superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

MalyRolnik18    75
Dnia 12.03.2024 o 16:46, izydor6280 napisa艂:

kwestia miesi膮ca, p艂ask膮 belk臋 wprowadzili jako艣 pocz膮tkiem lat 80, okr膮g艂膮 sz艂a na przemian przynajmniej jeszcze dwa lata, cho膰 s艂ysza艂em o przypadkach 偶e nawet bli偶ej 85 jaki艣 rodzynek si臋 trafi艂

nie zaczep z 4011 bo tam jest kr贸tki WOM, a 355/360 stary typ

Panie izydor wyczy艣膰 skrzynk臋, mia艂bym kilka pyta艅 je艣li mo偶na...聽

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
bratrolnika    28843

Mieli艣my takie co艣 z 30 lat temu, pami臋tam 偶e przycinalismy tym kopyta u kr贸w, dawa艂o rad臋聽

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8029

to w w膮sach u Irka, jak by艂 2 tyg temu to widzia艂em.

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4050
45 minut temu, Uziu92 napisa艂:

to w w膮sach u Irka, jak by艂 2 tyg temu to widzia艂em.

Spoko handlarz czy lepi z g贸wna i cwaniakuje?

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8029

tak jak przyje偶d偶a tak sprzedaje, ale z nim si臋 dogada膰 to ci臋偶ki temat, bardzo ci臋偶ki, ma z 20 hederow a ja musz臋 po Polsce szuka膰...

od niego odkupuj膮 inni, podpicuja i dalej.

Udost臋pnij ten post

gregory81    157

Pany takie pytanie czy taki perkus 馃き mo偶e by膰 z tego roku jak na tabliczce?聽

20240317_111941.jpg

Tak to wygl膮da w ca艂o艣ci聽

No nie nog臋 wys艂a膰 jak wygl膮da w calosci

Udost臋pnij ten post

igor10246    380

Panowie jak by kto艣 co艣 wiedzia艂 Kupie聽

8m bierz膮cych krat samozatrzaskowych dla kr贸w聽

tura do IHC 6 cyl, najlepiej 946-1246 oraz zaczep dolny oraz g贸rny聽

kosiark臋 przedni膮 dysk lub b臋ben 2,7m +

oczywi艣cie CCC ale jak ja przyje偶d偶am聽聽kupowa膰 to ogl膮dam czy nie ma istotnych wad o pierdo艂y si臋 nie czepiam, generalnie wszystko mo偶e by膰 z krzak贸w aby by艂o sprawne lub drobne poprawki聽

Polak,聽perkusista, rolnik, mechanik amator

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4050
1 godzin臋 temu, Uziu92 napisa艂:

tak jak przyje偶d偶a tak sprzedaje, ale z nim si臋 dogada膰 to ci臋偶ki temat, bardzo ci臋偶ki, ma z 20 hederow a ja musz臋 po Polsce szuka膰...

od niego odkupuj膮 inni, podpicuja i dalej.

聽B臋dzie trzeba sie przejecha膰 pewnie. Niby mam zarezerwowane u tego https://www.olx.pl/d/oferta/claas-lexion-460-420-CID757-IDZbuW6.html ale wiadomo jak to z tymi handlarzami.

Mo偶na zdrowie straci膰 przez tych handlarzy i ich gatki.

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8029

ja si臋 z nimi nie wdaje w 偶adne dyskusje, czasem jak nie daje za bardzo ogl膮da膰 bo i tacy s膮 to bior臋 ojca, ojciec handlarza zagaduje a ja zagl膮dam gdzie trzeba, jak pasuje to si臋 wtedy pr贸buje dogada膰, jak nie to obr贸t na pi臋cie i pojecha艂

ten z og艂oszenia to raczej lipa, sieczkarni nie ma, zdj臋膰 hedera nie ma, zdj臋cia porobione z daleka. Do tego cena, za 艂adna 98 trzeba 160 po艂o偶y膰 a tu za lexa 10lat m艂odszego i wydajniejszego z 2 razy, og贸lnie nowszego 200.

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4050

Ale to nie ten. Za du偶y i bez sieczkarni. 460 to opierdoli setki litr贸w ropy a na kawa艂kach po 2 hektary i tak wydajno艣ci nie b臋dzie.

Tego w og艂oszeniu nie ma. Ma przyjecha膰 w czwartek 420. Oczywi艣cie przez telefon wszystko super.

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8029

jak zawsze. Na Facebooku sporo te偶 og艂osze艅.

Udost臋pnij ten post

wojtal24    2550
Uziu92 napisa艂:

ja si臋 z nimi nie wdaje w 偶adne dyskusje, czasem jak nie daje za bardzo ogl膮da膰 bo i tacy s膮 to bior臋 ojca, ojciec handlarza zagaduje a ja zagl膮dam gdzie trzeba, jak pasuje to si臋 wtedy pr贸buje dogada膰, jak nie to obr贸t na pi臋cie i pojecha艂

ten z og艂oszenia to raczej lipa, sieczkarni nie ma, zdj臋膰 hedera nie ma, zdj臋cia porobione z daleka. Do tego cena, za 艂adna 98 trzeba 160 po艂o偶y膰 a tu za lexa 10lat m艂odszego i wydajniejszego z 2 razy, og贸lnie nowszego 200.

no jak handlarz nie daje sprz臋tu ogl膮da膰? to jak to kupi膰 to nawet bym z nim chwili nie rozmawial

• Like 3

ZETOR TEAM

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8029

normalnie, zamyka klapy i tekst , jak pan kupisz to w domu b臋dziesz ogl膮da艂, jed藕 na Zbuczyn do pewnego i na dziewule to zobaczysz 馃榿

Udost臋pnij ten post

thebestacc    22
Napisano (edytowany)

@Krzysztof81聽Z 艁ysakowa mam聽Fendt`a i w porz膮dku facet, tak jak m贸wi艂 tak by艂o w rzeczywisto艣ci, nie picuje, nie maluje, tak jak 艣ci膮gnie tak wystawia. Du偶o maszyn sprzedaje prosto z lawety, sam oko艂o 2 tygodni czeka艂em na tranport z 412 :)

Edytowano przez thebestacc

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4050
2 minuty temu, thebestacc napisa艂:

@Krzysztof81聽Z 艁ysakowa mam聽Fendt`a i w porz膮dku facet, tak jak m贸wi艂 tak by艂o w rzeczywisto艣ci, nie picuje, nie maluje, tak jak 艣ci膮gnie tak wystawia. Du偶o maszyn sprzedaje prosto z lawety.

A kt贸ry to?

Udost臋pnij ten post

slawek74    12334
Uziu92 napisa艂:

normalnie, zamyka klapy i tekst , jak pan kupisz to w domu b臋dziesz ogl膮da艂, jed藕 na Zbuczyn do pewnego i na dziewule to zobaczysz 馃榿

kt贸re to tak 馃馃榿

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4050
Napisano (edytowany)
32 minuty temu, wojtal24 napisa艂:

no jak handlarz nie daje sprz臋tu ogl膮da膰? to jak to kupi膰 to nawet bym z nim chwili nie rozmawial

Najlepszy as u jakiego by艂em to zdj膮艂 pasek od nap臋du wytrz膮sacy 偶eby cicho by艂o bo tak mia艂 wywalone panewki.

U innego chcia艂em ci膮gnikiem si臋 przejecha膰 to powiedzia艂, 偶e jak kupie to mog臋 sobie je藕dzi膰.

7 minut temu, thebestacc napisa艂:

Dzi臋ki za s艂owa otuchy. Podaje r贸偶ne lokalizacje nie wiem czemu. Mam zarezerwowan膮 420 u niego prosto z lawet niby. Zobaczymy.

Jedn膮 sprzeda艂 ju偶 temu https://www.olx.pl/d/oferta/claas-lexion-440-lexion-420-stol-do-rzepaku-biso-CID757-IDYLYnH.html

Za 200. Ta co na ostatnim zdj臋ciu. Zobaczymy za ile wystawi ten handlarz.

Ta 440 by艂a do sprzedania za 155.

Edytowano przez Krzysztof81

Udost臋pnij ten post

thebestacc    22

Te偶 zje藕dzi艂em za ci膮gnikiem kawa艂 i u popularnego handlarza z 艁om偶y by艂em co nawet gwarancji rozruchowej udziela i si臋 rozczarowa艂em tym co na miejscu zobaczy艂em, a tutaj mia艂em zarezerwowany i od razu jak tylko dojecha艂 to zdj臋cie z roz艂adunku wieczorem wys艂a艂, konkretny facet, te偶 rolnik poza tym. :)聽Lokalizacja prawid艂owa to 艁ysakowo, nie wiem czemu podaje r贸偶ne lokalizacje.

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4050

Wielu tak robi. Ten z 艁om偶y co ma zawsze pe艂no Fendt贸w? A jakiego kupi艂e艣?

Udost臋pnij ten post

thebestacc    22

Tak, ten na R.. co i us艂ugi 艣wiadczy. Szuka艂em 711-716, a kupi艂em 412 bo ju偶 dosy膰 ogl膮dania tych trup贸w mia艂em, bardzo wyt艂uczone te ci膮gniki z serii 700.

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj