapaleniu płuc.

czy ja właśnie odpisałem na to, co Stempos napisał chwilę po mnie? co to za zaginanie czasoprzestrzeni?

Ogólnie został w Radomiu ale były w opcji szpital w Lublinie lub Warszawa.

Jest źle z jego uchem🥴😔

Celownik07    660
2 minuty temu, stempos1980 napisał:

Ogólnie został w Radomiu ale były w opcji szpital w Lublinie lub Warszawa.

Jest źle z jego uchem🥴😔

https://nobilismed.pl/specjalista/magdalena-tomaszewska/

zapisz sobie na przyszłość i oby ci nie bylo potrzebne. 1 wizyta prywatnie i za chwile  w CZD zabieg na uszy u 2latka gdzie terminy byly 2-3letnie. (równiez w Kajetanach).

stempos1980    7905
1 minutę temu, Celownik07 napisał:

https://nobilismed.pl/specjalista/magdalena-tomaszewska/

zapisz sobie na przyszłość i oby ci nie bylo potrzebne. 1 wizyta prywatnie i za chwile  w CZD zabieg na uszy u 2latka gdzie terminy byly 2-3letnie. (równiez w Kajetanach).

Mój czekał na Kajetany 6 tygodni od zgłoszenia.

W kwietniu mamy wizytę i prawdopodobnie jeszcze raz będzie miał drenaż uszu

Celownik07    660

wiec jak drenaż to tym bardziej polecam powyższa, bo z tym samym sie borykalismy- ciagle zapalenia ucha. od 3lat spokój

superfarmer02    3661

W mieście jestem u bardzo fajnie to wygląda. Widać że ludzie wiedzą o strajku. Na ogrodzeniach kilku firm nawet tych "państwowych" flagi a i trochę samochodów oflagowany jeździ. Ciągniki z oczyszczania miasta też z małymi flagami 

• Like 1

konteno    1764

@bratrolnika u brata w polo między zaworem egr a klapą gaszącą i kolektorem dolotowym są jakies uszczelki czy skręcone to fabrycznie bez ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj