superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Janeczko    66

Jest sens si臋 bawi膰 w foli臋 ? Nie lepiej ju偶 najta艅sza blach臋 albo eurofale co si臋 kupi ? Czasem mo偶na kupi膰 z demonta偶u ocynkowana blach臋 i do tego ta艣m臋 dekarska i blacha lux聽

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Grzechooo    789
6465 napisa艂:

Mam dwa takie i bardzo mnie si臋 podoba, b臋d臋 stawia艂 3

2 minuty temu, Grzechooo napisa艂:

Mam trzy wewn臋trzne a dach ma by膰 zmieniany na tym w艂a艣nie budynku.

Ja te偶 najpierw postawi艂em te dwa a w ubieg艂ym roku jeszcze jeden, mam w planach jeszcze ten podajnik zmieni膰 na wy偶szy, nawe ju偶 mam na oku tylko jestem na etapie negocjacji 9m chc膮 za 10k. 50t wydajno艣ci.

Janeczko napisa艂:

Jest sens si臋 bawi膰 w foli臋 ? Nie lepiej ju偶 najta艅sza blach臋 albo eurofale co si臋 kupi ? Czasem mo偶na kupi膰 z demonta偶u ocynkowana blach臋 i do tego ta艣m臋 dekarska i blacha lux聽

po UJ? mam zam贸wiona blach臋 z kocem i fachowc贸w na maj i nic nie trzeba przykrywa膰.

Udost臋pnij ten post

daron64    4255

Lipna sztuka si臋 trafi艂a, czy co go mo偶e bole膰? My艣la艂em, 偶e mo偶e przew贸d, ale podpi膮艂em w innym miejscu i te偶 lipa. Kupi艂em jaki艣 czas temu dwie sztuki - jedna 艣wieci super, a ta po艣wi臋ci艂a 艂膮cznie ze dwie godziny, bo tylko par臋 razy w艂膮cza艂em i tak o to wygl膮da. Tak jak pisa艂em - my艣la艂em, 偶e to przew贸d, bo po w艂膮czeniu na chwil臋 rozb艂yska normalnie, potem przygasa i co jaki艣 czas rozb艂y艣nie normalnie. My艣la艂em, 偶e rozbi贸rk臋 i wymieni臋 przew贸d jeszcze przy lampie, ale jest nierozbieralna.

IMG_20240227_162906713_copy_1148x2040.jpg

Udost臋pnij ten post

6465    12366

Musz臋 kupi膰 olej na dolewk臋. My艣licie 偶e w Grene z beczki luzem b臋dzie dobry, czy nie 偶ydzi膰 i kupi膰 w plastikowej ba艅ce 5l?聽

Udost臋pnij ten post

6465    12366

Fuchs stou 10w30

Udost臋pnij ten post

wlamaj1    186

Ja jak w grene zobaczy艂em cen臋 turdusa 20l to sobie odpu艣ci艂em kupowanie tam olej贸w...

• Like 1
  • Thanks 1

Udost臋pnij ten post

szymon09875    9907
7 minut temu, 6465 napisa艂:

Fuchs stou 10w30

Luzem maj膮 ok.聽

5 minut temu, wlamaj1 napisa艂:

Ja jak w grene zobaczy艂em cen臋 turdusa 20l to sobie odpu艣ci艂em kupowanie tam olej贸w...

Po ile ?聽

W 5l kupowa艂em po 16 z艂聽

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

stempos1980    7905
2 minuty temu, wlamaj1 napisa艂:

370 z艂 za 20l...

To ju偶 lepiej mobil delvac kupi膰聽

Udost臋pnij ten post

jahooo    9225
1 godzin臋 temu, daron64 napisa艂:

Lipna sztuka si臋 trafi艂a, czy co go mo偶e bole膰? My艣la艂em, 偶e mo偶e przew贸d, ale podpi膮艂em w innym miejscu i te偶 lipa. Kupi艂em jaki艣 czas temu dwie sztuki - jedna 艣wieci super, a ta po艣wi臋ci艂a 艂膮cznie ze dwie godziny, bo tylko par臋 razy w艂膮cza艂em i tak o to wygl膮da. Tak jak pisa艂em - my艣la艂em, 偶e to przew贸d, bo po w艂膮czeniu na chwil臋 rozb艂yska normalnie, potem przygasa i co jaki艣 czas rozb艂y艣nie normalnie. My艣la艂em, 偶e rozbi贸rk臋 i wymieni臋 przew贸d jeszcze przy lampie, ale jest nierozbieralna.

IMG_20240227_162906713_copy_1148x2040.jpg

pewnie jaki艣 zimny lut w 艣rodku, oddaj komu艣, kto wie o co chodzi, jak da si臋 rozebra膰, to poprawi luty

Udost臋pnij ten post

daron64    4255

聽Nie no napisa艂em, 偶e jest nierozbieralna - wygl膮da jakby prz贸d by艂 wklejony w obudowe

Udost臋pnij ten post

MF675ursus    1450

Jak si臋 da, oddaj na gwarancji. Nie ma sensu kombinowa膰. A mia艂em dobre zdanie o Ledvance...

Udost臋pnij ten post

wlamaj1    186

Jak ju偶 jeste艣my przy ledach - ma kto艣 jakie艣 do艣wiadczenie z tak膮 lamp膮 zamontowan膮聽jakie艣 trzy metry nad ziemi膮?

https://allegro.pl/oferta/zakrzywiony-panel-lampa-robocza-light-bar-180w-10-30v-32-combo-osram-14399555417?utm_source=coma_email&utm_medium=50b90101292838a828d545e522c3167eb07f2413&utm_content=14399555417&utm_campaign=725ae8aa-ab15-4eec-809e-612ed192d46e

Powinna 艣wieci膰 dobrze ale na takiej wysoko艣ci to nie jestem pewien. Mam do艣wiadczenie z lampami 偶arowymi i tam czym wy偶ej tym gorzej. W zetorze to jeszcze jako tako ale w pronarze to niespecjalnie聽 - dwie plamy jedna bli偶ej, druga dalej - jedne s膮 chyba robocze a drugie dalekosi臋偶ne (te oryginalne)...

Udost臋pnij ten post

jacek1296    1682
2 godziny temu, 6465 napisa艂:

Fuchs stou 10w30

艢mia艂o.

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

KaMel    30

Witam,

jaka warto艣膰 ma taka belka z redlacami z accorda 4.5m? Raczej mi si臋 nie przyda i waham si臋 nad sprzeda偶膮 馃槈

IMG_3921.jpeg

Udost臋pnij ten post

jahooo    9225

tak na oko 200z艂 za redlic臋

Udost臋pnij ten post

slawek74    12180
wlamaj1 napisa艂:

370 z艂 za 20l...

to tanio czy drogo 馃

Udost臋pnij ten post

soltys48    19702
12 minut temu, jahooo napisa艂:

Jasiu ochu....a艂e艣?

@grigaGrzesiek we藕 no ich u艣wiadom聽

Udost臋pnij ten post

jahooo    9225
Przed chwil膮, soltys48 napisa艂:

Jasiu ochu....a艂e艣?

偶e co, za tanio ? po tyle mi si臋 przewija艂o, sam chc臋 nadbudowa膰 isari臋 na agregat i by mi takie pasowa艂y

Udost臋pnij ten post

superfarmer02    3661
Napisano (edytowany)
19 minut temu, jahooo napisa艂:

To razem z siewnikiem chyba?聽

Edytowano przez superfarmer02
  • Haha 1

Udost臋pnij ten post

griga    1080
soltys48 napisa艂:

12 minut temu, jahooo napisa艂:

Jasiu ochu....a艂e艣?

Ile chcecie takich redlic. Mog臋 na wag臋 sprzeda膰. Warto艣膰 redlicy stopniowe Accord to 20-70zl za idealn膮. To s膮 czeskie wi臋c jak kto艣 da 30-40zl za sztuk臋 to powiniene艣 skaka膰 z rado艣ci. Komplet talerzowych kosztuje 6-7tys na 3m

• Like 2

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jaki艣 spos贸b na to by si臋 plecy nie poci艂y no i siedzisko聽馃榿 np. si臋 siedzi ca艂y dzie艅 w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, my艣la艂em o jakiej艣 sk贸rze owczej, koraliki mnie jako艣 odrzucaj膮.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czyta膰?
      ja przyznam, 偶e czekam z niecierpliwo艣ci膮 na kilka pozycji z tego artyku艂u: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czyta艂em najnowsz膮 Terakowsk膮, mocna jest
    • Przez 呕akowskiS艂awomir
      Witam, zainteresowa艂 mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wyw贸z,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez 艣rodki chemiczne idzie gleb臋 w jaki艣 spos贸b,, zniszczy膰,, ? czy dzia艂a to po prostu jako zwyk艂a gnojowica? kiedy艣 stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i sz艂o to dalej. Pytam z czystej ciekawo艣ci bo wiem 偶e niekt贸rzy tak robi膮, sam tego nie praktykuje, jest to oczywi艣cie nielegalne聽馃槈
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim.聽
      Mam ma艂y problem z budow膮 chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowo艣ci. Mianowicie wzd艂u偶 mojej dzia艂ki i drogi idzie r贸w do kt贸rego do艂膮cza si臋 r贸w z mojego bajorka,( pe艂ni on funkcj臋 przelewow膮). I teraz gdy w ko艅cu zacz臋li robi膰 chodnik to wg planu r贸w ma zosta膰 zasypany. W tym momencie pojawia si臋 problem z nadmiarem wody z bajorka jaka b臋dzie np. przy roztopach, poniewa偶 zacznie mi zalewa膰 pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej dzia艂ce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej p艂yn膮膰.
      聽Teraz moje pytanie :
      czy mog臋 jako艣 za艂atwi膰 偶eby w miejscu rowu mo偶e by膰 wkopana rura by woda mog艂a dalej sp艂ywa膰 pod chodnikiem?聽
      czy drogi maj膮 odg贸rnie w planach 偶eby odcina膰 si臋 od nap艂ywu wody z dzia艂ek s膮siaduj膮cych?聽
      Z g贸ry dzi臋kuj臋 za odpowiedzi i pomoc.聽
      Teraz lec臋 na oddzia艂 wody polskie by za艂atwi膰 jakie艣 mapki na kt贸rych ten w艂a艣nie r贸w mo偶e by膰 zaznaczony.
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj