superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

jahooo    9187
1 minut臋 temu, griga napisa艂:

Ile chcecie takich redlic. Mog臋 na wag臋 sprzeda膰. Warto艣膰 redlicy stopniowe Accord to 20-70zl za idealn膮. To s膮 czeskie wi臋c jak kto艣 da 30-40zl za sztuk臋 to powiniene艣 skaka膰 z rado艣ci. Komplet talerzowych kosztuje 6-7tys na 3m

jak zdecyduje, co z moim siewnikiem, to si臋 odezw臋 po 19 sztuk

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
KaMel    30

A sial kto艣 rakiem siewnikiem traw臋?

Nadstawka te偶 jest sprzedawalna?

Udost臋pnij ten post

soltys48    19662

Sia艂em i sia艂 b臋d臋聽

Je艣li taki sam wymiar jak w Accordzie to si臋 odezwij na priv聽

Udost臋pnij ten post

griga    1080
jahooo napisa艂:

jak zdecyduje, co z moim siewnikiem, to si臋 odezw臋 po 19 sztuk

Mam gdzie艣 z 30szt stan nawet nie wiem. Ja tego nawet nie wystawiam tylko jak jaki艣 siewnik kupi臋 to id膮 jako zamienne jak co艣 jest pogi臋te. W tym roku sztrucle poci膮艂em na rurki bo taka to ich warto艣膰

soltys48 napisa艂:

Sia艂em i sia艂 b臋d臋聽

Accorda s膮 dwa rozmiary jak co艣 馃槈

Udost臋pnij ten post

KaMel    30
4 minuty temu, soltys48 napisa艂:

Sia艂em i sia艂 b臋d臋聽

Tablice wysiewu mam. Chcia艂em si臋 tylko zapyta膰 jak idzie og贸lnie. Chce go przerobi膰 do sadu, na taki wysiew:

IMG_3929.jpeg

Udost臋pnij ten post

soltys48    19662
3 minuty temu, griga napisa艂:

Mam gdzie艣 z 30szt stan nawet nie wiem. Ja tego nawet nie wystawiam tylko jak jaki艣 siewnik kupi臋 to id膮 jako zamienne jak co艣 jest pogi臋te. W tym roku sztrucle poci膮艂em na rurki bo taka to ich warto艣膰

Accorda s膮 dwa rozmiary jak co艣 馃槈

A to dobrze wiedzie膰聽

1 minut臋 temu, KaMel napisa艂:

Tablice wysiewu mam. Chcia艂em si臋 tylko zapyta膰 jak idzie og贸lnie. Chce go przerobi膰 do sadu, na taki wysiew:

IMG_3929.jpeg

Co Ci po tablicy?

Pr贸b臋 trzeba robi膰聽

Udost臋pnij ten post

KaMel    30
1 minut臋 temu, soltys48 napisa艂:

Pr贸b臋 trzeba robi膰聽

Pr贸b臋 to wiem, docelowo ma by膰 na 3m

ale mam jeszcze jedno pytanie. Jak w tej gwie藕dzie/rozdzielaczu zatka膰 co drugie wyj艣cie? Wystarczy wsadzi膰 jaki艣 korek w kr贸ciec, czy jednak szuka膰 tej dedykowanej pokrywy?

Udost臋pnij ten post

griga    1080

Kupi膰 oryginalny reduktor 24/12

Udost臋pnij ten post

KaMel    30
Przed chwil膮, griga napisa艂:

Kupi膰 oryginalny reduktor 24/12

40/20 tutaj akurat聽

Udost臋pnij ten post

jahooo    9187

Mo偶e trzeba si臋 rozejrze膰聽

Udost臋pnij ten post

griga    1080

reduktory s膮 r贸偶ne. Poda艂em najbardziej typowy. 2,5m Accord w oryginale to bia艂y kruk. Kupuje si臋 3m i obcina. Trzeba jedna z臋batk臋 zmieni膰 i nawet tabela si臋 zgadza.

• Like 1

Udost臋pnij ten post

soltys48    19662

Widzia艂em na OLX jaki艣 czas temu

Cho膰 tak jak piszesz z 3 najszybciej聽

Udost臋pnij ten post

Bananek    16802
soltys48 napisa艂:

@Bananekmia艂 zatyka膰 ale jak wysz艂o to nie wiem聽

nie ma sensu zawraca膰 sobie g艂owy takimi eksperymentami

• Like 1

Udost臋pnij ten post

GABBER85    1286

na z艂omie taki ost. widzia艂em, mo偶na kupic 2z艂/kg, 2 dni pozniej ju偶 bez spr臋偶yn

>>>>>>聽

Udost臋pnij ten post

wlamaj1    185

Oryginalne spr臋偶yny s膮 du偶o warte (m贸wi臋 o warto艣ci u偶ytkowej - nie rynkowej) - takich nowych obecnie si臋 nie kupi...

• Like 1

Udost臋pnij ten post

bratrolnika    28740

Nie jeden ju偶 cen臋 podnosi艂 bo zainteresowanie by艂o du偶e, a potem p贸艂 roku odnawia艂 og艂oszenie...聽

Nigdy nie zrobi臋 takiego numeru-jak wystawione to za tyle do sprzedania, 偶adnych podwy偶ek聽

Udost臋pnij ten post

superfarmer02    3655
2 minuty temu, bratrolnika napisa艂:

Nie jeden ju偶 cen臋 podnosi艂 bo zainteresowanie by艂o du偶e, a potem p贸艂 roku odnawia艂 og艂oszenie...聽

Nigdy nie zrobi臋 takiego numeru-jak wystawione to za tyle do sprzedania, 偶adnych podwy偶ek聽

Nieraz si臋 uda. Kosiark臋 sadownicza sprzedawa艂em. Wystawiona za 1900 ale popatrzy艂em po og艂oszeniach 偶e za sam膮 przekladnie z ram膮 chc膮 po 1.5 ty艣. podnios艂em na 2200. Kupi艂 j膮 go艣ciu za 2 ty艣 a potem si臋 wygada艂 wcze艣niej przez telefon j膮 "kupi艂" za 1700

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jaki艣 spos贸b na to by si臋 plecy nie poci艂y no i siedzisko聽馃榿 np. si臋 siedzi ca艂y dzie艅 w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, my艣la艂em o jakiej艣 sk贸rze owczej, koraliki mnie jako艣 odrzucaj膮.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czyta膰?
      ja przyznam, 偶e czekam z niecierpliwo艣ci膮 na kilka pozycji z tego artyku艂u: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czyta艂em najnowsz膮 Terakowsk膮, mocna jest
    • Przez 呕akowskiS艂awomir
      Witam, zainteresowa艂 mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wyw贸z,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez 艣rodki chemiczne idzie gleb臋 w jaki艣 spos贸b,, zniszczy膰,, ? czy dzia艂a to po prostu jako zwyk艂a gnojowica? kiedy艣 stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i sz艂o to dalej. Pytam z czystej ciekawo艣ci bo wiem 偶e niekt贸rzy tak robi膮, sam tego nie praktykuje, jest to oczywi艣cie nielegalne聽馃槈
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim.聽
      Mam ma艂y problem z budow膮 chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowo艣ci. Mianowicie wzd艂u偶 mojej dzia艂ki i drogi idzie r贸w do kt贸rego do艂膮cza si臋 r贸w z mojego bajorka,( pe艂ni on funkcj臋 przelewow膮). I teraz gdy w ko艅cu zacz臋li robi膰 chodnik to wg planu r贸w ma zosta膰 zasypany. W tym momencie pojawia si臋 problem z nadmiarem wody z bajorka jaka b臋dzie np. przy roztopach, poniewa偶 zacznie mi zalewa膰 pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej dzia艂ce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej p艂yn膮膰.
      聽Teraz moje pytanie :
      czy mog臋 jako艣 za艂atwi膰 偶eby w miejscu rowu mo偶e by膰 wkopana rura by woda mog艂a dalej sp艂ywa膰 pod chodnikiem?聽
      czy drogi maj膮 odg贸rnie w planach 偶eby odcina膰 si臋 od nap艂ywu wody z dzia艂ek s膮siaduj膮cych?聽
      Z g贸ry dzi臋kuj臋 za odpowiedzi i pomoc.聽
      Teraz lec臋 na oddzia艂 wody polskie by za艂atwi膰 jakie艣 mapki na kt贸rych ten w艂a艣nie r贸w mo偶e by膰 zaznaczony.
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj