superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

wojtal24    2550
jacus napisa艂:

3 godziny temu, 12Pafnucy napisa艂:

Szczerze m贸wi膮c, pisz膮c, to z ciebie wy艂a偶膮 na ka偶dym kroku...na ka偶dym...

...z ciekawo艣ci...

By艂e艣 ministrantem?

呕art...

a ty byles ??聽 u nas ksieza byli porzadni-kazdy mial kochanke聽,paru聽dzieci . spalem na plebani, pare dni w pokoju z ksiedzem na wyjezdzie , widac nie mialem takich marzen jak niektorzy聽馃槀

nie sprzedawajcie obsypnikow- w zielonym ladzie beda konieczne 馃ぃ. w suchym roku pare razy porzadnie przejedzie i pryskac na chwasta nie potrzeba. choc 5 rzedowe poprzerabiali na 3 bo niszcza duze ziemniaki-聽

I to spanie na plebani, by t艂umaczy艂o Twoje zachowanie na forum. I by艂o pewnie tak: proboszczu walicie konia ? (pyta Jacus) Tak (odpowiada proboszcz) to walcie swojego (m贸wi Jacus)

przepraszam nie mog艂em si臋 powstrzyma膰

• Haha 6

ZETOR TEAM

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Grzechooo    798
Janeczko napisa艂:

Stosowa艂 kto艣 z was licznik paliwa przep艂ywowy ?

Screenshot_2024-03-10-07-25-45-573_com.android.chrome.jpg

w jakim celu chcesz to zastosowa膰? do tankowania?

Udost臋pnij ten post

Janeczko    69

Tak do tankowania 偶eby mniej wi臋cej widzie膰 ilo艣膰 litr贸w nie musi by膰 idealnie dok艂adny聽

Udost臋pnij ten post

Janeczko    69

Wola艂bym przy ko艅c贸wce mie膰 licznik poza tym te analogowe zawsze mi ciekn膮聽

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4050

To kup od razu dystrybutor z wbudowanym licznikiem. Maj膮tku nie kosztuje.

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4050
23 minuty temu, Uziu92 napisa艂:

widzia艂em go tylko przejazdem.

Mam pro藕be. Jakby艣 by艂 w okolicy to zerknij chocia偶 czy do czego艣 si臋 nadaje bo mam 300km do niego. Mo偶e okoliczni handlarze maj膮 tam jakie艣 mo偶liwe 420-430 ewentualnie Mege 208?

Udost臋pnij ten post

igor10246    380
39 minut temu, Krzysztof81 napisa艂:

Mam pro藕be. Jakby艣 by艂 w okolicy to zerknij chocia偶 czy do czego艣 si臋 nadaje bo mam 300km do niego. Mo偶e okoliczni handlarze maj膮 tam jakie艣 mo偶liwe 420-430 ewentualnie Mege 208?

na oopolskim jest 艂adna mega 208聽

Polak,聽perkusista, rolnik, mechanik amator

Udost臋pnij ten post

szymon09875    10268

9 k艂臋bk贸w sznurka 3000m 1300 tex mam do sprzedania. Po 40 z艂 k艂臋bek聽

Udost臋pnij ten post

stempos1980    7916
10 minut temu, szymon09875 napisa艂:

A czemu nie 5000m馃

Udost臋pnij ten post

11 minut temu, szymon09875 napisa艂:

Bezalin 馃

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4050
17 minut temu, igor10246 napisa艂:

na oopolskim jest 艂adna mega 208聽

Daj linka. Tyle 偶e daleko, ale bede tam w maju to zerkne jak b臋dzie.

Udost臋pnij ten post

Uziu92    8029

w w膮sach ma lexy i mege ale tam to ci臋偶ko si臋 dogada膰.

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4050

Og贸lnie z tymi handlarzami to ci臋偶ka gadka. Przez telefon wszystko ok, stan super, zaje偶d偶asz a to gruz. Cena podobnie- m贸wi 偶e brutto, zaje偶d偶asz to zaczyna vat dolicza膰 albo m贸wi 偶e pe艂na faktura a na miejscu vat do po艂owy ceny, reszta pod sto艂em, zg艂upie膰 mo偶na.

Albo nowe poj臋cie - "brutto na eksport".

Udost臋pnij ten post

szymon09875    10268
27 minut temu, stempos1980 napisa艂:

A czemu nie 5000m馃

Bo kupi艂em na zesz艂y sezon 3000m chyba ze 30 k艂臋bk贸w i zosta艂o bo ko艅c贸wka by艂a inna prasa z siatk膮 robiona聽

26 minut temu, Nieustraszony1044 napisa艂:

Bezalin 馃

Nie, jakies zielone kartki, musia艂bym sprawdzi膰, ale do艣膰 dobry bo nie p臋ka. Jedynie tam gdzie myszy by艂y聽

Udost臋pnij ten post

KlimekPL    821

Podpowiedzcie, jaka zmijka i z jakim silnikiem do roz艂adunku z silosa? Szukam takiej kt贸ra ruszy pod obci膮偶eniem czyli pe艂na zbo偶a po wy艂膮czeniu. 艢rednica rury max 150, mo偶e by膰 te偶 w臋偶sza. Na super wydajno艣ci mi nie zale偶y, tylko na niezawodno艣ci. Grubo艣膰 blachy minimum 2mm, d艂ugo艣膰 8m.聽

Udost臋pnij ten post

jacor73    1231

Ja mam Osucha 140 8 metr贸w silnik na g贸rze 3,2 KW rusza ze zbo偶em bez problemu.

• Like 1
  • Thanks 1

Udost臋pnij ten post

6465    12718

聽Jacor Ty masz na paski czy motoreduktor?Te偶 mam osucha ju偶 kup臋 czasu 8m 3,2kw. Z koszem zasypowym.

Udost臋pnij ten post

AdeXZet    154
6 godzin temu, Janeczko napisa艂:

Stosowa艂 kto艣 z was licznik paliwa przep艂ywowy ?

Screenshot_2024-03-10-07-25-45-573_com.android.chrome.jpg

u偶ytkuje taki k24 kilka lat, ma ten plus 偶e jest kalibrowany wi臋c zale偶nie od temperatury mo偶esz go sobie przestawi膰, z minus贸w to baterie, 2x1,5v wymiana co p贸艂 roku

Udost臋pnij ten post

jacor73    1231
54 minuty temu, 6465 napisa艂:

聽Jacor Ty masz na paski czy motoreduktor?Te偶 mam osucha ju偶 kup臋 czasu 8m 3,2kw. Z koszem zasypowym.

Osucha nam na paski i wydaje mi si臋, 偶e jest to lepsze rozwi膮zanie, poprostu mniej podzespo艂贸w do awarii. Drug膮 mniejsz膮 mam bezpo艣rednio z silnika, ale tu i silnik mniejszy

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj